Aerozol do kokpitu matowa powierzchnia

Czyści i konserwuje deskę rozdzielczą oraz elementy wnętrza wykonane z winylu, tworzywa sztucznego i gumy. Usuwa odciski palców, plamy i inne zabrudzenia. Skutecznie ożywia i pogłębia oryginalny kolor czyszczonej powierzchni. Pozostawia matowo-satynową powierzchnię i świeży zapach. Zawiera naturalny wosk pszczeli i filtr UV. Ogranicza gromadzenie się kurzu. Odpowiedni do powierzchni gładkich, jak i z fakturą. Nie zawiera silikonów. Nie pozostawia smug i tłustych osadów. Zalecany do odnowy winylowych walizek, foteli i kanap.

Dostępne opakowania: 300ml

Preparat do kokpitu delikatny połysk

Czyści i konserwuje deskę rozdzielczą oraz elementy wnętrza wykonane z winylu, tworzywa sztucznego i gumy. Usuwa odciski palców, plamy i inne zabrudzenia. Skutecznie ożywia i pogłębia oryginalny kolor czyszczonej powierzchni. Pozostawia delikatny połysk i świeży zapach. Zapobiega ponownemu osadzaniu się kurzu. Odpowiedni do powierzchni gładkich, jak i z fakturą. Nie pozostawia smug i tłustych osadów. Zalecany do odnowy winylowych walizek, foteli i kanap.

Dostępne opakowania: 0,5 l

Ściereczki do kokpitu

Skutecznie i łatwo usuwają zabrudzenia z elementów wykonanych z winylu, tworzywa sztucznego i gumy. Odświeżają i pogłębiają oryginalny kolor.  Łatwe w użyciu i przechowywaniu.

Opakowanie zawiera 20 nawilżonych ściereczek. Aby zapobiec wyschnięciu ściereczek, po każdym użyciu szczelnie zamknąć opakowanie.

Ściereczki do powierzchni skórzanych

Skutecznie i szybko czyszczą, odświeżają i zabezpieczają gładkie powierzchnie skórzane. Zawierają naturalne woski. Łatwe w użyciu i przechowywaniu.

Opakowanie zawiera 20 nawilżonych ściereczek. Aby zapobiec wyschnięciu ściereczek, po każdym użyciu szczelnie zamknąć opakowanie.

Płyn do tapicerki

Skutecznie czyści i odświeża materiały tekstylne. Odpowiedni także do materiałów delikatnych typu alkantara. Unikalna formuła wnika w głąb włókien, skutecznie usuwając brud i uciążliwe plamy z tkanin, tapicerki i dywanów zarówno w samochodzie, jak i w domu. Odświeża kolor i eliminuje nieprzyjemne zapachy. Nie zawiera rozpuszczalników. Aktywne składniki ulegają biodegradacji.

Dostępne opakowania: 0,5 l 

Zapachy samochodowe

Wyjątkowo trwałe. Odświeżają, subtelnie uwalniając zapach przez 45 dni.

Dostępne wersje zapachowe:

ocean splash, black velvet, new car, vanilla, strawberry, royal tea

Zapachy samochodowe premium

Wykonane z termoplastycznego i nietoksycznego polimeru. Zawierają najlepszej jakości składniki i bezalkoholowe oleje zapachowe. Odświeżają, subtelnie uwalniając zapach przez 45 dni.

Dostępne wersje zapachowe:

black cherry, lavender, leather, mint, ocean breeze

więcej w produkty premium do twojego pojazdu

Preparaty do czyszczenia karoserii

Kompleksowe czyszczenie i zabezpieczenie karoserii jest czasochłonne, jednak zadbany lakier to wizytówka auta. Poznaj preparaty Shell do czyszczenia i konserwacji karoserii.

Płyny do chłodnic i płyny hamulcowe

W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości płyny do chłodnic i płyny hamulcowe.

Może zainteresuje cię także

Oleje silnikowe i środki smarne

Poznaj oleje i środki smarne Shell dla samochodów, motocykli i innych pojazdów. Zobacz, jak siedemdziesięcioletnia historia innowacyjności przekłada się na to, że Shell jest światowym liderem wśród dostawców środków smarnych.

Inspiracje do jazdy

Dołącz do nas i poznaj najbardziej niezwykłe i emocjonujące trasy na naszej planecie.

Paliwa Shell

Dowiedz się więcej o najwyższej jakości paliwach Shell.