Dowiedz Się Więcej

Shell Helix Top Up – uniwersalny olej na dolewki

Bardzo wielu kierowców podróżuje samochodem ze zbyt małą ilością oleju silnikowego. Wielu również nie wie, który olej jest odpowiedni do ich samochodu. Rozwiązaniem w tej sytuacji jest Shell Helix Top Up – innowacyjny, syntetyczny olej najwyższej jakości z krystalicznie czystej bazy olejowej, przeznaczony na dolewki. Odpowiedni zarówno do samochodów z silnikami benzynowymi, jak i Diesla, również z filtrami cząstek stałych.

Ciesz się drogą z nowościami deli by Shell

To od Ciebie zależy, czy każda podróż będzie wyjątkowa. Teraz deli by Shell wspiera Cię, żeby czas na drodze był nie tylko wyjątkowy, ale też… pyszny! Sprawdź, jakie nowości przygotowaliśmy w tym sezonie, jak dbamy o świeżość naszych produktów i jak przygotowujemy nasze kawy i soki.

Preparaty do czyszczenia szyb

Jeśli chcesz zadbać o swój samochód należycie, nie możesz zapomnieć o szybach. W tej sekcji znajdziesz preparaty antyroszeniowe, płyny do spryskiwaczy i inne.

Polecane artykuły

Paliwa Shell

Dowiedz się więcej o najwyższej jakości paliwach Shell.

Oleje silnikowe i środki smarne

Poznaj oleje i środki smarne Shell dla samochodów, motocykli i innych pojazdów. Zobacz, jak siedemdziesięcioletnia historia innowacyjności przekłada się na to, że Shell jest światowym liderem wśród dostawców środków smarnych.

Bądź smart z kartą wirtualną w aplikacji Shell ClubSmart

Zaloguj się w aplikacji Shell ClubSmart i aktywuj swoją kartę za pomocą telefonu.