Grupa pracowników Shell

Tej jesieni, oprócz wysokiej jakości paliw, szerokiej oferty gastronomicznej i profesjonalnej obsługi, Klientki stacji Shell będą mogły skorzystać z niespodzianek dedykowanych wyłącznie paniom. W czasie, gdy profesjonaliści zajmą się zatankowaniem samochodu, umyciem szyb, reflektorów i lusterek, dolaniem płynu do spryskiwaczy czy sprawdzaniem ciśnienia w oponach, kobiety odwiedzające stacje Shell będą mogły zrelaksować się przy aromatycznej kawie, skorzystać z atrakcyjnych promocji i ofert specjalnych.

We wtorek 20 września, po zatankowaniu minimum 25 litrów dowolnego paliwa, na każdą z pań czekać będzie dolewka płynu do spryskiwaczy gratis. Natomiast tydzień później - 27 września, zmotoryzowane kobiety, które odwiedzą stację Shell i zatankują minimum 25 litrów dowolnego paliwa, będą mogły skorzystać z kolejnej niespodzianki, czyli darmowych usług myjni samochodowej. Cotygodniowe atrakcyjne promocje będą dostępne dla Klientek Shell również w każdy wtorek października.

Co więcej, podczas trwania akcji, Panie odwiedzające stacje będą miały okazję wziąć udział w ciekawych konkursach, ogłaszanych w wyselekcjonowanych magazynach kobiecych i wygrać bezpłatne tankowanie.

„Wszyscy nasi Klienci są dla nas niesłychanie ważni, dlatego na stacjach Shell dbamy nie tylko o ich samochody, oferując najwyższej jakości paliwa, ale także o nich samych. Jako że kobiety stanowią 40% wszystkich kierowców*, chcieliśmy stworzyć cykl wydarzeń, dedykowany tylko paniom, a tym samym podkreślić szeroki wachlarz usług, które gwarantujemy naszym klientom nie tylko podczas trwania akcji Kobiece Wtorki” – podsumowuje Paweł Odrzywołek, dyrektor zarządzający siecią Shell w Polsce.

Wydarzenia z cyklu Kobiece Wtorki będą odbywać się na wybranych stacjach Shell w Polsce. Akcja rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do 25 października 2016 r. Kobiecym Wtorkom towarzyszyć będą atrakcje o charakterze informacyjnym i edukacyjnym, kupony rabatowe i konkursy w prasie kobiecej, a także specjalna oferta dostępna na stacjach oraz akcje wspierające na kanałach social media.

*dane CEPiK 2015

Grupa Shell to największy na świecie koncern energetyczny wytwarzający najwyższej jakości produkty oraz oferujący kompleksową gamę usług związanych z dostarczaniem paliw i energii, a także rozwiązań dla klientów biznesowych i indywidualnych. Obecny na polskim rynku od 1992 roku, aktualnie Shell Polska Sp. z o.o. to ponad 400 stacji oferujących kierowcom najwyższej jakości paliwa, olej napędowy oraz gaz LPG. Na stacjach paliwowych Shell klienci mogą  korzystać z usług myjni samochodowych, z oferty punktów gastronomicznych oraz robić zakupy w sklepie z pełnym asortymentem produktów spożywczych i motoryzacyjnych. Wszyscy klienci tankujący paliwo Shell mogą uczestniczyć w programie lojalnościowym – Shell ClubSmart. Ponadto wśród produktów motoryzacyjnych Shell dysponuje szeroką gamą najwyższej jakości olejów i smarów, a do klientów biznesowych skierowana jest oferta kart paliwowych euroShell. Od roku 2013 na polskim rynku działa także Shell Aviation, światowy lider w sprzedaży produktów dla lotnictwa, a od 2006 roku w Zabierzowie pod Krakowem - Shell Business Operations, jedno z największych centrów usług dla biznesu w Polsce.

Kontakt dla mediów:

Hanna Żurek

Hill+Knowlton Strategies

Tel.: +48 (22) 536 38 00

Kom.: +48 601 240 478

e-mail: hanna.zurek@hkstrategies.com