Shell urządzenia pokładowe EETS

EETS

Opłaty drogowe skrojone na miarę

Shell oferuje urządzenia pokładowe, kompatybilne z wieloma europejskimi systemami do poboru opłat drogowych, dzięki którym znacząco ułatwia działalność firmom transportowym.

Nasze rozwiązanie to nie tylko prosta instalacja i obsługa, ale także jedna platforma do zarządzania opłatami drogowymi i zniżkami dopasowanymi do Ciebie. Najnowsza technologia i bliska współpraca z czołowymi dostawcami gwarantują, że nasz system będzie rozwijał się wraz z całym rynkiem EETS oraz Twoimi potrzebami.

Zasięg rozwiązania EETS od Shell

Naciśnij na zaznaczone obszary aby dowiedzieć się więcej
Map eets
Szczegóły 1

Obecny zasięg

Kraje: Austria, Belgia, Bułgaria, Dania, Francja, Hiszpania, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Polska, Szwajcaria, Szwecja, Węgry i Włochy.

Urządzenie pokładowe EETS od Shell umożliwia Twojej firmie przejazd przez wymienione kraje za pomocą jednego urządzenia pokładowego. Stale rozwijamy nasze rozwiązania, aby oferować Ci najszerszy zasięg. Nowe kraje będą automatycznie dodawane do Twojego urządzenia.

Szczegóły 2

Planowany rozwój

Kraje: Czechy, Słowacja i, Słowenia.

Te kraje już wkrótce dołączą do sieci EETS. Tymczasem możesz dokonywać płatności przy pomocy urządzenia od lokalnych operatorów drogowych lub Twojej karty Shell Card.

Szczegóły 3

Lokalne rozwiązania

Te kraje jeszcze nie oferują rozwiązania EETS, ale możesz użyć swojej karty Shell Card, aby opłacić przejazdy drogowe u lokalnego operatora.

Naciśnij na zaznaczone obszary aby dowiedzieć się więcej

Korzyści oferty Shell

 • range map

  Najszerszy zasięg

  Bezproblemowo ureguluj opłaty za przejazdy drogami, tunelami i mostami w 25 krajach - a w wielu z nich dokonuj opłaty za pomocą jednego urządzenia pokładowego OBU (on-board unit).

 • coins

  Oszczędność czasu i pieniędzy

  Uprość swoją administrację przy pomocy zbiorczej faktury dla wszystkich opłat drogowych. Dzięki współpracy z Shell, dodatkowo odzyskasz podatek VAT i akcyzę, skorzystasz z rabatów i zmniejszysz ryzyko kar wynikających z braku uiszczania opłat drogowych.

 • Dopasowanie do Twoich potrzeb

  Indywidulane podejście

  Nasz zespół ekspertów ds. opłat drogowych pomoże Twojej firmie wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

 • Łatwa instalacja

  Łatwa instalacja i użytkowanie

  Instalacja urządzenia EETS jest szybka i prosta, a rejestracja odbywa się przy wsparciu naszych specjalistów. Bezprzewodowe aktualizacje i intuicyjna technologia zapewniają wygodę w użytkowaniu Tobie oraz Twoim kierowcom.

 • contact

  Samodzielna obsługa

  Samodzielnie wprowadzisz numery rejestracyjne pojazdów i skonfigurujesz zasięg urządzenia. Dzięki aplikacji Shell Fleet Hub możesz zarządzać urządzeniami podkładowymi i szybko zamawiać nowe, gdy Twoja firma będzie się dalej rozwijać.

 • Shell card

  Dostęp do najnowszych informacji

  Poinformujemy Cię o nowych przepisach dotyczących opłat drogowych, a także o nowych usługach, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

EETS od Shell niedługo w 3 nowych krajach

EETS od Shell niedługo w 3 nowych krajach

Już wkrótce, wraz z przystąpieniem Słowacji, Czech i Słowenii do systemu EETS, regulowanie opłat drogowych stanie się jeszcze prostsze.

Dowiedz się więcej
Nowe wysokości opłat drogowych w Niemczech

Nowe wysokości opłat drogowych w Niemczech

Niemieckie opłaty za przejazd dla pojazdów ciężarowych zostaną rozszerzone o dodatkową kwotę naliczaną w oparciu o poziom emisji CO2

Przeczytaj więcej

Dowiedz się więcej o europejskich opłatach drogowych z Shell

Żółta ciężarówka jedzie po autostradzie z Shell EETS

Czym jest EETS?

Europejska Usługa Opłaty Elektronicznej (EETS) ma na celu uproszczenie systemu opłat drogowych w UE. Proponuje ona jedno urządzenie pokładowe, kompatybilne ze wszystkimi europejskimi systemami do poboru opłat drogowych. Firma Shell stoi na czele podejmowanych działań mających na celu implementację nowego rozwiązania, jakim jest EETS.

Czerwona ciężarówka jedzie po autostradzie z Shell EETS

Rozwiązanie EETS od Shell

Naszą odpowiedzią na dyrektywę EETS jest rozwiązanie EETS od Shell. Proste w instalacji i obsłudze urządzenie, które zapewni Twojej firmie jedną platformę do zarządzania opłatami drogowymi w ponad 12 krajach.

Biała ciężarówka jedzie po autostradzie z Shell EETS

Partner godny zaufania

Ponad 30 lat doświadczenia firmy Shell w dostarczaniu technologii w zakresie opłat drogowych, a także bliska współpraca z czołowymi dostawcami gwarantują niezawodność i nowoczesne rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

   

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Dowiedz się więcej o europejskich opłatach drogowych z Shell

Oferta dla firm transportowych

Shell Commercial Road Transport to niezawodne wsparcie dla transportu drogowego.

Poznaj nasze kompleksowe rozwiązania, które pomogą Twojej firmie zwiększać wydajność i zyski, jednocześnie promując zrównoważony rozwój.

Zwrot podatku VAT i akcyzy

Shell pomoże Ci w odzyskaniu zapłaconego za granicą podatku. Z kartą Shell Card otrzymasz zwrot szybciej i przy minimum formalności.

HTML5 Experiment: Show Content Block image on mobile