Dzięki programowi lojalnościowemu Shell ClubSmart za zgromadzone punkty otrzymujesz nagrody i inne korzyści oraz możliwość płatności za zakupy na stacji.

Shell ClubSmart

Uczyń z każdej podróży niezapomniane przeżycie. Dzięki klubowi Shell ClubSmart zebrane punkty możesz wykorzystać na różne sposoby. Ty decydujesz, który najbardziej Ci odpowiada. Dołącz do nas już teraz!

Dowiedz się więcej na clubsmart.shell.pl

Shell ClubSmart

Shell ClubSmart to program stworzony z myślą o kierowcach, dla których wizyta na stacji Shell to coś więcej niż tylko zakup paliwa. Dołączając do Shell ClubSmart trafiasz do grona osób czerpiących specjalne zyski z korzystania z produktów i usług Shell. Każde tankowanie na stacji Shell, zakupy lub skorzystanie z myjni, oznacza dla naszych Klubowiczów dodatkowe możliwości.

Co zyskujesz z Shell ClubSmart?

shell clubsmart
Man with mobile- shell clubsmart

Radość z wymieniania punktów na vouchery online. Aktualną ofertę znajdziesz w katalogu nagród online.


Man fuelling petrol

Możliwość płacenia punktami Shell ClubSmart za paliwo, myjnię, pyszną kawę i inne zakupy na stacjach Shell


Men with shell clubsmart app

Specjalne oferty przygotowane z myślą o Klubowiczach i czekające tylko dla nich. Sprawdź nagrody czekające na stacji.


Jak zbierać punkty

Shell ClubSmart to jasne zasady. Wystarczy, że płacąc na Stacji Shell pokażesz swoją aplikację. Dotyczy to zakupu paliwa, jedzenia lub napojów, a także korzystania z myjni. Ponadto, Klubowicze otrzymują dodatkowe punkty za udział w akcjach promocyjnych i korzystanie z ofert specjalnych.

Proste zasady Shell ClubSmart

Shell ClubSmart
Man with mobile- shell clubsmart

Tankuj

Tankuj wysokiej jakości paliwa Shell, zbieraj punkty i odkrywaj atrakcyjne oferty paliwowe, które czekają na Ciebie codziennie.


Shell Cafe

Kupuj

Na stacjach Shell czekają na Ciebie aromatyczna kawa i pyszne jedzenie, które umilą przystanek w podróży. Znajdziesz tu także oleje silnikowe, chemię i akcesoria samochodowe.


family in the shopping mall

Korzystaj

Dzięki aplikacji masz dostęp do przygotowanych specjalnie z myślą o Klubowiczach dodatkowych ofert, rabatów i promocji.


digital card in your Shell app

Karta w aplikacji

Dzięki karcie w aplikacji Shell ClubSmart wszystkie korzyści masz zawsze pod ręką. Dołącz do klubu i ruszaj w swoją drogę po nagrody. Pobierz aplikację Shell ClubSmart, zarejestruj się i dodaj swoją kartę.

Pobierz z Google Play

Pobierz z App Store

Pytania?

Jak dołączyć do Shell ClubSmart

  • Krok 1

    Pobierz aplikację Shell ClubSmart z Google Play lub App Store

  • Krok 2

    Zarejestruj się, wypełniając prosty formularz. Na starcie możesz zyskać 250 punktów, jeśli zgodzisz się na otrzymywanie specjalnych ofert od Shell

  • Krok 3

    Dodaj do aplikacji swoją kartę Shell ClubSmart lub wygeneruj wirtualną i ciesz się z korzyści dostępnych dla klubowiczów