Parkingi, myjnie i czyszczenie cystern dla samochodów ciężarowych

Zarządzanie flotą to coś więcej niż dojazd i dostarczenie ładunku z punktu A do B.

Wygląd Twoich pojazdów oraz bezpieczeństwo kierowców podczas postoju to ważne zagadnienia dla zarządzających flotą. Shell oferuje szereg usług, które mogą w tym pomóc.

Sieć parkingów dla samochodów ciężarowych

Nasza duża sieć niezawodnych i bezpiecznych parkingów ułatwi życie Twoim kierowcom, jednocześnie dając Ci pewność, że Twój ładunek jest w pełni bezpieczny, a Twoja firma przestrzega przepisów bezpieczeństwa drogowego.

Myjnie dla samochodów ciężarowych

Czyste pojazdy są wizytówką Twojej firmy, a ich regularne mycie może pomóc obniżyć koszty utrzymania. Współpracując z rozbudowaną siecią podmiotów możemy pomóc Ci łatwo zintegrować postoje na mycie samochodów ciężarowych z trasami Twoich kierowców.

Mycie cystern

W celu zapewnienia zgodności z normami bezpieczeństwa i higieny pracy, niezbędne jest regularne, dokładne czyszczenie cystern zarówno w środku jak i na zewnątrz. Pracownicy naszych partnerów są przeszkoleni w zakresie czyszczenia Państwa pojazdów zgodnie z rygorystycznymi normami.

Naprawy samochodów ciężarowych

Gdy Twoje pojazdy wymagają drobnych lub większych napraw na trasie, służymy pomocą. Dzięki naszej europejskiej sieci partnerskiej pomoc masz zawsze pod ręką.

mapa

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie widzisz odpowiedzi na Twoje pytanie, skontaktuj się z działem Pomocy poprzez formularz powyżej.

  

Więcej w punkcie

EETS – EUROPEJSKIE OPŁATY DROGOWE Z SHELL

Prowadzenie międzynarodowych przewozów to niełatwa praca. Rozwiązanie EETS od Shell ma na celu pomóc Twoje firmie.