Wykorzystaj każdą część jak najlepiej

Badania Shell pokazują, że często konserwacji sprzętu nie uznaje się za priorytet, aż do momentu gdy jest już za późno i dochodzi do awarii. Luki w wiedzy fachowej przedsiębiorców na temat stosowania środków smarnych generują koszty i prowadzą do opóźnień, których można było uniknąć.

Stosując odpowiednią kombinację środków smarnych Shell, przedsiębiorstwa mogą zwiększyć wydajność i produktywność pojazdów i maszyn.  Środki smarne mogą stanowić zaledwie 1–2% całkowitego kosztu  konserwacji, ale dzięki wdrożeniu efektywnej gospodarki smarnej można zmniejszyć koszty operacyjne nawet o 30%. *

*Badanie  przeprowadzone przez Edelman Intelligence na zlecenie Shell Lubricants, obejmujące 493 wywiadów z osobami decyzyjnymi z sektra produkcyjnego  w 8 krajach (Brazylia, Kanada, Chiny, Niemcy, Indie, Rosja, UK, USA) w listopadzie i grudniu 2015.

ODKRYJ, JAK ŚRODKI SMARNE SHELL DO UKŁADÓW NAPĘDOWYCH MOGĄ ZOPTYMALIZOWAĆ TWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ

Środki smarne do układów napędowych dla transportu

Kluczowe znaczenie dla Twojego biznesu mają redukcja przestojów i maksymalna oszczedność paliwa. Środki smarne Shell do układów napędowych jak: oleje silnikowe do samochodów ciężarowych, dostawczych czy autobusów, oleje przekładniowe i do mostów napędowych, czy smary do siodła pomogą Twoim pojazdom spełnić wymogi prawne i utrzymają je w ruchu.

Środki smarne do układów napędowych dla budownictwa

Rozumiemy, że podczas pracy nad projektem znajdujesz się pod presją czasu, że ogranicza Cię budżet oraz że w pełni wykorzystujesz maszyny, takie jak koparki, ładowarki, rozściełacze i żurawie.

Środki smarne Shell do układów napędowych pomogą Ci zmaksymalizować produktywność i wydajność, zwiększając Twoją marżę zysku.

 

Dowiedz się więcej o środkach smarnych Shell dla budownictwa

OLEJE I SMARY DLA ROLNICTWA

Sukces Twojej działalności rolniczej zależy od tego, czy jesteś w stanie jak najlepiej wykorzystać szeroki wachlarz maszyn, takich jak ciągniki, kombajny, siewniki i rozsiewacze. 

Środki smarne Shell do układów napędowych pomogą ci zminimalizować emisję dwutlenku węgla i zmaksymalizować czas pracy sprzętu, zwłaszcza w szczycie sezonu.

Dowiedz się więcej o środkach smarnych Shell dla rolnictwa