Shell Card zastępuje euroShell – nowa odsłona karty flotowej Shell

lis 23, 2018

Od trzeciego kwartału 2018 roku wszystkie karty flotowe Shell są wydawane pod nową nazwą Shell Card i będą sukcesywnie zastępowały dotychczas funkcjonujące karty euroShell. Poza nazwą produktu zmienił się również wizerunek karty oraz technologia jej produkcji – są to karty chipowe, czyli dodatkowo zabezpieczone mikroprocesorem (układem elektronicznym), co zapewnia najwyższy poziom ochrony przed nadużyciami.

Shell udostępnia pierwsze szybkie ładowarki na dużej europejskiej stacji we Francji

paź 26, 2018

Firma Shell we współpracy z operatorem sieci ładowania samochodów elektrycznych IONITY otworzyła swoją pierwszą stację ładowania o wysokiej mocy we Francji. Nowy punkt pomoże europejskim użytkownikom samochodów elektrycznych w pokonywaniu dłuższych dystansów.

Auta przyszłości z całej Europy już za 2 tygodnie będą walczyć o tytuł najbardziej efektywnego pojazdu

cze 21, 2018

Już za 2 tygodnie 7 drużyn studenckich z Polski wyruszy na międzynarodowy konkurs Shell Eco-marathon, aby przejechać jak najdłuższy dystans na 1 litrze paliwa. Wydarzenie jest częścią festiwalu innowacji w energetyce „Make the Future Live” i odbędzie się w Londynie między 5 a 8 lipca br. Polscy studenci biorą udział w Shell Eco-marathon od 2006 roku.

Studenci z Polski szykują się do pobicia kolejnych rekordów podczas Shell Eco-marathon 2018

maj 10, 2018

Tysiące studentów z Europy szykuje swoje paliwooszczędne pojazdy na Shell Eco‑marathon Europe 2018. W tym roku w konkursie weźmie udział aż 7 drużyn z Polski! 34. edycja Shell Eco-marathon będzie głównym punktem festiwalu pomysłów i innowacji Make the Future Live, który odbędzie się w dniach 5 – 8 lipca w Parku Olimpijskim Królowej Elżbiety w Londynie.

Dlaczego warto zainwestować w auto z instalacją LPG?

maj 09, 2018

Smog to obecnie jeden z najbardziej palących problemów. Rocznie w Polsce przedwcześnie umiera z jego powodu ponad 44 tys. osób. Główną przyczyną zanieczyszczenia powietrza jest tzw. niska emisja pyłów pochodzących z pieców grzewczych gospodarstw domowych, jednak udział transportu również jest znaczący. Przykładowo, w stolicy aż 56-82% zanieczyszczeń powietrza pochodzi z komunikacji drogowej