Twoje korzyści:

 • online-tools-icon

  Proste zarządzanie

  Gąszcz regulacji krajowych i zagranicznych przyprawia o ból głowy? Wiemy, że rozliczanie opłat drogowych może być uciążliwe, dlatego Shell Card upraszcza to, co skomplikowane.

 • shell-k-fleetassistant-ikony-two

  Zbiorcza faktura

  Paliwo, płatne drogi i tunele? Wszystkie transakcje znajdziesz na zbiorczej, regularnie generowanej fakturze Shell oraz na portalu Shell Fleet Hub - swoim centrum zarządzania flotą.

 • shell-k-fleetassistant-ikony

  Oszczędność

  Chcesz trzymać rękę na pulsie, jeśli chodzi o koszty generowane przez flotę? Przejrzyste i konfigurowalne raporty pomogą optymalizować Twoje wydatki z kraju i z zagranicy.

 • shell-k-fleetassistant-ikony-five

  Wygoda

  Ty i Twoi kierowcy na pewno docenią Shell Card – jedno narzędzie, dzieki któremu nie tylko kupisz paliwo, ale również zapłacisz za myjnie, parkingi, tunele czy płatne odcinki dróg. W trasie nie ma czasu na zbędne formalności!

Więcej na temat usług drogowych

Automatyczny Pobór Opłat z Shell Card

Płać automatycznie za przejazd autostradą, mycie pojazdu i parkingi za pomocą Autopay. Dzięki integracji z Shell Card wszystkie opłaty będą widoczne w jednej zbiorczej fakturze.

Telepass Medpass – swobodna podróż przez Europę dla pojazdów lekkich

Urządzenie pokładowe Telepass Medpass to idealne rozwiązanie dla flot z pojazdami do 3,5t., które umożliwia proste i szybkie uiszczanie opłat za korzystanie z dróg i autostrad we Włoszech, Francji, Hiszpanii i Portugalii.

E-TOLL z Shell Card

E-TOLL to elektroniczny system poboru opłat za korzystanie z wybranych autostrad w Polsce. Kierowcy pojazdów lekkich mogą szybko i wygodnie kupić bilet na przejazd za pomocą Shell Card w aplikacji Autopay.

Pytania?

Jak otrzymać kartę Shell Card

 • Krok 1

  Wypełnij formularz po prawej stronie

 • Krok 2

  Przedstawiciel Shell skontaktuje się z Tobą, by lepiej poznać potrzeby Twojej firmy

 • Krok 3

  Otrzymasz dopasowaną i niezobowiązującą ofertę Shell Card skrojoną na miarę Twoich potrzeb