Letnie płyny do spryskiwaczy

Wysokiej jakości płyny przeznaczone do mycia szyb i reflektorów samochodowych. Efektywnie i szybko usuwają brud i osad drogowy. Skutecznie rozpuszczają i usuwają ślady po owadach oraz odchody ptaków i pyłki roślin. Nie pozostawiają smug i zacieków. Bezpieczne dla chromu, lakieru, części gumowych i plastikowych oraz reflektorów poliwęglanowych. Pozostawiają przyjemny zapach. Do stosowania przy temperaturze powyżej 0°C. Nie zawiera metanolu.

Dostępne opakowania: gotowy ‘pouch’ 2L; 4L

Letni płyn do spryskiwaczy / clubsmart

Wysokiej jakości płyn do mycia szyb i reflektorów samochodowych, z wbudowanym lejkiem. Bezpieczny dla chromu, lakieru i części gumowych. Dzięki zawartości specjalnie dobranych detergentów skutecznie i szybko usuwa brud, osad drogowy i ślady po owadach. Do stosowania przy temperaturze powyżej 0°C. Nie zawiera szkodliwego metanolu. Gotowy do użycia. Dostępny w dwóch wersjach zapachowych: jabłko i energy. Zakup płynu to również szansa na zdobycie dodatkowych punktów!

Zimowe płyny do spryskiwaczy

Wysokiej jakości płyny przeznaczone do mycia szyb i reflektorów samochodowych. Skutecznie i szybko usuwają brud, osad drogowy, zabrudzenia z soli i oleju. Zabezpieczają przed oblodzeniem i uszkodzeniem dysz spryskiwacza. Zawierają składniki spowalniające odparowywanie alkoholu, redukując tzw. „efekt zimnej szyby”. Przywracają doskonałą widoczność, bez smug i zacieków. Bezpieczne dla chromu, lakieru, części gumowych i plastikowych oraz reflektorów poliwęglanowych. Można stosować w samochodach wyposażonych w dysze wachlarzowe. Pozostawiają przyjemny zapach. Nie zawierają metanolu

Dostępne opakowania: koncentrat 1L,4L / ochrona do - 55°C;  gotowy ‘pouch’ 2L, 4L / ochrona do - 20°C

Zimowy płyn do spryskiwaczy / clubsmart

Wysokiej jakości płyn do mycia szyb i reflektorów samochodowych, z wbudowanym lejkiem. Bezpieczny dla chromu, lakieru i części gumowych. Skutecznie rozpuszcza i usuwa sól, lód i zanieczyszczenia drogowe.  Zawiera składniki zapobiegające ponownemu zamarzaniu. Do stosowania przy temperaturze powyżej -21°C. Nie zawiera szkodliwego metanolu.  Gotowy do użycia. Dostępny w dwóch wersjach zapachowych: cytrus i wiśnia. Zakup płynu to również szansa na zdobycie dodatkowych punktów!

Więcej W Dziale Kierowcy

Myjnie Shell - Automatyczna, Bezdotykowa I Dla Tirów

Czy wiesz, że czystość pojazdu wpływa na Twój komfort podróży i bezpieczeństwo jazdy? To nie tylko kwestia estetyki! Odwiedź stację Shell, skorzystaj z naszych nowoczesnych myjni samochodowych i zadbaj o swój samochód już dziś!

Shell Café – warto się zatrzymać!

Nowa Shell Café, na której warto się zatrzymać!

Może zainteresuje cię także

Oleje silnikowe i środki smarne

Poznaj oleje i środki smarne Shell dla samochodów, motocykli i innych pojazdów. Zobacz, jak siedemdziesięcioletnia historia innowacyjności przekłada się na to, że Shell jest światowym liderem wśród dostawców środków smarnych.

Inspiracje do jazdy

Dołącz do nas i poznaj najbardziej niezwykłe i emocjonujące trasy na naszej planecie.

Paliwa Shell

Dowiedz się więcej o najwyższej jakości paliwach Shell.