ADBLUE® SPEŁNIA NORMĘ ISO 22241-1

Przeznaczony do samochodów z silnikami diesla z technologią selektywnej redukcji katalitycznej (SCR). Redukuje emisję tlenków azotu do atmosfery nawet o 80%. Shell AdBlue® 3,5 l z unikalnym systemem dozowania, umożliwia kierowcom samochodów osobowych bezpieczne dolewanie płynu AdBlue®-bez ryzyka rozlania. Produkt spełnia wszystkie wymagania normy ISO, w tym ISO 22241-4. Opakowanie wyposażone jest w plombę i plastikową blokadę zabezpieczającą przed przypadkowym otwarciem oraz przycisk start/stop umożliwiający precyzyjne dozowanie. Produkt dostępny również w opakowaniach 4,7 l, 10 l, 20 l wyposażonych w lejki umożliwiające wygodne i precyzyjne napełnianie zbiorników.

Produkt ma tendencje do rozkładania się pod wpływem wyższej lub zbyt niskiej temparatury oraz samoistnie, w wyniku upływu czasu. Optymalna temperatura do przechowywania AdBlue® to -5°C - 25 °C.

Dostępne opakowania: 3,5 l; 4,7 l; 10 l; 20 l

więcej w produkty premium do twojego pojazdu

Płyny do chłodnic i płyny hamulcowe

W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości płyny do chłodnic i płyny hamulcowe.

Preparaty techniczne

Szeroki wybór praktycznych preparatów technicznych, od odrdzewiacza, poprzez preparaty do czyszczenia silnika, sztyft do uszczelek, odmrażacz do zamków, po starter.

Może zainteresuje cię także

Na naszych stacjach

Dbamy o to, by poziom obsługi na naszych stacjach był coraz lepszy, a klienci wychodzili z nich bardziej zadowoleni niż przed przyjazdem.

Inspiracje do jazdy

Dołącz do nas i poznaj najbardziej niezwykłe i emocjonujące trasy na naszej planecie.

Oferty i promocje

Poznaj wszystkie specjalne promocje, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze oraz produkty, dzięki którym będziesz mógł zdobyć więcej punktów Shell ClubSmart!