man driving a car

Oferta dla flot osobowych i dostawczych

Shell pomaga w zarządzaniu flotami osobowymi i dostawczymi. Wspieramy menadżerów zarządzających pojazdami z napędem paliwowym, hybrydowym i elektrycznym. Sprawdź, jakie korzyści zyskasz, dzięki członkostwu w naszym programie.

Zostań klientem Shell Card

  

Karta paliwowa Shell Card

Atrakcyjne ceny paliw, blisko 1300 stacji akceptujących kartę paliwową Shell Card w Polsce i ponad 38 tys. w Europie. Bezpieczeństwo Twoich pieniędzy, a do tego wygodne raportowanie i pomoc w zarządzaniu flotą – to tylko niektóre korzyści z posiadania karty paliwowej Shell. Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać!

Korzytaj z Shell Card

Elektromobilność

Shell wspiera elektromobilność i pomaga klientom biznesowym we wprowadzaniu pojazdów elektrycznych do flot. Z hybrydowej karty Shell Card do ładowania pojazdów elektrycznych skorzystać mogą floty z pojazdami tradycyjnymi, elektrycznymi oraz hybrydowymi zarówno typu plug-in, jak i tzw. „miękkiej hybrydy” typu mHEV. Korzystaj z jednej z najbardziej rozbudowanych sieci punktów ładowania elektryków. Ponad 4500 punktów ładowania w Polsce i ponad 500 000 w Europie.

Dowiedz się więcej

  

Dekarbonizacja flot osobowych

Usługi cyfrowe i płatności mobilne

Nasze usługi cyfrowe i płatności mobilne ułatwią Ci zarządzanie flotą osobową czy dostawczą. Systemy cyfrowe Shell gwarantują bezpieczeństwo i transparentność płatności.

Przeczytaj więcej

  

Lokalizator stacji Shell

Skorzystaj z lokalizatora stacji Shell. Dzięki temu narzędziu szybko odnajdziesz na swojej trasie punkt, w którym akceptowana jest karta Shell. Planuj trasę z wyprzedzeniem i pobierz ją z lokalizatora do pliku PDF.

  

Telematyka

Monitoruj swoją flotę, obniżaj koszty transportu i zarządzania nim. Dzięki systemowi telematycznemu i analizie danych z karty paliwowej Shell Card dowiesz się, jak optymalizować swoją flotę i i trasy swoich kierowców. To oszczędności czasu i pieniędzy dla Twojej firmy. Sprawdź to.

Dowiedz się więcej

Opłaty drogowe pojazdów do 3.5t

Skorzystaj z naszej oferty i w prosty sposób reguluj opłaty drogowe w Polsce i na terenie niemal wszystkich pozostałych państw europejskich. Teraz już nic nie zatrzyma Twojego transportu na drodze.

Zapoznaj się z opłatami
Bezpieczeństwo i zapobieganie nadużyciom

Bezpieczeństwo i zapobieganie nadużyciom

System Shell Card został wyposażony w narzędzia, które ochronią Twoją flotę przed nadużyciami. Indywidualny PIN do kart, personalizacja, ograniczony obszar użytkowania to tylko niektóre zabezpieczenia, z których mogą skorzystać managerowie flot.

  

man working

Jak otrzymać kartę Shell Card

  • Krok 1

    Wypełnij formularz po prawej stronie

  • Krok 2

    Przedstawiciel Shell skontaktuje się z Tobą, by lepiej poznać potrzeby Twojej firmy

  • Krok 3

    Otrzymasz dopasowaną i niezobowiązującą ofertę Shell Card skrojoną na miarę Twoich potrzeb

Poznaj więcej rozwiązań dla flot

Shell Fleet Hub – kompleksowe zarządzanie kartami

Dzięki Shell Fleet Hub zarządzanie flotą i kartami paliwowymi jest bardziej efektywne.

Zarządzanie flotą

Poznaj nasze usługi, dzięki którym zarządzanie Twoją flotą pojazdów stanie się łatwiejsze, a Ty zyskasz czas na inne obowiązki.

Oferta dla firm transportowych

Shell Commercial Road Transport wspiera firmy na drodze do rozwoju.

W dobie ciągłych zmian, branża transportowa musi być gotowa na wyzwania i możliwości, które przyniesie jutro. Optymalne zarządzanie flotą oraz dostosowanie do potrzeb i wymagań klientów mają kluczowe znaczenie. Poznaj kompleksowe rozwiązania od Shell, które pomogą twojej firmie zwiększać wydajność i zyski, jednocześnie promując zrównoważony rozwój.