Najnowsze artykuły

Elektromobilność – co to za pojęcie?

Z roku na rok coraz więcej informacji z branży motoryzacyjnej dotyczy elektromobilności, ale czym tak naprawdę jest elektromobilność? Co to za pojęcie, skąd się wzięło oraz jakie zalety i wady niesie za sobą rozwój rynku elektromobilnego?

Systemy telematyczne w zarządzaniu flotą – dlaczego warto z nich korzystać?

Rozwój technologii wpływa na sposób funkcjonowania każdej branży. Nie inaczej jest w przypadku branży transportowej. Zastanawiasz się, jaką rolę pełnią systemy telematyczne w zarządzaniu flotą? Odpowiadamy na wszystkie pytania!

Kiedy wymiana opon na letnie? Poradnik bezpiecznego kierowcy

Opony są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia samochodu. W naszym regionie przeważnie korzysta się z dwóch kompletów ogumienia – letniego i zimowego. Każdego roku kierowcy czy osoby zarządzające serwisem floty, mają dylemat „kiedy wymiana opon na letnie”. Dowiedz się jak go rozwiązać!

Przepisy regulujące płynność ruchu, czyli jazda na suwak

Jazda na suwak przy zwężeniach drogi to powszechnie stosowana praktyka na Zachodzie. Obecnie została ona wpisana w przepisy polskiego ruchu drogowego. Jak wygląda jazda na suwak, kiedy się ją stosuje i kto ma w takim wypadku pierwszeństwo? Zobacz, jakie konsekwencje czekają kierowców, którzy nie przestrzegają tego obowiązku.

Dekodowanie VIN – wszystko, co powinien wiedzieć zarządzający flotą

Planujesz kupić samochód z drugiej ręki? Przed finalizacją transakcji koniecznie sprawdź numer VIN pojazdu. Są w nim ukryte najważniejsze informacje na temat używanego auta. Jak wykonać dekodowanie VIN? Oto szczegółowa instrukcja.

Ewidencja przebiegu pojazdu flotowego – jak właściwie ją prowadzić?

Ewidencja przebiegu pojazdu firmowego jest prawnym obowiązkiem każdego przedsiębiorcy, który chce wliczyć koszty eksploatacji samochodu w wydatki firmowe. W jaki sposób prowadzić kilometrówkę i o czym pamiętać? Szczegóły znajdziesz w poniższym artykule.

Najnowsze wiadomości

Shell nawiązuje współpracę z MOYA w zakresie akceptacji kart flotowych

Shell Polska podpisał umowę o wzajemnej akceptacji kart flotowych ze spółką Anwim S.A., właścicielem sieci stacji paliw MOYA. Dzięki porozumieniu poszerzeniu ulegnie dotychczasowa liczba stacji, na których akceptowane będą karty Shell Card oraz MOYA firma. Dowiedz się więcej…

e-TOLL dla pojazdów lekkich na autostradach A2 i A4

Od 1 grudnia 2021 r. kierowcy pojazdów lekkich poruszających się po płatnych odcinkach autostrad A2 i A4, nie będą mogli już płacić manualnie przy bramkach wjazdowych.

Shell partnerem Kongresu Nowej Mobilności

W dniach 12-14 września 2022 r. odbyła się trzecia edycja Kongresu Nowej Mobilności, na której Shell Polska był partnerem merytorycznym. Dowiedz się więcej…

Fleet derby – rusza kolejna edycja plebiscytu

Dzięki Państwa wsparciu w 2021 r. karta Shell Card zdobyła największą liczbę głosów i otrzymała tytuł najlepszej karty paliwowej roku.

     

Wybierz insteresującą Cię kategorię

Efektywny kierowca

Cyfryzacja i bezpieczństwo

Oszczędność w biznesie

Zarządzanie flotą

Elektromobilność

Pytania?

Jak otrzymać kartę Shell Card

  • Krok 1

    Wypełnij formularz po prawej stronie

  • Krok 2

    Przedstawiciel Shell skontaktuje się z Tobą, by lepiej poznać potrzeby Twojej firmy

  • Krok 3

    Otrzymasz dopasowaną i niezobowiązującą ofertę Shell Card skrojoną na miarę Twoich potrzeb

HTML5 Experiment: Show Content Block image on mobile