W tej sekcji

Wtorki i czwartki z Shell V-Power

NA STACJACH SHELL STAĆ CIĘ NA JAKOŚĆ PREMIUM, bo w każdy wtorek i w każdy czwartek zatankujesz nasze najlepsze paliwa Shell V-Power w cenie paliw podstawowych. Sprawdź!

Shell FuelSave

Jakość paliwa jest szczególną wartością dla Shell.

Shell V-Power

Shell V-Power to najlepsze paliwo dla osiągów i wydajności. Poczuj przyjemność z jazdy.

Shell AutoGas LPG

Shell AutoGas to pewność dla Ciebie i Twojego samochodu. Wybierając do swojego samochodu Shell AutoGas, zawierzasz doświadczeniu ekspertów i nowoczesnym technologiom stosowanym przez Shell.

We wszystkich paliwach Shell zastosowano nową technologię, a rodzina paliw Shell V-Power w porównaniu z Shell FuelSave posiada dodatkowo wzmocnioną formułę. Shell V-Power pomaga czyścić i chronić elementy układu paliwowego, takie jak zawory czy wtryskiwacze, przed nawarstwiającym się osadem wpływającym na wydajność silnika. Składniki redukujące tarcie zawarte w benzynie Shell V-Power pomagają dodatkowo kluczowym elementom silnika. Uzyskane efekty mogą różnić się w zależności od typu silnika, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy.

Zawarte treści

Lokalizator stacji paliw Shell

Znajdź najbliższą stację Shell i zaplanuj trasę.

Na naszych stacjach

Dbamy o to, by poziom obsługi na naszych stacjach był coraz lepszy, a klienci wychodzili z nich bardziej zadowoleni niż przed przyjazdem.