3 x więcej punktów Shell ClubSmart ¹

W kwietniu i maju potrajamy punkty za tankowanie paliw premium! Od poniedziałku do soboty Klubowicze Shell ClubSmart otrzymują 3 punkty za każdy litr paliw Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel, a w niedzielę aż 6 punktów! To doskonała okazja, by 3 x szybciej odebrać wymarzoną nagrodę,a także by oszczędzić 3 x więcej płacąc punktami za paliwo i zakupy.

Odkryj wszystkie korzyści Klubowicza

Jak działa nasze paliwo premium Shell V-Power?

fuel fill

Poprawia oszczędność paliwa w Twoim silniku ²

Shell V-Power poprawia oszczędność paliwa dzięki formule, która pomaga usuwać i chronić przed gromadzeniem się osadów na kluczowych elementach układu paliwowego.

hundred

Czyści aż do 100% kluczowych części silnika ³

Formuła czyszcząca Shell V-Power działa skutecznie po każdym tankowaniu. Kluczowe elementy silnika, takie jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa, są dzięki temu jeszcze lepiej chronione.

engine

Przywraca aż do 100% osiągów silnika ⁴

Shell V-Power wspiera ochronę przed osadami pogarszającymi osiągi układu paliwowego.

Dowiedz się więcej o naszych innowacyjnych formułach i jakości paliw Shell V-Power.

Sprawdź

Nie rezygnuj z premium

Tankuj paliwa Shell V-Power i ciesz się drogą pełną korzyści

Kampania „Shell V-Power napędza korzyści”

1 Oferta 3 razy więcej punktów dla Klubowiczów Shell ClubSmart obowiązuje od 1.04.2024 do 31.05.2024 na wybranych stacjach Shell, oznaczonych materiałami promocyjnymi. Oferta obowiązuje na paliwa Shell V-Power Diesel oraz Shell V-Power 95. Od poniedziałku do soboty za każdy litr paliw biorących udział w akcji naliczane są 3 punkty Shell ClubSmart, a w niedzielę 6 punktów Shell ClubSmart. Paliwo Shell V-Power Racing nie bierze udziału w ofercie. Z oferty można skorzystać wielokrotnie, skanując kartę Shell ClubSmart przed dokonaniem zakupu.

2 Pomaga usuwać i chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa. Zwiększona oszczędność paliwa przy stosowaniu paliw Shell V-Power została wykazana w standardowych testach branżowych i testach własnych Shell. Uzyskane efekty mogą różnić się w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnika, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy.

3, 4 Pomaga chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa oraz usuwać takie osady. Czystość i poprawa osiągów silnika wykazana przy użyciu standardowych testów branżowych oraz testów własnych firmy Shell. Przy ciągłym stosowaniu Shell V-Power od pierwszego całkowitego napełnienia baku. Uzyskane efekty mogą się różnić w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnika, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy.