Enduring quality - Working in unison to extract maximum performance and efficiency

Długotrwała jakość – harmonijna praca w celu uzyskania maksymalnej wydajności i efektywności

Dzięki startom BMW Motorsport w wyścigach DTM, produkty i technologie Shell testowane są w jednej z najbardziej wymagających dyscyplin wyścigowych. W sporcie, w którym zaledwie sekundy dzielą miejsce pierwsze od ostatniego, nasi naukowcy mają za zadanie zapewnić długotrwałą wydajność silnika.

Inżynierowie BMW Motorsport nieustannie współpracują z naszymi naukowcami w celu opracowania wysokowydajnych olejów przeznaczonych do stosowania w samochodach wyścigowych BMW Motorsport. Dzięki talentowi Sheldona van der Linde za kierownicą, a także skupieniu się na wynikach i podium, oleje klasy premium firmy Shell projektowane są z myślą o osiąganiu jak najlepszych wyników. Szczycimy się jednym z najbardziej rozpoznawalnych samochodów, a technologia i badania nad olejem wyścigowym Shell Helix Ultra świadczą o naszym zaangażowaniu w gwarantowanie najlepszych czynników wydajności, takich jak minimalne tarcie i zużycie.

Wjeżdżając na tor przy wsparciu naszego Shell Helix Ultra, kierowca BMW od dziesięcioleci wyróżnia się w sportach motorowych. Czas i wysiłek, jaki wkładamy w to, co robimy na torze, znajdują odzwierciedlenie w usługach świadczonych kierowcom BMW na całym świecie, którzy również mogą korzystać z owoców naszej specjalistycznej wiedzy.

Poznaj Zespół

Sheldon van der Linde

Meet the team Sheldon van der Linde

Sheldon van der Linde

Sheldon van der Linde jest 19-letnim kierowcą wyścigowym z RPA. Zaczął ścigać się gokartami w wieku sześciu lat, zdecydowanie górując nad innymi zawodnikami w swojej kategorii. Kolejnym krokiem w jego karierze kartingowej był udział w południowoafrykańskich mistrzostwach Polo Cup. Sheldon zwyciężył w swoim debiutanckim sezonie w wyścigach samochodowych i do dziś pozostaje najmłodszym kierowcą, który zdobył mistrzostwo RPA. W 2018 roku Sheldon otrzymał od BMW Motorsport zaproszenie do wzięcia udziału w teście DTM Young Driver Test, podczas którego dał imponujący popis umiejętności zapewniający mu fotel na 2019 rok.

Polecane artykuły

Paliwa Shell

Dowiedz się więcej o najwyższej jakości paliwach Shell.

Oleje silnikowe Shell Helix

 Opracowane, by spełniały potrzeby Twojego samochodu – niezależnie od warunków jazdy. Odkryj pełną gamę produktów.