Zupełnie nowy opracowany na bazie technologii Shell PurePlus w Centrum Technologii Shell w Hamburgu: uniwersalny olej na dolewki o wysokiej czystości, który może być stosowany we wszystkich silnikach samochodowych: benzynowych i wysokoprężnych.

Dlaczego Shell Helix Top Up jest tak wyjątkowy?

  • Innowacyjny, uniwersalny olej na dolewki powstający w oparciu o opracowany przez Shell najnowocześniejszy proces technologiczny umożliwiający produkcję oleju bazowego z gazu ziemnego.
  • Odpowiedni do każdego silnika.* Doskonale współpracuje z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi.
  • Niezwykle czysty, najwyższej jakości olej na dolewki z krystalicznie czystej bazy olejowej, mieszalny ze wszystkimi olejami silnikowymi dostępnymi na rynku.

    * W przypadku dolewek większych niż 1 litr Shell zaleca stosowanie produktów Shell Helix o parametrach zgodnych z zaleceniami producenta danego pojazdu.

Każdorazowo przy zakupie oleju Shell Helix Top Up dostajesz 200 punktów na swoją kartę Shell ClubSmart.

Więcej W

Oleje silnikowe i środki smarne

Poznaj oleje i środki smarne Shell dla samochodów, motocykli i innych pojazdów. Zobacz, jak siedemdziesięcioletnia historia innowacyjności przekłada się na to, że Shell jest światowym liderem wśród dostawców środków smarnych.

Oleje Shell Rimula

Naukowcy w koncernie Shell opracowali oleje Shell Rimula obniżające koszty serwisowania oraz zużycie paliwa i przeznaczone dla silników wysokoprężnych pracujących pod znacznym obciążeniem.

Może Zainteresuje Cię Także

Dobierz olej do silnika - Shell LubeMatch

Narzędzie Shell LubeMatch pozwoli Ci dobrać właściwy olej silnikowy do twojego pojazdu.

Lokalizator stacji paliw Shell

Znajdź najbliższą stację Shell i zaplanuj trasę.