Zima dla wielu kierowców oznacza problemy z zapłonem samochodu oraz utrudnione warunki na drodze, które potrafią uprzykrzyć przyjemność z jazdy nawet tym najwytrwalszym. Mając to na uwadze, marka Shell postanowiła szczególnie zatroszczyć się o swoich klientów i przypomnieć o dostępnych na stacjach wysokiej jakości paliwach. Oferowane przez Shell zaawansowane technologicznie paliwa premium z gamy Shell V-Power Nitro+ są stworzone by pomagać chronić silnik przed osadami i korozją, a jednocześnie zapewnić jego niezawodność nawet w trudnych zimowych warunkach.

Niesprzyjająca aura i ujemne temperatury nie zachęcają do spędzania czasu na zewnątrz, a przygotowanie samochodu do podróży bywa często nieprzyjemną koniecznością. Właśnie dlatego Shell w swojej standardowej ofercie zapewnia fachową obsługę, która umili wizytę na stacji każdemu kierowcy. Pracownik stacji nie tylko pomoże przy tankowaniu nawet w najmroźniejsze dni, ale również doradzi w doborze najlepszego paliwa, na życzenie klienta umyje szyby, lusterka i reflektory, a także sprawdzi podstawowe parametry auta, takie jak ciśnienie w oponach czy poziom oleju. W tym czasie klienci mogą napić się gorącej kawy lub skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej deli2go. Z pełnym zbiornikiem paliwa, samochodem gotowym do jazdy i dobrym nastrojem zapewnionym dzięki pomocnej obsłudze na stacji Shell, klienci mogą udać się w zimową podróż nawet po najbardziej zaśnieżonych drogach.

Kampania rozpoczęła się 10 stycznia i potrwa do 27 stycznia 2017r. Spoty w dwóch wersjach - 15 i 30 sekund- można usłyszeć w stacjach radiowych o zasięgu ogólnopolskim.

Kampania jest kontynuacją komunikacji jaką w ubiegłym roku kierowaliśmy do klientów – paliwa niezawodne w każdych warunkach i pomocna obsługa na podjeździe. Zamierzamy być blisko kierowców, niezależnie od pogody i mówić o tym co dla nich ważne przez cały rok.

Katarzyna Starke-Zarańska, Fuels Brand Manager, Shell Polska.

Więcej informacji na temat wysokiej jakosci paliw oraz obsługi na stacjach Shell można znaleźć na stronie: http://www.shell.pl/

Grupa Shell to największy na świecie koncern energetyczny wytwarzający najwyższej jakości produkty oraz oferujący kompleksową gamę usług związanych z dostarczaniem paliw i energii, a także rozwiązań dla klientów biznesowych i indywidualnych. Obecny na polskim rynku od 1992 roku, aktualnie Shell Polska Sp. z o.o. to ponad 400 stacji oferujących kierowcom najwyższej jakości paliwa, olej napędowy oraz gaz LPG. Na stacjach paliwowych Shell klienci mogą korzystać z usług myjni samochodowych, z oferty punktów gastronomicznych oraz robić zakupy w sklepie z pełnym asortymentem produktów spożywczych i motoryzacyjnych. Wszyscy klienci tankujący paliwo Shell mogą uczestniczyć w programie lojalnościowym – Shell ClubSmart. Ponadto wśród produktów motoryzacyjnych Shell dysponuje szeroką gamą najwyższej jakości olejów i smarów, a do klientów biznesowych skierowana jest oferta kart paliwowych euroShell. Od roku 2013 na polskim rynku działa także Shell Aviation, światowy lider w sprzedaży produktów dla lotnictwa, a od 2006 roku w Zabierzowie pod Krakowem - Shell Business Operations, jedno z największych centrów usług dla biznesu w Polsce.

Kontakt dla mediów:

Wojciech Winkler

Manager ds. Relacji Zewnętrznych
Rzecznik Prasowy
Tel. kom.: +48 536 186 111
e-mail: wojciech.winkler@shell.com

Hanna Żurek
Hill+Knowlton Strategies
Tel.: +48 (22) 536 38 00
Tel. kom. : +48 601 240 478
e-mail: hanna.zurek@hkstrategies.com

Więcej informacji o Shell: www.shell.com