Aerozol do kokpitu matowa powierzchnia

Czyści i konserwuje deskę rozdzielczą oraz elementy wnętrza wykonane z winylu, tworzywa sztucznego i gumy. Usuwa odciski palców, plamy i inne zabrudzenia. Skutecznie ożywia i pogłębia oryginalny kolor czyszczonej powierzchni. Pozostawia matowo-satynową powierzchnię i świeży zapach. Zawiera naturalny wosk pszczeli i filtr UV. Ogranicza gromadzenie się kurzu. Odpowiedni do powierzchni gładkich, jak i z fakturą. Nie zawiera silikonów. Nie pozostawia smug i tłustych osadów. Zalecany do odnowy winylowych walizek, foteli i kanap.

Dostępne opakowania: 300ml

Preparat do kokpitu delikatny połysk

Czyści i konserwuje deskę rozdzielczą oraz elementy wnętrza wykonane z winylu, tworzywa sztucznego i gumy. Usuwa odciski palców, plamy i inne zabrudzenia. Skutecznie ożywia i pogłębia oryginalny kolor czyszczonej powierzchni. Pozostawia delikatny połysk i świeży zapach. Zapobiega ponownemu osadzaniu się kurzu. Odpowiedni do powierzchni gładkich, jak i z fakturą. Nie pozostawia smug i tłustych osadów. Zalecany do odnowy winylowych walizek, foteli i kanap.

Dostępne opakowania: 0,5 l

Ściereczki do kokpitu

Skutecznie i łatwo usuwają zabrudzenia z elementów wykonanych z winylu, tworzywa sztucznego i gumy. Odświeżają i pogłębiają oryginalny kolor.  Łatwe w użyciu i przechowywaniu.

Opakowanie zawiera 20 nawilżonych ściereczek. Aby zapobiec wyschnięciu ściereczek, po każdym użyciu szczelnie zamknąć opakowanie.

Ściereczki do powierzchni skórzanych

Skutecznie i szybko czyszczą, odświeżają i zabezpieczają gładkie powierzchnie skórzane. Zawierają naturalne woski. Łatwe w użyciu i przechowywaniu.

Opakowanie zawiera 20 nawilżonych ściereczek. Aby zapobiec wyschnięciu ściereczek, po każdym użyciu szczelnie zamknąć opakowanie.

Płyn do tapicerki

Skutecznie czyści i odświeża materiały tekstylne. Odpowiedni także do materiałów delikatnych typu alkantara. Unikalna formuła wnika w głąb włókien, skutecznie usuwając brud i uciążliwe plamy z tkanin, tapicerki i dywanów zarówno w samochodzie, jak i w domu. Odświeża kolor i eliminuje nieprzyjemne zapachy. Nie zawiera rozpuszczalników. Aktywne składniki ulegają biodegradacji.

Dostępne opakowania: 0,5 l 

Zapachy samochodowe

Wyjątkowo trwałe. Odświeżają, subtelnie uwalniając zapach przez 45 dni.

Dostępne wersje zapachowe:

ocean splash, black velvet, new car, vanilla, strawberry, royal tea