Przygotowaliśmy aż 5 programów mycia, które zadbają o Twój samochód dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

samochód na myjni

Dlaczego warto wybrać program Perfect Shine?

  • Perfect Shine to nasz najskuteczniejszy i najbardziej dokładny program mycia z wykorzystaniem innowacyjnych środków czyszczących.
  • Regularne mycie auta w programie Perfect Shine skutkuje uzupełnieniem i wygładzeniem mikroskopijnych pęknięć i rys, które powstają podczas codziennego użytkowania samochodu.
  • Z każdym użyciem programu lakier samochodu będzie wyglądał coraz lepiej, a jego warstwa ochronna stanie się coraz mocniejsza, dzięki czemu będzie lśnić jak nowy.
myjnia Shell polska

Czysty zysk na myjniach Shell!

Zbierz 4 naklejki za mycie auta najwyższym programem i odbierz darmowe mycie wraz z 1000 pkt Shell ClubSmart.

Zobacz, jak zyskać jeszcze więcej!

Więcej w punkcie „Oferty i promocje”

Wyzwanie Shell Drive zakończone!

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w wyzwaniu Shell Drive. Dziękujemy wszystkim, którzy pobrali aplikację, podjęli wyzwanie i sprawdzili swoje umiejętności w wydajnym prowadzeniu samochodu. Trwa wyłanianie zwycięzców – już niedługo okaże się, kto wyjedzie do włoskiego Maranello i usiądzie za kółkiem legendarnego Ferrari! Wyniki ogłosimy niebawem.

Dziękujemy za Shell V-Power Show!

4 czerwca na błoniach PGE Narodowego odbył się Shell V-Power Show. Podczas wielkiego święta motoryzacji nasi goście mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji oraz spotkać samego Kimiego Räikkönena!