Szampon z woskiem

Wysoce wydajny, koncentrat szamponu z woskiem Shell doskonale czyści, nabłyszcza i chroni czyszczone powierzchnie (3 w 1). Przeznaczony do mycia wszystkich rodzajów lakierów oraz wyrobów z metali, szkła, tworzywa sztucznego i gumy. Skutecznie usuwa nawet najtrwalsze zabrudzenia, pozostałości owadów oraz osady powodujące korozję. Pozostawia woskową warstwę ochronną i połysk, bez plam i zacieków.

Dostępne opakowania: 0,5 l

Wosk na mokro

Skuteczny i łatwy w użyciu o potrójnym działaniu. Woskuje, zapewnia głęboki połysk i ochronę lakieru. Usuwa ślady po kroplach, pozostawiając gładką powłokę z efektem perlenia wody. Tworzy warstwę ochronną, zabezpieczając lakier przed działaniem czynników zewnętrznych. Idealny do regularnej pielęgnacji lakieru i elementów chromowanych. Nie stosować do plastiku i reflektorów. Zawiera naturalny wosk Carnauba.

Dostępne opakowania: 0,5 l

Płyn do usuwania owadów

Szybko i skutecznie zmiękcza i usuwa zaschnięte ślady po owadach, odchody ptaków, pyłki roślin oraz inne zabrudzenia drogowe z szyb i karoserii samochodowych. Produkt w pełni bezpieczny dla lakieru, chromu, części gumowych i plastikowych oraz reflektorów poliwęglanowych. Nie pozostawia smug i tłustych plam. Idealny do zastosowania przed skorzystaniem z myjni samochodowej.

Dostępne opakowania: 0,5 l

Płyn do felg

Bezpieczny i skuteczny w działaniu produkt o neutralnym pH. Nie zawiera kwasów. Przeznaczony do wszystkich rodzajów felg i kołpaków, w szczególności aluminiowych. Szybko dociera do trudno dostępnych miejsc rozpuszczając i usuwając silne zabrudzenia, pył hamulcowy,kawałki gumy i osad rogowy.Nadaje połysk.

Dostępne opakowania: 0,5 l

Ściereczki do felg

Skuteczne i szybkie czyszczenie felg. Po umyciu samochodu 1-2 ściereczki są wystarczające dla wyczyszczenia 4 felg. Do silnie zanieczyszczonych felg użyć trzech ściereczek: pierwszą do usunięcia największych zabrudzeń, drugą wyczyścić trudno dostępne miejsca oraz uporczywe plamy, a trzecią zastosować aby usunąć wszelkie pozostałe niedoskonałości.

 

Ściereczki do karoserii

Szybko i skutecznie czyszczą zewnętrzne elementy samochodu. Użyj niebieskiej strony do trudnych zabrudzeń. Odpowiednie do stosowania na lakierze, plastiku, reflektorach i felgach aluminiowych. Doskonale usuwają ptasie odchody czy ślady po insektach. Mocno zabrudzony samochód wymaga najpierw mycia wstępnego.

 

więcej w produkty premium do twojego pojazdu

Preparaty do czyszczenia i odświeżania wnętrza

Preparaty do czyszczenia wnętrz samochodu, które pozwolą Ci zadbać o środek Twojego samochodu – tapicerkę i plastiki.

Płyny do chłodnic i płyny hamulcowe

W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości płyny do chłodnic i płyny hamulcowe.

Może zainteresuje cię także

Oleje silnikowe i środki smarne

Poznaj oleje i środki smarne Shell dla samochodów, motocykli i innych pojazdów. Zobacz, jak siedemdziesięcioletnia historia innowacyjności przekłada się na to, że Shell jest światowym liderem wśród dostawców środków smarnych.

Inspiracje do jazdy

Dołącz do nas i poznaj najbardziej niezwykłe i emocjonujące trasy na naszej planecie.

Paliwa Shell

Dowiedz się więcej o najwyższej jakości paliwach Shell.