Aerozol wielofunkcyjny

Odrdzewiacz to jakości preparat przeznaczony do zastałych ruchomych części mechanicznych i elektrycznych zarówno w samochodzie, motorze, jak i w domu. Głęboko penetruje i skutecznie rozpuszcza rdzę, tłuszcz, smar i zapiekły brud, czyszcząc spryskaną powierzchnię. Smaruje, konserwuje i zabezpiecza przed korozją oraz powstawaniem innych nalotów. Zapobiega skrzypieniu, piskom i tarciu. Poluzowuje zardzewiałe, zapieczone i zastałe elementy oraz części mechaniczne. Usuwa wilgoć i poprawia przewodność na stykach. Nie zawiera silikonu. Bezpieczny dla gumy i części metalowych.

Dostępne opakowania: 200 ml

Odmrażacz/oliwa do zamków

Skutecznie odmraża, smaruje i absorbuje wilgoć (3w1). Ułatwia otwieranie zamarzniętych zamków. Regularne stosowanie zapobiega korozji i zamarzaniu zamków.

Dostępne opakowania: 50 ml

Sztyft do uszczelek

Łatwy w użyciu sztyft do uszczelek Shell zapewnia elastyczność gumowych elementów, konserwuje i chroni je przed pękaniem. Przedłuża żywotność gumy. Skutecznie zapobiega przymarzaniu uszczelek w oknach i drzwiach. Do stosowania przez cały rok zarówno w samochodzie, jak i w domu.

Dostępne opakowania: 38 g

Starter

Skutecznie wspomaga rozruch silników benzynowych i diesla w trudnych warunkach pogodowych tj. niskie temperatury i duża wilgotność powietrza. Zalecany do rozruchu kosiarek, łodzi, pomp, agregatorów itp. Zapobiega nadmiernemu zużyciu akumulatora i rozrusznika.

Dostępne opakowania: 200 ml

Preparat do naprawy opon

Wysoce skuteczny produkt pompuje i uszczelnia uszkodzoną oponę, bez zdejmowania koła. Umożliwia kontynuowanie jazdy do warsztatu bez potrzeby korzystania z pomocy drogowej. Posiada specjalny adapter pozwalający naprawić oponę szybko i bez wysiłku. Nie niszczy opon. Do stosowania w samochodach osobowych z oponami bezdętkowymi. Może zastępować koło dojazdowe. NR 1 W TESTACH!

Dostępne opakowania: 400 ml

Preparat do czyszczenia silnika

Błyskawicznie dociera do trudno dostępnych miejsc usuwając oporne zabrudzenia, smar i olej. Działa szybko i skutecznie. Można stosować również do czyszczenia narzędzi i mechanicznych części urządzeń. Bezpieczny dla uszczelek gumowych, tworzyw sztucznych oraz przewodów elektrycznych. Wydajny i łatwy w użyciu.

Dostępne opakowania: 0,5 l

Chusteczki do rąk

Nawilżone chusteczki do rąk, gotowe do użycia. Stworzone specjalnie, by usuwać brud bez użycia wody.

Łatwe w użyciu i przechowywaniu. Niezbędne w podróży.

więcej w produkty premium do twojego pojazdu

Preparaty do czyszczenia karoserii

Kompleksowe czyszczenie i zabezpieczenie karoserii jest czasochłonne, jednak zadbany lakier to wizytówka auta. Poznaj preparaty Shell do czyszczenia i konserwacji karoserii.

Preparaty do czyszczenia i odświeżania wnętrza

Preparaty do czyszczenia wnętrz samochodu, które pozwolą Ci zadbać o środek Twojego samochodu – tapicerkę i plastiki.

Może Zainteresuje Cię Także

Inspiracje do jazdy

Dołącz do nas i poznaj najbardziej niezwykłe i emocjonujące trasy na naszej planecie.

Shell ClubSmart

Shell ClubSmart
Uczyń z każdej podróży niezapomniane przeżycie. Dzięki klubowi Shell ClubSmart zebrane punkty możesz wykorzystać na różne sposoby. Ty decydujesz, który najbardziej Ci odpowiada. Dołącz do nas już teraz!

Na naszych stacjach

Dbamy o to, by poziom obsługi na naszych stacjach był coraz lepszy, a klienci wychodzili z nich bardziej zadowoleni niż przed przyjazdem.