w tej części

Preparaty do czyszczenia szyb

Jeśli chcesz zadbać o swój samochód należycie, nie możesz zapomnieć o szybach. W tej sekcji znajdziesz preparaty antyroszeniowe, płyny do spryskiwaczy i inne.

Preparaty do czyszczenia karoserii

Kompleksowe czyszczenie i zabezpieczenie karoserii jest czasochłonne, jednak zadbany lakier to wizytówka auta. Poznaj preparaty Shell do czyszczenia i konserwacji karoserii.

AdBlue

AdBlue® jest nieszkodliwą cieczą rozpuszczalą w wodzie, przeznaczoną do neutralizowania spalin. Dostępny na stacjach Shell dedykowanych dla transportu ciężkiego.

Preparaty techniczne

Szeroki wybór praktycznych preparatów technicznych, od odrdzewiacza, poprzez preparaty do czyszczenia silnika, sztyft do uszczelek, odmrażacz do zamków, po starter.

Akcesoria

Akcesoria okazują się niezbędne w sytuacjach awaryjnych na drodze! W Shell znajdują się zarówno kable rozruchowe, linka holownicza, kanister na paliwo czy wytrzymała ścierka z irchy do wycierania zaparowanych szyb. Wszystkie produkty są wysokiej jakości, aby zapewnić Ci pomoc i bezpieczeństwo na drodze.

Wysokowydajne oleje

Samochody

Motocykle

Ciężarówki i ciężkie pojazdy

Zdjęcie opakowania Shell Rimula R6 LME

Shell Rimula R6 LME

Jeśli prowadzisz ciężarówkę lub ciężki pojazd, potrzebujesz wysokowydajnego oleju, który zapewnia lepszą ochronę i większą żywotność.

Dowiedz się więcej o Shell Rimula R6 LME