Globalne procesy w naszym centrum obejmują działania w zakresie:

 • finansów i księgowości,
 • logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw obsługi klienta,
 • zarządzania zasobami ludzkimi,
 • obsługi kontrahentów,
 • negocjowania i zawieraniem umów z zewnętrznymi partnerami.

Globalna skala działania i dynamika branży gwarantują duże możliwości rozwoju i kariery w międzynarodowych zespołach, ściśle współpracujących ze sobą z różnych lokalizacji na świecie.

Niezależnie od tego, czy jesteś specjalistą z wieloletnim doświadczeniem, czy absolwentem na początku swojej drogi zawodowej, gwarantujemy ciekawą pracę i nieustanny rozwój na każdym szczeblu kariery.

Pracownicy Shell mają możliwość rozwijania swoich umiejętności i zdobywania wiedzy współpracując z doświadczonymi specjalistami w branży. Nasi pracownicy mają realny wpływ na opracowywanie rozwiązań wspierających transformację energetyczną, która będzie w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie energetyczne świata.

W Shell cenimy różnorodność, uczciwość i wzajemny szacunek, wspólnie tworząc przyjazne i elastyczne środowisko pracy. Więcej informacji na temat budowania kariery w Shell można znaleźć tutaj.

Odkryj, co oferujemy i dołącz do nas!

CO NAS WYRÓŻNIA?

Program #ShellWeCare

Autorski program #ShellWeCare ma na celu wsparcie zdrowia psychicznego i fizycznego pracowników. W ramach programu firma organizuje warsztaty edukacyjne, ćwiczenia jogi czy mindfulness. Wszystkie spotkania prowadzone są przez specjalistów z wybranych dziedzin oraz psychologów.

W ramach inicjatywy wszyscy pracownicy mają dostęp do darmowego wsparcia psychologa w biurze. Dwa razy w tygodniu zainteresowane osoby mogą umówić się na prywatne spotkanie i skorzystać z fachowej pomocy eksperta. Głównym celem wprowadzonego rozwiązania jest dbanie o zdrowie psychiczne wszystkich pracowników Shell, a także propagowanie wśród nich dobrych praktyk dbania o swoje samopoczucie i sięgania po pomoc bez jakichkolwiek obaw, gdy jest ona potrzebna.

Pracownicy Shell i ich rodziny mogą również korzystać z rozbudowanej oferty programu Employee Assistance, dzięki któremu mogą uzyskać porady z zakresu prawa, finansów, jak również wsparcie psychologiczne.

Program Future of Work

W ramach projektu Future of Work Shell wprowadza innowacyjne rozwiązania w biurowej przestrzeni, tak aby zapewnić komfortowe miejsce pracy przystosowane do potrzeb pracowników. Piętro testowe to jedno z miejsc, gdzie sprawdzane są nowe rozwiązania mające służyć udoskonaleniu jakości pracy w biurze i dobrego samopoczucia pracowników. Pomysły, które okażą się najlepsze są wdrażane na szerszą skalę.

Floratorium

Floratorium to nowoczesna przestrzeń otwarta jesienią 2022 roku, w której rośliny oraz światłoterapia z wykorzystaniem specjalistycznych lamp pozytywnie wpływają na nastrój i samopoczucie, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym. Dzięki lampom światło imitujące promienie słoneczne wspomaga produkcję serotoniny, dopaminy i beta-endorfiny, czyli hormonów odpowiadających za dobre funkcjonowanie psychofizyczne. W pomieszczeniu wypełnionym roślinnością pracownicy mogą popracować, umówić spotkanie lub chwilę odpocząć.

Zielone rozwiązania

Shell promuje wśród pracowników wiele zielonych rozwiązań, zachęcając wszystkich do dbania o środowisko i dobro lokalnej społeczności.

Biura Shell są zasilane w 100% zieloną energią z OZE, a na terenie biura Shell Business Operations dla pracowników udostępniono 4 darmowe ładowarki EV Shell Recharge.

Firma dba o przemyślane zarządzanie odpadami i ograniczenie śladu węglowego. Pracownicy chętnie angażują się w ekologiczne inicjatywy np. tworzenie doniczek na bazylie z odpadów czy wspólne sadzenie drzew.

Shell bierze także udział w wielu przedsięwzięciach na rzecz środowiska m.in. w akcji „Rowerem do pracy”, w ramach której pracownicy wybierają jako swój środek transportu rower zamiast samochodu czy autobusu.

Jeśli pragniesz stać się częścią naszej społeczności i pracować w międzynarodowym środowisku, odwiedź naszą zakładkę rekrutacyjną. Znajdziesz w niej dziesiątki ofert pracy na różnorodne stanowiska w Shell Business Operations w Krakowie.

Pozwól wesprzeć swój talent, dzięki naszej społeczności Shell Talent Community. Wypełnij formularz i bądź na bieżąco z najważniejszymi projektami, konferencjami i wydarzeniami w dziedzinie Twoich zainteresowań. Rekrutrzy Shell skontaktują się z Tobą, gdy będą mieli dla Ciebie interesującą ofertę pracy.

Program stażowy

Shell Business Operations od 10 lat oferuje absolwentom wyższych uczelni rozpoczęcie kariery zawodowej i zdobycie praktycznej wiedzy w ramach atrakcyjnego programu stażowego. Podczas płatnych praktyk stażyści mają możliwość zdobycia doświadczenia w wielu działach Shell (np. Finansów, HR, Obsługi Klienta, Zakupów, Komunikacji czy Logistyki). Oferujemy także ciekawe możliwości dla inżynierów i osób wielojęzycznych.

W ramach w pełni płatnego trzymiesięcznego stażu oferujemy:

 • elastyczne godziny pracy,
 • opcję pracy hybrydowej,
 • osobę, która będzie wsparciem podczas trwania programu stażowego,
 • imprezy integracyjne,
 • miejsce parkingowe dla pracowników,
 • strefę rekreacyjną,
 • inicjatywy charytatywne,
 • dostęp do kursów LinkedIn Learning,
 • jednorazowy dodatek ergonomiczny,
 • 5 dni płatnego urlopu,
 • kantynę dla pracowników Shell z 50% zniżką na posiłki i kącik kawowy.

Nasz program stażowy jest oceniany powyżej 4,8 w skali 1-5, gdzie 5 oznacza najwyższą ocenę. Każdego roku ponad 50% stażystów otrzymuje możliwość pozostania w Shell. Więcej informacji na temat programu stażowego tutaj.

NASZE NAGRODY

Listki CSR Polityki

change-logo-leaf

W 2023 oraz w 2022 roku Shell otrzymał wyróżnienie białym „Listkiem CSR” Polityki.

„Listki CSR” to nagroda przyznawana firmom, które kierują się najlepszymi praktykami zarządzania opartymi o międzynarodowe standardy CSR w swojej codziennej działalności oraz wyróżniają się wysokim poziomem etyki pracowników.

Konkurs „Kraków bez barier”

Podczas XV edycji konkursu “Kraków bez barier” zostaliśmy wyróżnieni za projekt „Shell Business Operations Kraków miejscem przyjaznym osobom niewidomym i przygotowanym na przyjęcie psa przewodnika.”

Raport “Odpowiedzialny biznes

W 2022 roku projekty i inicjatywy wdrażane w Shell Business Operations zostały wyróżnione w raporcie „Raport FOB 2022 rok”. Do aktualnego spisu dobrych praktyk trafiło osiem inicjatyw i projektów realizowanych przez krakowski oddział Shell.

Shell został doceniony za działania z obszaru zaangażowania społecznego, rozwoju społeczności lokalnej, przyjaznej polityki pracy, a także pomocy dla Ukrainy.

POMOC DLA UKRAINY

Shell, częściowo jako grupa, a częściowo jako spółka działająca w Polsce przez cały 2022 r. przekazała prawie 50 mln zł na rzecz organizacji charytatywnych wspierających uchodźców z Ukrainy.

Przekazaliśmy:

 • 8,5 mln zł dla PAH,
 • 8,5 mln zł na Czerwony Krzyż w Ukrainie,
 • 16,5 mln zł do Mercy Corps,
 • 4,3 mln zł dla Państwowej Straży Pożarnej,
 • 850 tys. zł do RARS,
 • 12 mln zł na PCK i PMM.

Ponadto firma przekazała ponad 100 000 litrów paliwa organizacjom zajmującym się transportem uchodźców. Do osób potrzebujących trafiło także 2200 laptopów z krakowskiego biura Shell. Krakowska stołówka biurowa przed kilka miesięcy przygotowywała tygodniowo 1300 posiłków dla uchodźców przebywających w mieście.

Obecnie w Krakowie powstaje Centrum Edukacji i Wsparcia Uchodźców finansowane przez Shell.

Więcej informacji na temat wsparcia Ukrainy przez Shell tutaj.

O SHELL

Kim jesteśmy

Zapraszamy do zasięgnięcia dalszych informacji na temat naszej działalności, naszych ludzi oraz działań, które nakierowanych na przyspieszenie postępu dzięki oferowaniu bardziej dostępnych i ekologicznych rozwiązań energetycznych.

Marka Shell

Marka Shell promuje nasze wartości oraz jakość naszych produktów i usług na całym świecie.