W tej części

B jak biker

B jak B500 w Baden-Baden w Niemczech. Geoff Hill sprawdzi, czy rzeczywiście jest to jedna z najlepszych w Europie tras motocyklowych.

Wysoko w górach

Jeśli uwielbiasz aktywność na świeżym powietrzy, Alpy Szwajcarskie są dla ciebie. Narty, rowery, piesze wędrówki, rafting po górskich rzekach... Ale nas pociąga co innego. Dziennikarz motoryzacyjny, James Mills, zabiera nas w podróż po legendarnej Przełęczy Flüela.

Słońce o północy

Dołącz do podróży na koniec świata z dziennikarzem motoryzacyjnym, Angusem Frazerem, podczas 1600-kilometrowej trasy po północnych rubieżach Europy.

Pacific Highway

Jest godzina 4:00 nad ranem 21 czerwca – najdłuższego dnia w roku. Samochód czeka na parkingu, kluczyki leżą na stoliku w sypialni, a Pacific Highway jest na wyciągnięcie ręki. Komu potrzeba budzika?

Diabelski wyścig

Wyścig samochodowy Targa Tasmania to prawdziwe piekło. „Ultimate Tarmac Rally” w ciągu kilku dni okrąża tę malowniczą wyspę położoną na południowy-wschód od kontynentalnej Australii.

Droga do Norwegii

Słyszało o niej niewielu kierowców. A jeszcze mniej miało okazję ją przejechać. Dziennikarz motoryzacyjny, James Mills, odkrywa sekretny raj dla kierowców, na drodze do Lysebotn.

Ostrzeżenia burzowe

Udajemy się do najbardziej deszczowego miejsca w Wielkiej Brytanii, aby odkryć jedną z najlepszych tras w Europie.

Przydatne narzędzia

Polecane artykuły

10 porad na temat bezpieczeństwa

Don Palmer radzi, jak stać się lepszym kierowcą i być bezpieczniejszym na drodze.

Shell V-Power

Shell V-Power to najlepsze paliwo dla osiągów i wydajności. Poczuj przyjemność z jazdy.

Oleje silnikowe i środki smarne

Poznaj oleje i środki smarne Shell dla samochodów, motocykli i innych pojazdów. Zobacz, jak siedemdziesięcioletnia historia innowacyjności przekłada się na to, że Shell jest światowym liderem wśród dostawców środków smarnych.