300 cm, 16 mm2. Zgodne z normą DIN 72553-16, posiadają certyfikat TUV GS. Odpowiednie do wszystkich akumulatorów. Posiadają w pełni izolowane, wykonane z wytrzymałego plastiku zaciski oraz elastyczny kabel. Przeznaczone dla samochodów z silnikami benzynowymi o pojemności do 2500 cm3 oraz z silnikami diesla o pojemności do 2000 cm3. Maksymalne natężenie prądu: 400A.

Pasuje do wlewu paliwa wszystkich samochodów osobowych. Wygodny i łatwy w użyciu.

Wyposażona w dwa haki. Umożliwia holowanie auta o masie max. 2000 kg.

Wyposażony w specjalny lejek umożliwiający precyzyjne wlewanie paliwa do baku.
Posiada bezpieczną nakrętkę, która chroni przed przypadkowym otwarciem przez dzieci. Większa waga (580 g) i zwiększona grubość ścianek nie przepuszczają oparów paliwa. Posiada atest do przechowywania i transportu paliwa / hermetyczny. Przeznaczony na 5 l paliwa.

Wysokiej jakości, miękka i chłonna. Skutecznie i szybko oczyszcza zaparowane i zabrudzone szyby. Nie pozostawia smug i meszków. Nie rysuje czyszczonej powierzchni.

Wymiary gąbki: 5cm x 10 x 15 cm

Wyjątkowo skuteczna dzięki swej unikalnej strukturze. Absorbuje wielokrotność własnego ciężaru, co zapewnia doskonałe rezultaty. Przeznaczona do osuszania powierzchni po myciu m.in. karoserii i szyb samochodu, łodzi, okien, luster i wszelkiego rodzaju szkła. Nie pozostawia zacieków, meszków i smug.

Powierzchnia ścierki 0,14 m2.

Wykonana z prawdziwej skóry, miękka i wyjątkowo chłonna. Doskonale czyści i poleruje pozostawiając powierzchnię błyszczącą i bez smug. Odpowiednia do mycia i polerowania elementów chromowo-niklowych autach i motocyklach oraz polerowania armatury łazienkowej.

Powierzchnia ścierki 0,14 m².

Duża, trwała i chłonna. Umożliwia dokładne usunięcie silnych zabrudzeń i zacieków, nie rysując czyszczonej powierzchni. Idealna do mycia i czyszczenia karoserii samochodowych, felg aluminiowych, reflektorów.

Wymiary gabki: 7 cm x 12 cm x 22 cm.