W tej części

The inside track

Get to know the most promising racing talents from across Asia. Who will take pole position by turning potential into a winning performance?

Catch the action

Go behind the scenes as we follow the riders’ journeys through the highs and lows of the Shell Advance Asia Talent Cup.

Zwycięska formuła

Wyścigi motocyklowe wymagają silnika w idealnym stanie. Odkryj naszą ofertę olejów Shell Advance, opracowanych specjalnie z myślą o maksymalnej niezawodności, wydajności i czystości.

Shell i Ducati

To, czego dowiadujemy się z naszego środowiska testowego podczas współpracy z zespołem Ducati Corse na torze wyścigowym, wykorzystujemy do tworzenia niezwykle wydajnych olejów dla motocyklistów na całym świecie.

Do wyścigu. Gotów. Start!

Przedstawiamy Shell Advance Asia Talent Cup – wyścig, w którym odkrywani są najlepsi młodzi zawodnicy z Azji. Shell wspiera kolejne pokolenie zawodników z Azji, pomagając im w pełni wykorzystać potencjał.

Te mistrzostwa to trampolina dla zawodników aspirujących do rywalizacji na najwyższym poziomie międzynarodowych wyścigów motocyklowych – Motocyklowych Mistrzostw Świata MotoGP™. 22 wschodzących gwiazd z Azji weźmie udział w serii 8 wyścigów w Katarze, Indonezji, Chinach, Japonii i Malezji.

 

 

 

Polecane artykuły