w tej części

Twój patent na bezpieczeństwo w drodze

Assistance w podróży to Twój patent na nieprzewidziane sytuacje na drodze. Sprawdź, jak możesz zapewnić sobie bezpieczeństwo w tracie jazdy i odkryj wszystkie korzyści pakietu Assistance w podróży.

Twój patent na udaną podróż

Jak sprawić, by podróż przebiegała bezpiecznie, przyjemnie i komfortowo? Odpowiedź znajdziesz na Shell! Dodatkowo dzięki karcie Shell ClubSmart możesz skorzystać z rabatów na paliwo oraz dostępu do bezpłatnego pakietu asssistance w podróży. Sprawdź!

Nagroda w wiosennej Loterii Shell została wręczona. BMW X1 trafiło do Poznania!

W Wiosennej Loterii Shell szczęśliwym zwycięzcą został Pan Tomasz z Poznania. Okazało się, że to stały klient naszych stacji, który już od dawna marzył o posiadaniu własnego BMW. Cieszymy się, że jego marzenie się spełniło. Śledź nasze kolejne promocje – może następnym razem to właśnie Twoje marzenie uda nam się spełnić!

Wyzwanie Shell Drive zakończone!

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w wyzwaniu Shell Drive. Dziękujemy wszystkim, którzy pobrali aplikację, podjęli wyzwanie i sprawdzili swoje umiejętności w wydajnym prowadzeniu samochodu. Trwa wyłanianie zwycięzców – już niedługo okaże się, kto wyjedzie do włoskiego Maranello i usiądzie za kółkiem legendarnego Ferrari! Wyniki ogłosimy niebawem.

Dziękujemy za Shell V-Power Show!

4 czerwca na błoniach PGE Narodowego odbył się Shell V-Power Show. Podczas wielkiego święta motoryzacji nasi goście mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji oraz spotkać samego Kimiego Räikkönena!

Oferta rabatowa – Rabatka

Specjalna oferta dla lokalnych przedsiębiorców, którzy zdecydują się na przypisanie do jednej ze stacji sąsiadujących z ich biznesem.

Wspólna pasja do osiągów

W Shell wierzymy, że najlepsze silniki zasługują na najlepsze paliwo. Dlatego z radością przyjęliśmy informację o tym, że nasze paliwa Shell V-Power są polecane dla modeli BMW z serii M.

Retail station with blue sky

Promocje w sklepie na stacji Shell

Sprawdź nasze najnowsze oferty w sklepie na stacji Shell

Sklep
Zbliżenie na wiatę stacji z logo Shell, na tle nieba.

Oferta rabatowa – Rabatka

Specjalna oferta dla lokalnych przedsiębiorców, którzy zdecydują się na przypisanie do jednej ze stacji sąsiadujących z ich biznesem.

Sprawdź szczegóły oferty i regulamin

Polecane artykuły

Na naszych stacjach

Dbamy o to, by poziom obsługi na naszych stacjach był coraz lepszy, a klienci wychodzili z nich bardziej zadowoleni niż przed przyjazdem.

Aplikacja Shell

Znajdź nas, gdy tego potrzebujesz, sprawdzaj i wymieniaj swoje punkty. Korzystaj z nowych ofert, gdy jesteś w drodze - jesteśmy z Tobą w każdej podróży dzięki aplikacji Shell.