Kierowcy z aplikacją

Karty paliwowe dla małych firm

Mniej administracji, więcej kontroli

Jesteś właścicielem niewielkiej floty? Chcesz obniżyć koszty paliwa i usprawnić proces zarządzania? Skorzystaj z aplikacji Shell Fleet App – managera floty, który zmieści się w Twojej kieszeni.

Pobierz z App Store

Pobierz z Google Play

Aplikacja Shell Fleet App

Pobierz aplikację Shell Fleet App i zacznij korzystać z kart flotowych z indywidualnym limitem kredytowym. Dzięki nim uzyskasz dostęp do blisko 1300 stacji w Polsce (stacji Shell i partnerskich: Lotos/MOL, MOYA). Każdy z Twoich kierowców otrzyma kartę Shell z indywidualnie dostosowanym limitem kredytowym. Aplikacja Shell Fleet App pomoże Ci w łatwym zarządzaniu flotą i zapewni bieżący podgląd kosztów paliwa, a także dostęp do cyfrowych faktur. Wystarczy kilka minut, by korzystać z całego wachlarza udogodnień oferowanych przez Shell.

Korzyści

Dzięki nam Twój biznes działa tak, jak powinien: sprawnie, prosto i bez kłopotów.

 • Oszczędzaj pieniądze

  Oszczędzaj pieniądze

  Wyciśnij więcej z każdej kropli dzięki paliwom Shell FuelSave Diesel i Shell FuelSave 95. Z myślą o codziennym użytkowaniu, Shell oferuje wysoką jakość paliw dbając tym samym o silnik Twojego pojazdu.

 • Oszczędzaj czas

  Oszczędzaj czas

  Nie pozwól, by walka z formalnościami i stosem papierowych dokumentów stanęła na drodze Twojej wizji. Przechowuj wszystkie cyfrowe faktury w jednym miejscu – gotowe do pobrania w każdym momencie.

 • Postaw na wygodę

  Postaw na wygodę

  Zarządzaj kosztami paliwa dla wszystkich pojazdów swojej floty przy pomocy jednej aplikacji. Korzystaj z limitu kredytowego na paliwo i popraw przepływ gotówki.

 • Przejmij kontrolę

  Przejmij kontrolę

  Nie musisz powiększać załogi – kieruj swoją mikroflotą z poziomu aplikacji w telefonie. Zarządzaj pracą kierowców za pomocą narzędzi, które zawsze będą w zasięgu Twojej ręki.

Pobierz i zainstaluj Shell Fleet App

Bez wysiłku. Sprawnie. Po prostu mobilnie!

Korzystaj z limitu kredytowego i wygodnie płać za paliwo, myjnie, płyny i oleje dostępne na stacjach Shell i Lotos. Korzystając z aplikacji, będziesz mógł również cieszyć się atrakcyjnymi zniżkami. Nie musisz długo czekać, Twoje konto zostanie skonfigurowane jeszcze tego samego dnia!

Pobierz z App Store

Pobierz z Google Play

 

Prowadzenie firmy

Shell Fleet App pozwala skupić sie na tym, co istotne.

Czym jest dla CIebie prowadzenie biznesu? Wyznaczaniem kierunków, mierzeniem wysoko, czy walką z formalnościami?

Dzięki aplikacji Shell Fleet App możesz snuć wielkie plany. My sprawimy, że zarządzanie flotą do 30 pojazdów stanie się intuicyjne, skuteczne i efektywne ekonomicznie. W Twojej firmie będziesz mógł wreszcie skupić się na tym, co istotne.

Już dziś pobierz naszą aplikację. Tego samego dnia przeprowadzimy konfigurację Twojego konta, a Ty uzyskasz limit kredytowy na paliwo dla maksymalnie 30 pojazdów.

Oszczędności na paliwie

Oszczędności na paliwie

Dzięki aplikacji Shell Fleet App możesz zaoszczędzić na wydatkach na paliwo. Ty i Twoi kierowcy możecie także skorzystać z szeregu innych udogodnień:

 • limitu kredytowego na paliwo na prawie 1300 stacjach w całych kraju,
 • najwyższej jakości produktów paliwowych i smarnych,
 • skonsolidowanej faktury oraz wygodnej administracji wydatkami i limitami.

Zarządzaj flotą za pomocą aplikacji

Aplikacja Shell Fleet App pozwala obniżyć koszty i kierować niewielką flotą pojazdów za pomocą takich funkcji jak faktury cyfrowe czy elastyczne narzędzia do zarządzania kartami. Shell Fleet App oferuje karty paliwowe zarówno dla mikrofirm, jak i firm jednoosobowych (samozatrudnionych). Jedynym warunkiem jest posiadanie maksymalnie 30 pojazdów. Pobierz aplikację już dziś!

Naciśnij na zaznaczone obszary aby dowiedzieć się więcej
Funkcje Shell Fleet App
Szczegóły 1

Kontrola i elastyczne zarządzanie

To do Ciebie należy ostateczna decyzja o tym, w jaki sposób Twoi kierowcy będą korzystać z kart paliwowych. To Ty decydujesz o wysokości środków przyznawanych pracownikom. W każdej chwili możesz wprowadzić zmiany i ustalić dowolny limit wydatków. Doszło do kradzieży lub utraty karty? Zauważyłeś podejrzaną transakcję? Natychmiast zablokuj kartę w aplikacji i odblokuj ją, kiedy się odnajdzie. Jeżeli nie pamiętasz swojego numeru PIN, możesz w prosty i szybki sposób poprosić o jego przypomnienie.

Szczegóły 2

Śledzenie wydatków

Trzymaj rękę na pulsie i kontroluj wydatki swojej mikrofloty za pomocą funkcji ustawiania limitów czy śledzenia transakcji kierowców w aplikacji Shell Fleet App. Dzięki niej możesz w czasie rzeczywistym sprawdzić kwotę i miejsce każdej transakcji.

Szczegóły 3

Stacje Shell to więcej niż paliwa

Nie tylko Twoje pojazdy potrzebują paliwa – potrzebują go również Twoi kierowcy. Na naszych stacjach mogą skorzystać nie tylko z szerokiej oferty przekąsek i napojów, ale również z sieci Wi-Fi, toalet i miejsc do odpoczynku

Szczegóły 4

Lokalizator stacji

W całym kraju czeka na Ciebie szeroka sieć prawie 1300 stacji Shell oraz partnerskich (MOL, MOYA, Lotos). Czasem trzeba szybko znaleźć tę najbliższą. To zadanie ułatwi Ci lokalizator stacji Shell, zawsze pod ręką w aplikacji Shell Fleet App.

Szczegóły 5

Faktury cyfrowe

Nie trać ani minuty więcej na ręczne sortowanie faktur. Nasze cyfrowe faktury VATdostępne w aplikacji znacznie usprawnią Twoją administrację i pomogą Ci zaoszczędzić Twój cenny czas.

Naciśnij na zaznaczone obszary aby dowiedzieć się więcej

Funkcje dostępne w Shell Fleet App

Lokalizator stacji

Lokalizator stacji

Najbliższa stacja na wyciągnięcie ręki

Dzięki rozległej sieci prawie 460 stacji Shell w całym kraju, możesz szybko dotrzeć do tej najbliżej Ciebie. Znajdziesz ją, dzięki lokalizatorowi stacji w aplikacji Shell Fleet App.

Śledzenie wydatków

Śledzenie wydatków

Podgląd Twoich wydatków w dowolnym miejscu i czasie

Kontroluj koszty paliwa dzięki podglądowi transakcji Twoich kierowców w Shell Fleet App. Aplikacja zapewnia weryfikację wydatków Twojej floty w czasie rzeczywistym.

Faktury cyfrowe

Faktury cyfrowe

Łatwe fakturowanie

Nie marnuj kolejnej minuty na ręczne sortowanie paragonów. Nasze skonsolidowane i zawsze gotowe do pobrania faktury VAT sprawią, że raportowanie i księgowość staną się bezproblemowe.

Elastyczne zarządzanie kartami

Elastyczne zarządzanie kartami flotowymi

Pełna kontrola nad wydatkami kierowcy

Masz całkowity wpływ na to, w jaki sposób karty paliwowe są używane przez Twoich pracowników. W dowolnym momencie możesz zmienić limity dla każdego z kierowców osobno, określając maksymalną do wydanie kwotę. Twoja karta paliwowa została zgubiona lub skradziona? Zauważyłeś podejrzaną transakcję? Natychmiast zablokuj kartę w aplikacji i odblokuj ją, gdy się odnajdzie. Zapomniałeś kodu PIN? Poproś o jego przypomnienie.

Płatności automatyczne

Płatności automatyczne

Rachunki, które płacą się same

Twoje płatności praktycznie same o siebie zadbają. Wystarczy wprowadzić preferowane informacje o karcie kredytowej, a wszystkie wydatki na paliwo z poprzedniego miesiąca zostaną automatycznie potrącone ostatniego dnia każdego miesiąca.

Udogodnienia na stacjach

Udogodnienia na stacjach

Kawa, przekąski i inne produkty w zasięgu Twojej ręki!

Kierowcy potrzebują energii tak samo, jak pojazdy. Oferta Shell Café zapewnia dostęp nie tylko do aromatycznej kawy, ale również do przekąsek, napojów i innych produktów znajdujących się na stacjach Shell. Wszystko do kupienia za pomocą karty aplikacji Shell Fleet App*. Dodatkowo kierowcy zyskują dostęp do pozostałych udogodnień, takich jak komfortowe miejsca do odpoczynku, wi-fi i toalety.

*z wyjątkiem alkoholu

Pobierz i zainstaluj Shell Fleet App

Nie czekaj! Już teraz zacznij korzystać z aplikacji Shell Fleet App.

Załóż konto, zamów karty Shell i ciesz się atrakcyjnymi rabatami na paliwo.

Pobierz z App Store

Pobierz z Google Play

 

Rejestracja

Czego potrzebujesz, by zarejestrować się w Shell Fleet App?

 • Być właścicielem firmy, która została zarejestrowana na polskim rynku minimum 12 miesięcy temu.
 • Posiadać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy).
 • Mieć kartę kredytową lub debetową (rozliczenia odbywają się na koniec każdego miesiąca).

Ważne! Tylko właściciele lub osoby uprawnione do reprezentowania Twojej firmy mogą zarejestrować ją w aplikacji Shell Fleet App.

Karta paliwowa dla jednoosobowej firmy

Karta paliwowa dla jednoosobowej firmy? Tak, znajdziesz ją w Shell. Karta paliwowa dla mirkofirm to doskonały sposób na optymalizację swoich wydatków na paliwo. Dzięki niej w szybki sposób przedstawisz rozliczenie faktur za paliwo swojej księgowej.

Karta paliwowa dla jednoosobowej firmy od Shell to nowoczesne i praktyczne narzędzie dla mikrofirm. Znajdując się na czele technologicznych innowacji, firma Shell umożliwia korzystanie z karty paliwowej na niemal 1300 stacjach paliwowych w Polsce. Obejmuje to ponad 450 stacji Shell oraz ponad 800 stacji MOL, Lotos i MOYA.

Karta paliwowa JDG może być imienna i przypisana do konkretnego kierowcy, na okaziciela, czy nawet na numer rejestracyjny pojazdu. Taka możliwość daje dodatkową swobodę i kontrolę w zarządzaniu wydatkami.

Karta nie tylko ułatwia regulowanie transakcji, ale także uprawnia do korzystania ze zniżki na różne rodzaje paliw, takie jak Shell V-Power 95, Shell V-Power Racing, Shell FuelSave 95, czy oleje napędowe Shell V-Power Diesel i Shell FuelSave Diesel. Oszczędności obejmują również LPG - Shell AutoGas, akcesoria i chemię samochodową, a także wybrane usługi, jak myjnie.

Karta paliwowa JDG oferuje transakcje bezgotówkowe na stacji. To niezwykle wygodne i eliminuje potrzebę przechowywania i rozliczania papierowych faktur. Dzięki temu, karta paliwowa dla JDG zdecydowanie usprawnia zarządzanie finansami. Każda transakcja jest rejestrowana i widoczna od razu w aplikacji mobilnej Shell Fleet App, co pozwala na bieżące monitorowanie i analizę wydatków. Zbiorczą fakturę można pobrać z aplikacji.

Wybierając kartę paliwową od Shell, zyskujesz narzędzie, które pomaga w efektywnym zarządzaniu wydatkami i pozwala na skupienie się na kluczowych aspektach prowadzenia firmy. Niezależnie od tego, czy jesteś na drodze do spotkania z klientem, czy jedziesz na zasłużony urlop, karta paliwowa dla JDG od Shell będzie Twoim niezastąpionym kompanem.

Nie zwlekaj. Już dziś załóż kartę paliwową Shell dla mikrofirmy.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA