Letnie płyny do spryskiwaczy

Wysokiej jakości płyny przeznaczone do mycia szyb i reflektorów samochodowych. Efektywnie i szybko usuwają brud i osad drogowy. Skutecznie rozpuszczają i usuwają ślady po owadach oraz odchody ptaków i pyłki roślin. Nie pozostawiają smug i zacieków. Bezpieczne dla chromu, lakieru, części gumowych i plastikowych oraz reflektorów poliwęglanowych. Pozostawiają przyjemny zapach. Do stosowania przy temperaturze powyżej 0°C. Nie zawiera metanolu.

Dostępne opakowania: gotowy ‘pouch’ 2L; 4L

Letni płyn do spryskiwaczy / clubsmart

Wysokiej jakości płyn do mycia szyb i reflektorów samochodowych, z wbudowanym lejkiem. Bezpieczny dla chromu, lakieru i części gumowych. Dzięki zawartości specjalnie dobranych detergentów skutecznie i szybko usuwa brud, osad drogowy i ślady po owadach. Do stosowania przy temperaturze powyżej 0°C. Nie zawiera szkodliwego metanolu. Gotowy do użycia. Dostępny w dwóch wersjach zapachowych: jabłko i energy. Zakup płynu to również szansa na zdobycie dodatkowych punktów!

Zimowe płyny do spryskiwaczy

Wysokiej jakości płyny przeznaczone do mycia szyb i reflektorów samochodowych. Skutecznie i szybko usuwają brud, osad drogowy, zabrudzenia z soli i oleju. Zabezpieczają przed oblodzeniem i uszkodzeniem dysz spryskiwacza. Zawierają składniki spowalniające odparowywanie alkoholu, redukując tzw. „efekt zimnej szyby”. Przywracają doskonałą widoczność, bez smug i zacieków. Bezpieczne dla chromu, lakieru, części gumowych i plastikowych oraz reflektorów poliwęglanowych. Można stosować w samochodach wyposażonych w dysze wachlarzowe. Pozostawiają przyjemny zapach. Nie zawierają metanolu

Dostępne opakowania: koncentrat 1L,4L / ochrona do - 55°C;  gotowy ‘pouch’ 2L, 4L / ochrona do - 20°C

Zimowy płyn do spryskiwaczy / clubsmart

Wysokiej jakości płyn do mycia szyb i reflektorów samochodowych, z wbudowanym lejkiem. Bezpieczny dla chromu, lakieru i części gumowych. Skutecznie rozpuszcza i usuwa sól, lód i zanieczyszczenia drogowe.  Zawiera składniki zapobiegające ponownemu zamarzaniu. Do stosowania przy temperaturze powyżej -21°C. Nie zawiera szkodliwego metanolu.  Gotowy do użycia. Dostępny w dwóch wersjach zapachowych: cytrus i wiśnia. Zakup płynu to również szansa na zdobycie dodatkowych punktów!

Więcej W Dziale Kierowcy

Myjnie Shell

Twoje auto zasługuje na szczególną troskę. Odwiedzając stacje Shell możesz skorzystać z nowoczesnych i skutecznie czyszczących myjni samochodowych wyposażonych w profesjonalny sprzęt, bazujący na innowacyjnych rozwiązaniach oraz atestowanych preparatach wysokiej jakości, które są neutralne dla środowiska i przyjazne dla samochodu.

Ciesz się drogą z nowościami deli by Shell

To od Ciebie zależy, czy każda podróż będzie wyjątkowa. Teraz deli by Shell wspiera Cię, żeby czas na drodze był nie tylko wyjątkowy, ale też… pyszny! Sprawdź, jakie nowości przygotowaliśmy w tym sezonie, jak dbamy o świeżość naszych produktów i jak przygotowujemy nasze kawy i soki.

Może zainteresuje cię także

Oleje silnikowe i środki smarne

Poznaj oleje i środki smarne Shell dla samochodów, motocykli i innych pojazdów. Zobacz, jak siedemdziesięcioletnia historia innowacyjności przekłada się na to, że Shell jest światowym liderem wśród dostawców środków smarnych.

Inspiracje do jazdy

Dołącz do nas i poznaj najbardziej niezwykłe i emocjonujące trasy na naszej planecie.

Paliwa Shell

Dowiedz się więcej o najwyższej jakości paliwach Shell.