Laur Klienta to jeden z najważniejszych tytułów w branży detalicznej, przyznawany przez samych konsumentów, świadczący o najwyższym zaufaniu i satysfakcji konsumentów. Od ponad 20 lat respondenci w ramach plebiscytu wyłaniają najlepsze i najpopularniejsze marki produktów i usług oferowanych na polskim rynku.

Od 2018 roku nieprzerwanie konsumenci wybierają Shell jako lidera kategorii „paliwa”. W tym roku Shell również zajął pierwsze miejsce w sondażu: aż 38 proc. klientów oddało głos na Shell V-Power.

Sekretem jakości paliw Shell V-Power jest ulepszona zaawansowana formuła czyszcząca, która pomaga chronić elementy układu paliwowego i wzmacniać osiągi. Najlepsze w historii firmy paliwa Shell V-Power są owocem ponad pięcioletnich prac badawczo-rozwojowych i usuwają aż do 100% osadów, zapobiegając ich gromadzeniu się w przyszłości na ważnych częściach silnika. Paliwa Shell V-Power to jedyna rodzina paliw współtworzona i polecana przez najlepsze marki motoryzacyjne, do których należą Ferrari oraz BMW M. Aby zapewnić najwyższą jakość, formuła paliwa premium jest poddawana regularnej weryfikacji.

Nasi klienci odwiedzając stacje Shell wybierają doskonałą jakość produktów i usług. To jest dla nas największa nagroda. Każdego dnia pracujemy nad ofertą, która spełni zmieniające się oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. Cieszy nas ogromnie, że klienci to widzą i doceniają. Shell już siódmy raz z rzędu uzyskuje złoty Laur Klienta za najlepsze paliwa premium Shell V-Power. W imieniu całej drużyny Shell serdecznie dziękuję za to wspaniałe wyróżnienie – mówi Monika Kielak-Łokietek, prezeska Shell Mobility, członkini zarządu Shell Polska.

Do końca lutego 2024 r. uczestnicy programu Shell ClubSmart mogą otrzymać 30 gr rabatu na każdy litr paliwa Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel2. Każdy klubowicz może korzystać z oferty aż 7 dni w tygodniu, bez limitów liczby tankowań. Korzystanie z programu jest proste: ściągnięcie i rejestracja w aplikacji zajmuje kilka minut. Jednorazowo klienci mogą otrzymać rabat na zakup maksymalnie 60 litrów paliwa3. Za każdy litr paliwa zatankowany powyżej określonego limitu kierowca płaci cenę regularną, obowiązującą za wybrany rodzaj paliwa na danej stacji Shell.

Więcej informacji na temat paliw Shell można znaleźć tutaj: https://www.shell.pl/kierowcy/paliwa/v-power.html

1 Usuwa zmniejszające wydajność osady na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory dolotowe i wtryskiwacze paliwa, oraz chroni przed ich narastaniem. Oczyszczanie silnika i odzyskanie osiągów wykazano przy użyciu standardowych testów branżowych i testów własnych Shell. Rzeczywiste efekty i korzyści mogą się różnić w zależności od typu, wieku i stanu pojazdu oraz stylu jazdy. Efekty nie są gwarantowane. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.shell.pl.

2 Oferta tylko dla Klubowiczów Shell ClubSmart. Obowiązuje od 01.11.2023 do 29.02.2024 na stacjach oznaczonych materiałami promocyjnymi. Żeby skorzystać z oferty i otrzymać zniżkę 30 gr / l na paliwa Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel należy dokonać wyłącznie zakupu paliwa do baku pojazdu o maksymalnej masie 3,5 tony lub do atestowanego kanistra, zatankować min. 10 l wymienionego wyżej paliwa oraz zeskanować spersonalizowaną kartę Shell ClubSmart przed dokonaniem transakcji. Maksymalny jednorazowy zakup objęty zniżką - 60 l. Najniższa cena 1 l paliwa Shell V-Power 95 z ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 5,89 zł, a 1 l paliwa Shell V-Power Diesel wynosiła 6,13 zł. Za paliwo zakupione ze zniżką nie można uzyskać punktów Shell ClubSmart. Oferta nie obowiązuje podczas transakcji z użyciem kart paliwowych oraz Karty Dużej Rodziny.

3 Promocja nie łączy się z innymi promocjami rabatowymi na paliwo, ze zniżkami obowiązującymi dla Karty Dużej Rodziny oraz przy użyciu karty paliwowej. W objęte promocją dni nie będą przyznawane punkty w programie Shell ClubSmart za zatankowane paliwo Shell V‑Power 95 oraz Shell V-Power Diesel. W akcji nie bierze udziału paliwo Shell V-Power Racing.