Shell liderem rynku Olejów i środków Smarnych po raz 13-nasty!

sty 06, 2020

Shell Lubricantsjuż trzynasty rok z rzędu został uznany za światowego lidera w produkcji olejów silnikowych i środków smarnych. Dowiedz się więcej…

4000 pracowników Shell w Krakowie. 3. największe zatrudnienie w Europie

gru 09, 2019

Shell Business Operations przekroczyło liczbę 4000 pracowników w Krakowie. Tylko w 2019 r. do zespołu centrum dołączyło blisko 1000 nowych osób. Tym samym Polska stała się dla Shell 3. największym rynkiem w Europie pod względem zatrudnienia. W związku z rozwojem w Krakowie, firma planuje otwarcie w I połowie 2020 r. kolejnego budynku w kompleksie Shell Energy Campus, mieszczącego 1000 pracowników. To kolejny krok umacniający Shell na pozycji jednego z czołowych pracodawców w Małopolsce. Dowiedz się więcej…

Shell Helix Liderem XV-lecia

lis 12, 2019

Marka Shell Helix została uhonorowanaelitarnym tytułem„Lider XV-lecia” w ogólnopolskim plebiscycie „Laur Konsumenta”, badającym popularność marek w świadomości polskich konsumentów.

Shell otwiera stację LNG w niemieckim Lehre

paź 15, 2019

10 października w Lehre firma Shell zainaugurowała działalność drugiej stacji detalicznej tankowania skroplonym gazem ziemnym (LNG) w Niemczech. Placówka Shell dla samochodów ciężarowych jest pierwszą publiczną stacją LNG w Dolnej Saksonii i znajduje się przy autostradzie A2 — najintensywniej wykorzystywanej trasie wschód-zachód w Niemczech. Dowiedz się więcej…

Studenci i uczniowie osiągają nowe poziomy efektywności energetycznej na Shell Eco-marathon 2019

lip 09, 2019

Francuscy uczniowie ustanowili rekord wszech czasów Shell Eco-maratonu w kategorii pojazdów elektrycznych, natomiast Green Team Twente z Holandii wygrali Mistrzostwa Świata Kierowców. Z polskich drużyn najlepiej poradził sobie zespół SKAP 2 z Politechniki Warszawskiej, który ze swoim bolidem zajął 5. miejsce w kategorii silników spalinowych.

Jak polscy studenci kształtują przyszłość Transportu?

cze 07, 2019

Jesteśmy świadkami transformacji energetycznej. Świat zmienia się i zmierza w kierunku niskoemisyjnej przyszłości, co zaczyna wpływać na każdy aspekt naszego życia, w tym przede wszystkim na transport. Już teraz pochłania on niemal jedną trzecią światowego zużycia energii. Ta liczba będzie jednak rosnąć. Właśnie dlatego powstał konkurs Shell Eco-marathon, który skłania młodych inżynierów do zmierzenia się z najważniejszymi wyzwaniami związanymi z przyszłością transportu.

Złoty Laur Konsumenta 2019 dla Shell Helix

lut 19, 2019

W XV edycji plebiscytu popularności „Laur Konsumenta” – ogólnopolskiego programu konsumenckiego, którego celem jest wyłonienie najbardziej rozpoznawalnych, innowacyjnych i wyróżniających się pod względem jakości marek, produktów oraz usług w danym roku – marka Shell Helix zdobyła złoty Laur Konsumenta 2019 wyprzedzając pozostałych konkurentów z branży w kategorii ,,oleje silnikowe”.

Shell i Costa Coffee wprowadzają nową jakość podróżowania

sty 17, 2019

Costa Coffee oraz stacje paliw Shell podjęły kolejny krok w rozwoju unikatowej oferty dla klientów i dostosowania jej do wymagającego rynku usług w podróży. Dzięki takim działaniom obie marki stale podwyższają poziom obsługi klientów, którym dostarczają wysokiej jakości kawę i posiłki podczas podróży.