• Szybki zwrot VAT z 30 krajów Europy

  Z kartą paliwową Shell Card bezproblemowo odzyskasz zwrot podatku VAT i akcyzy za paliwo zakupione w 30 krajach Europy. Wszystkie procedury skracamy do minimum!
 • Sieć ponad 22 tysięcy stacji paliw

  Odroczona płatność za paliwo, wszystkie opłaty drogowe (tunele, mosty, promy, ROLA) uiszczane jedną kartą paliwową oraz polskojęzyczna pomoc drogowa 24/7 w całej Europie.
 • Wygodne płatności w trasie

  Karty paliwowe Shell Card są akceptowane na prawie 900 stacjach w całej Polsce, w tym także na stacjach Lotos.
Pytania?

Jak otrzymać kartę Shell Card

 • Krok 1

  Wypełnij formularz po prawej stronie

 • Krok 2

  Przedstawiciel Shell skontaktuje się z Tobą, by lepiej poznać potrzeby Twojej firmy

 • Krok 3

  Otrzymasz dopasowaną i niezobowiązującą ofertę Shell Card skrojoną na miarę Twoich potrzeb

Telefon:

800 080 015 - z Polski
+48 22 306 56 85 - z zagranicy

Email:

KartyBiuroObslugi-pl@shell.com - zapytania ogólne, zamawianie kart, serwisy drogowe i zwrot VAT, faktury, lokalizacja stacji i inne

KartyBlokowanie-pl@shell.com - blokada karty, zgłoszenie kradzieży lub zagubienia karty

KartyReklamacje-pl@shell.com - reklamacje, opinie, komentarze

Adres korespondencyjny:

Shell Polska Sp. z o.o.
Oddział w Krakowie
Biuro Obsługi Klienta kart Shell Card
ul. Czerwone Maki 85
30-392 Kraków

POZNAJ OFERTĘ

Dla flot ciężarowych

Karta flotowa Shell zapewnia dostęp do jednej z największych sieci stacji paliw w Europie i kompleksowych rozwiązań. Poznaj wszystkie korzyści wynikające ze współpracy z Shell Commercial Road Transport.

Dla flot osobowych i dostawczych

Shell Card to idealne rozwiązanie m.in. dla firm kurierskich, leasingowych, taksówkarskich, z krajowym przewozem osób i towarów. Zarządzaj flotą online i tankuj na prawie 1000 stacjach Shell i partnerskich w Polsce.

Dla flot elektrycznych

Shell Card EV to kompleksowe rozwiązania dla flot tradycyjnych, elektrycznych i hybrydowych typu plug-in. Zapewnia wygodny dostęp do ponad 2300 punktów ładowania w Polsce i ponad 300 000 w Europie.

Dla flot do 30 pojazdów

Jeśli jesteś osobą samozatrudnioną lub prowadzisz mikrofirmę i zarządzasz flotą do 30 pojazdów, aplikacja Shell Fleet App jest dla Ciebie. To prosta rejestracja i szybkie rozpoczęcie korzystania z kart flotowych z limitem kredytowym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Europejskie opłaty drogowe

Z nami w szybki i prosty sposób zapłacisz za przejazdy drogami, tunelami i mostami w wielu europejskich krajach. Uiszczanie opłat drogowych przy pomocy jednego urządzenia pokładowego to wygoda zarówno dla firmy, jak i kierowcy. Wypróbuj to urządzenie pokładowe EETS od Shell.

Opłaty drogowe dla pojazdów do 3,5t

Podatki drogowe oraz różnego rodzaju opłaty za korzystanie z dróg obowiązują floty samochodów lekkich i dostawczych na terenie niemal wszystkich państw europejskich. Uiszczanie ich może odbywać się na rozmaitych zasadach. Dzięki Shell Card wszystkie niezależne opłaty i podatki drogowe w Polsce i w krajach europejskich możesz uregulować znacznie wygodniej niż dotychczas, równieź z odroczoną płatnością!

Rozwiązania niskoemisyjne

Amibcją Shell jest neutralność węglowa do 2050 roku. Poznaj nasze niskoemisyjne technologie dla flot.