Przydatne narzędzia

Dowiedz Się Więcej

Odbieraj i nadawaj przesyłki na Stacjach Shell!

Robisz zakupy online? Nie trać czasu na czekanie na kuriera w domu, czy pracy. Już teraz zamawiaj wygodnie do punktu obsługi przesyłek DHL POP na stacjach Shell w całej Polsce. Znajdź odpowiadającą Ci lokalizację by nadawać i odbierać przesyłki po drodze!

Shell Helix Top Up – uniwersalny olej na dolewki

Bardzo wielu kierowców podróżuje samochodem ze zbyt małą ilością oleju silnikowego. Wielu również nie wie, który olej jest odpowiedni do ich samochodu. Rozwiązaniem w tej sytuacji jest Shell Helix Top Up – innowacyjny, syntetyczny olej najwyższej jakości z krystalicznie czystej bazy olejowej, przeznaczony na dolewki. Odpowiedni zarówno do samochodów z silnikami benzynowymi, jak i Diesla, również z filtrami cząstek stałych.

Preparaty do czyszczenia szyb

Jeśli chcesz zadbać o swój samochód należycie, nie możesz zapomnieć o szybach. W tej sekcji znajdziesz preparaty antyroszeniowe, płyny do spryskiwaczy i inne.

Polecane artykuły

Paliwa Shell

Dowiedz się więcej o najwyższej jakości paliwach Shell.

Oleje silnikowe i środki smarne

Poznaj oleje i środki smarne Shell dla samochodów, motocykli i innych pojazdów. Zobacz, jak siedemdziesięcioletnia historia innowacyjności przekłada się na to, że Shell jest światowym liderem wśród dostawców środków smarnych.