W tej części

Amsterdam

Amsterdam jest lepiej znany z obecności barek i rowerów niż przyjaznych dla samochodów ulic. Dziennikarka motoryzacyjna Victoria MacMillan Bell udała się do Holandii, ojczyzny Royal Dutch Shell.

Barcelona

Barcelono, przygotuj się na odkrycie swoich nocnych sekretów! Wysłaliśmy naszą dziennikarkę, Jane Cloete, o północy na ulice katalońskiej stolicy, w poszukiwaniu sekretnej trasy.

Berlin

Niegdyś podzielony, obecnie Berlin to tętniąca życiem, nowoczesna metropolia, w której tradycja łączy się z nowoczesnością. Dziennikarz motoryzacyjny, James Mills, wybrał się do Berlina, aby bliżej przyjrzeć się miastu.

Londyn

Przeczytaj nasz artykuł, aby odkryć Londyn o świcie – z dala od opłat za wjazd do centrum i zakorkowanych ulic.

Brugia

Klasyczna Brugia znana jest z wąskich pasów i stref wydzielonych dla pieszych. Jak zatem nasz dziennikarz motoryzacyjny, Luke Ponsford, ma odnaleźć ekscytującą trasę?

Madryt

Hiszpańska stolica to tętniące życiem miasto, w którym sen zajmuje odległe miejsce na liście priorytetów jego mieszkańców – daleko za życiem nocnym. Nasz dziennikarz motoryzacyjny, James Mills, wyrusza na poszukiwanie kolejnej sekretnej trasy.

Paryż

Wysłaliśmy dziennikarza motoryzacyjnego, Roberta Puyala, o północy do Miasta Świateł, aby odkrył jego sekretną trasę.

Marrakesz

Widoki i odgłosy Marrakeszu nocą można w pełni docenić tylko w trakcie jazdy motocyklem. Gary Inman włącza silnik i rzuca się w wir szaleństwa.

Praga

Wysłaliśmy dziennikarza motoryzacyjnego, Daniela Forda, do stolicy Czech z zadaniem zbadania jej średniowiecznych, wąskich uliczek w poszukiwaniu sekretnej trasy.

Rzym

Wysłaliśmy włoskiego dziennikarza motoryzacyjnego, Giuliano Pavone, do stolicy jego ojczyzny, Rzymu, w poszukiwaniu sekretnej trasy.

San Francisco

Wysłaliśmy dziennikarza motoryzacyjnego, Pata Devereuxa, na wycieczkę po San Francisco – mieście, które w 1968 roku zostało uwiecznione w kultowym filmie „Bulitt” ze Stevem McQueenem.

Tokio

Jazda po stolicy najbardziej zaawansowanego technologicznie kraju na świecie, to niecodzienne doświadczenie. Dziennikarz motoryzacyjny Nik Berg jest naszym przewodnikiem po najsławniejszej ulicy Tokio.

Warszawa

Przy szybko rozwijającej się gospodarce i triumfującej dumie narodowej, Polska stale zyskuje na popularności. Wysłaliśmy lokalnego dziennikarza, Macieja Pertyńskiego, na nocną wycieczkę po Warszawie, gdzie odkrył jak miasto się rozwinęło.

Przydatne narzędzia

Polecane artykuły

10 porad na temat bezpieczeństwa

Don Palmer radzi, jak stać się lepszym kierowcą i być bezpieczniejszym na drodze.

Shell V-Power

Shell V-Power to najlepsze paliwo dla osiągów i wydajności. Poczuj przyjemność z jazdy.

Oleje silnikowe i środki smarne

Poznaj oleje i środki smarne Shell dla samochodów, motocykli i innych pojazdów. Zobacz, jak siedemdziesięcioletnia historia innowacyjności przekłada się na to, że Shell jest światowym liderem wśród dostawców środków smarnych.