Paliwa Shell V-Power

Benzyna Shell V-Power

Przekonaj się, w jaki sposób benzyna Shell V-Power pomaga uzyskać lepszą wydajność i osiągi.

W Shell zawsze dajemy z siebie wszystko. Dlatego połączyliśmy siły z Ferrari i razem stworzyliśmy benzynę Shell V-Power – zarówno dla starszych, jak i nowych, bardziej wymagających silników. Zastosowaliśmy w niej wzmocnioną formułę DYNAFLEX. Benzyna Shell V-Power posiada:

  • 20% więcej składników czyszczących w porównaniu z poprzednią formułą benzyny Shell V-Power
  • Trzy razy więcej składników czyszczących i redukujących tarcie w porównaniu do podstawowego paliwa Shell

We wszystkich paliwach Shell zastosowano nową technologię DYNAFLEX, a rodzina paliw Shell V-Power w porównaniu z Shell FuelSave posiada dodatkowo wzmocnioną formułę. Nowy Shell V-Power pomaga czyścić i chronić elementy układu paliwowego, takie jak zawory czy wtryskiwacze, przed nawarstwiającym się osadem wpływającym na wydajność silnika. Składniki redukujące tarcie zawarte w benzynie Shell V-Power pomagają dodatkowo kluczowym elementom silnika. Uzyskane efekty mogą różnić się w zależności od typu silnika, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy. 

 

Zawarte treści

Technologia DYNAFLEX

Od ponad 100 lat Shell skutecznie wykorzystuje wiedzę naukowo-inżynieryjną, by tworzyć jedne z najbardziej innowacyjnych paliw na świecie. Dowiedz się, czym jest technologia DYNAFLEX i w jaki sposób wspomaga silnik Twojego samochodu. 

Sporty motorowe

Współpraca techniczna Shell ze Scuderia Ferrari, profile wyścigowe kierowców na Shell Advance Asia Talent Cup oraz informacje o zespole Ducati.