Accelerate to zero

Dekarbonizacja floty z Accelerate to Zero

Shell Fleet Solutions przedstawia program Accelerate to Zero, który oferuje rozwiązania zaprojektowane specjalnie, by pomóc naszym Klientom w drodze do dekarbonizacji ich floty.

Dołącz do programu Accelerate to Zero

Każdy biznes ma swój własny sposób na osiągnięcie zerowej emisji netto

Podczas gdy łączy nas wspólny cel, każdy biznes powinien wybrać własną drogę do jego realizacji. W Shell wiemy, że zmniejszenie emisyjności Twojej floty zależy od indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Shell Fleet Solutions rozpoczął program Accelerate to Zero, aby pomóc flotom takim jak Twoja w procesie dekarbonizacji.

Accelerate to Zero to cały zestaw usług i produktów, których celem jest wsparcie naszych Klientów w ich drodze do dekarbonizacji. Wiemy, że każdy biznes jest inny, dlatego najpierw diagnozujemy Twoje potrzeby, by wybrać i wdrożyć najlepsze rozwiązania. Celem naszej wspólnej podróży jest prawdziwie zrównoważona i zeroemisyjna przyszłości Twojej floty.

Nasz 4-etapowy plan działania pomoże Ci osiągnąć cel zerowej emisji netto Twojego biznesu.

Naciśnij na zaznaczone obszary aby dowiedzieć się więcej
Visualisation of Shell’s four-phase journey to help reach your net zero emissions targets
Szczegóły 1

Etap 1 | Diagnoza

Rozpoczynamy od zrozumienia potrzeb Twojego biznesu na drodze do jego dekarbonizacji. Dokonamy analizy wydajności Twojej floty z wykorzystaniem dostępnych rozwiązań cyfrowych. Ocena zostanie przeprowadzona przez naszego eksperta, a efektem podjętych działań będą rekomendacje, które pomogą Ci osiągnąć zerową emisję netto.

Szczegóły 2

Etap 2 | Planowanie

W kolejnym kroku, w oparciu o wcześniejszą diagnozę, budujemy plan działania dostosowany do potrzeb Twojego biznesu. Pomożemy Ci zaplanować konkretne aktywności, które przyspieszą realizację celu. Nasi eksperci przeprowadzą Cię przez każdy etap wdrożenia i zapewnią bieżące wsparcie.

Szczegóły 3

Etap 3 | Wdrażanie

Nasz zespół zapewni Ci pomoc we wdrożeniu odpowiednich rozwiązań, które przyspieszą osiągnięcie celu dekarbonizacji Twojej floty: od zapewnienia rozwiązań w zakresie elektromobilności, jak ładowanie pojazdów elektrycznych, poprzez zwiększenia efektywności Twojej floty dzięki Telematyce, aż do kompensacji emisji dwutlenku węgla, której nie uda się uniknąć.

Szczegóły 4

Etap 4 | Realizacja

W ostatnim etapie będziemy monitorować realizację zaleceń oraz wyniki zaplanowanych wcześniej działań. Bieżąca analiza ich wydajności zidentyfikuje dalsze możliwości i docelowo zwiększy tempo dekarbonizacji Twojej floty.

Naciśnij na zaznaczone obszary aby dowiedzieć się więcej

SAP logo

SAP i Shell od ponad 40 lat współpracują i dzielą wspólne rozumienie wyzwań związanych ze zrównoważonym rozwojem na świecie. Nasze firmy starają się przyspieszyć proces dekarbonizacji biznesu poprzez pracę nad standardami i przejrzystością w zarządzaniu emisjami. Współpracujemy z klientami i partnerami, by dostarczać rozwiązań energetycznych i technologicznych zmniejszających emisję i przyspieszających zrównoważone praktyki biznesowe. Shell pomoże również SAP w naszej własnej drodze ku zerowej emisji netto poprzez wspólne projekty w zakresie energii odnawialnej i mobilności. Na przykład program Shell Accelerate to Zero pomoże nam w przejściu na flotę samochodową wolną od emisji.

Peter Maier, President of Industries and Customer Advisory, SAP

Przeczytaj raport o dekarbonizacji i efektywności kosztowej

Zapoznaj się z raportem "Dekarbonizacja floty: jak zwiększyć efektywność kosztową poprzez odblokowanie wartości"

Przeczytaj raport

  

Łukasz Klamka, Dyrektor ds. rozwiązań flotowych w Shell Polska

Dekarbonizacja flot to olbrzymie wyzwanie dla świata biznesu. Rzeczywistość zmienia się na naszych oczach, dlatego Shell proponuje elastyczną ofertę, aby wspierać Klientów w drodze do osiągania ambitnych celów dekarbonizacyjnych. Chcemy wspólnie budować zrównoważoną przyszłość, gdzie prowadzenie efektywnego biznesu o zerowej emisji netto staje się standardem. Wierzymy, że odważne działania prowadzą do sukcesu, a rozwiązania zaproponowane przez Shell Fleet Solutions pomogą polskim firmom na ich drodze do dekarbonizacji flot.

Łukasz Klamka, Dyrektor ds. rozwiązań flotowych w Shell Polska

  

Więcej usług dla flot:

Karty flotowe do samochodów elektrycznych

Dzięki nowej hybrydowej karcie Shell Card możesz zarówno tankować pojazdy tradycyjne, jak i ładować pojazdy elektryczne.

Telematyka Shell

Dzięki telematyce Shell możesz kontrolować swoją flotę za pośrednictwem jednego urządzenia, które gromadzi informacje z pojazdów oraz kart flotowych Shell.

Kompensacja emisji dwutlenku węgla z Shell

Osiągnij neutralność węglową Twojej firmy w banalny sposób dzięki integracji z Shell Card. Zobacz, jak to działa.

Karta paliwowa Shell

Z ponad 50-letnim doświadczeniem i jedną z największych sieci stacji paliwowych na świecie, dbamy o szczegóły, aby pomóc Twojej flocie działać lepiej.