Odmrażacz do szyb

Szybko i skutecznie usuwa lód i szron z szyb samochodowych oraz reflektorów. Skutecznie uwalnia przymarznięte pióra wycieraczek, bez ryzyka ich uszkodzenia. Nie pozostawia smug. Bezpieczny dla gumy, lakieru oraz reflektorów poliwęglanowych.

Dostępne opakowania: 0,5 l

Preparat antyroszeniowy

Skutecznie zapobiega parowaniu szyb i luster, zarówno w samochodzie (na wewnętrznych powierzchniach  szklanych), jak i w domu. Poprawia widoczność, bezpieczeństwo i komfort jazdy. Nie pozostawia smug. Szczególnie zalecany w okresie jesienno-zimowym. Niezastąpiony podczas deszczowej pogody.

Dostępne opakowania: 130 ml

Ściereczki do szyb

Skutecznie i szybko usuwają brud, tłuszcz i inne zabrudzenia z powierzchni szklanych. Poprawiają widoczność. Łatwe w użyciu i przechowywaniu.

Dostępne opakowania: 20 szt

Płyn do szyb

Wysokiej jakości produkt przeznaczony do czyszczenia powierzchni szklanych i luster, zarówno w samochodzie, jak i w domu. Skutecznie i szybko usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia, osad drogowy, odciski palców i nalot z dymu tytoniowego (zarówno na zewnętrznej powierzchni szyby, jak i po jej wewnętrznej części). Nadaje połysk, nie pozostawia smug i zacieków. Zmniejsza osadzanie się pary na szybach. Nie zawiera amoniaku. Bezpieczny dla reflektorów poliwęglanowych, jak i przyciemnianych szyb samochodowych.

Dostępne opakowania: 0,5 l

więcej w produkty premium do twojego pojazdu

Preparaty do czyszczenia i odświeżania wnętrza

Preparaty do czyszczenia wnętrz samochodu, które pozwolą Ci zadbać o środek Twojego samochodu – tapicerkę i plastiki.

Preparaty do czyszczenia karoserii

Kompleksowe czyszczenie i zabezpieczenie karoserii jest czasochłonne, jednak zadbany lakier to wizytówka auta. Poznaj preparaty Shell do czyszczenia i konserwacji karoserii.

Może zainteresuje cię także

Oleje silnikowe i środki smarne

Poznaj oleje i środki smarne Shell dla samochodów, motocykli i innych pojazdów. Zobacz, jak siedemdziesięcioletnia historia innowacyjności przekłada się na to, że Shell jest światowym liderem wśród dostawców środków smarnych.

Inspiracje do jazdy

Dołącz do nas i poznaj najbardziej niezwykłe i emocjonujące trasy na naszej planecie.

Paliwa Shell

Dowiedz się więcej o najwyższej jakości paliwach Shell.