Skuteczne i efektywne zarządzanie flotą

Skuteczne i efektywne zarządzanie flotą

Telematyka Shell? To proste! Zapytaj ekspertów Shell, wprowadź efektywne rozwiązania i w pełni wykorzystaj potencjał swojej floty.

Profesjonaliści rozmawiają o wykorzystaniu danych dla usprawnienia zarządzania flotą

Dynamic Data

Wykorzystaj dane i usprawnij swój biznes

Telematyka Shell umożliwia monitorowanie Twojej floty za pomocą jednego, uniwersalnego urządzenia montowanego w pojeździe, które zbiera dane z pojazdów i dalej łączy je z danymi z kart paliwowych, przedstawiając pełen obraz operacji. Ogranicz koszty administracyjne i czas spędzany na zarządzaniu flotą, miej dostęp do danych dzięki prostej w obsłudze platformie i aplikacji.

Telematyka

Wiodąca technologia w służbie Twojej floty

Wiodąca technologia w służbie Twojej floty

Konsultacje z naszymi ekspertami pomogą Ci wybrać odpowiedni dla Twojego biznesu pakiet usług. Zapewniamy wsparcie wykraczające daleko poza samą instalację urządzenia pokładowego - towarzyszymy Ci tak długo, jak tego potrzebujesz.

Napędzamy Twoją flotę

Napędzamy Twoją flotę

W szybko zmieniającej się branży zapewniamy elastyczne rozwiązania, które będą rozwijać się razem z Twoją firmą. Zawsze możesz rozszerzyć swój pakiet o nowe usługi, będziesz też na bieżąco z nowościami w zakresie technologii czy zmieniających się przepisów.

Czym jest telematyka? Przewodnik po tym, jak może pomóc w zarządzaniu Twoją flotą

Telematyka to rewolucja w zarządzaniu flotą, to technologia pozwalająca na wysyłanie, odbieranie i przechowywanie informacji w celu śledzenia Twoich pojazdów. Dzięki niej możesz monitorować pracę kierowców zwiększając ich efektywność i bezpieczeństwo. Telematyka to nowoczesne zarządzanie umożliwiające wielowymiarowe oszczędności.

Jak działa telematyka flotowa z Shell?

Dzięki łatwemu do zainstalowania urządzeniu pokładowemu nasze oprogramowanie do zarządzania flotą oferuje szereg funkcji, które pomogą Ci podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące Twojej floty. Bez względu na wielkość Twojej firmy, możemy pomóc Ci zaoszczędzić na paliwie, łącząc dane dotyczące tankowań z lokalizacją i danymi z auta, poprawić bezpieczeństwo kierowców i działać wydajniej.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Dowiedz się więcej o telematyce i sposobach łączenia danych pojazdu z danymi kart paliwowych, aby uzyskać lepszy wgląd w zarządzanie flotą. Jeśli poniżej nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie, skontaktuj się z naszym zespołem.

  

Karta paliwowa Shell

Z ponad 50-letnim doświadczeniem i jedną z największych sieci stacji paliwowych na świecie, dbamy o szczegóły, aby pomóc Twojej flocie działać lepiej.

Elektromobilność z kartą flotową Shell Card

Dzięki nowej hybrydowej karcie Shell Card możesz zarówno tankować pojazdy tradycyjne, jak i ładować pojazdy elektryczne.

Dekarbonizacja floty z Accelerate to Zero

Shell Fleet Solutions przedstawia program Accelerate to Zero, który oferuje rozwiązania zaprojektowane specjalnie, by pomóc naszym Klientom w drodze do dekarbonizacji ich floty.