Kierowcy odwiedzający stacje Shell mogą skorzystać z nowoczesnych i skutecznie czyszczących myjni samochodowych wyposażonych w profesjonalny sprzęt, bazujący na innowacyjnych rozwiązaniach, atestowanych preparatach wysokiej jakości, które są neutralne dla środowiska i przyjazne dla samochodu.

Wybierz program odpowiedni dla rodzaju zabrudzeń

PerfectShine

najskuteczniejszy i najbardziej dokładny program mycia samochodu z wykorzystaniem innowacyjnych środków czyszczących. Do polerowania szczotkami i jako nabłyszczacz stosowany jest preparat klasy superpremium– ShineTecs. Jego systematyczne stosowanie gwarantuje nie tylko doskonały połysk i długotrwałą ochronę lakieru przed warunkami atmosferycznymi, ale także efekt odbudowy lakieru.

Lux+

użycie wosku premium Foamwax Silk polerowanego szczotkami zapewnia ochronę lakieru przed warunkami środowiskowymi takimi jak sól czy błoto. Grubsza warstwa wosku jest równomiernie rozprowadzona szczotkami co daje wyraźnie lepszy połysk.

PerfectWash

program mycia wzbogacony o mycie wysokociśnieniowe kół i podwozia. W tej opcji używany jest standardowy wosk natryskiwany Thermowax, który chroni lakier przed warunkami środowiskowymi lakieru. Ponadto w ramach programu, oprócz aktywnej piany, odbywa się wstępne mycie chemiczne, co znacząco poprawia skuteczność czyszczenia, a w lecie dodatkowo pozwala usuwać owady.

Standard

usługa polegająca na myciu szczotkowym i suszeniu, wzbogaconym o szczotkowanie z użyciem aktywnej piany. Polecana do częstego używania przez kierowców, którzy regularnie myją swoje samochody.

Express

najkrótszy program zakładający mycie szczotkowe i suszenie. Polecany dla odświeżenia samochodu z zewnątrz przy delikatnych zabrudzeniach.

Działanie i skutki regularnego mycia auta w programie PerfectShine

Przy codziennym użytkowaniu na lakierze powstają mikroskopijne pęknięcia i rysy przez co lakier staje się mniej lśniący, a z czasem zaczyna matowieć.

Dzięki regularnemu korzystaniu z programu Perfect Shine niedoskonałości lakieru zostają uzupełnione oraz wygładzone.

Z każdym użyciem programu lakier samochodu będzie wyglądał coraz lepiej, a jego warstwa ochronna stanie się coraz mocniejsza, dzięki czemu będzie lśnić jak nowy.

Za korzystanie z myjni Shell kierowcy otrzymują punkty
w ramach programu lojalnościowego Shell ClubSmart.

Więcej W Dziale Kierowcy

Na naszych stacjach

Dbamy o to, by poziom obsługi na naszych stacjach był coraz lepszy, a klienci wychodzili z nich bardziej zadowoleni niż przed przyjazdem.

Może Zainteresuje Cię Także

Nowy Shell V-Power

Twój silnik zasługuje na więcej! Gdziekolwiek jedziesz, jedź z nowym Shell V-Power dla osiągów i wydajności. 

Sekretne trasy

W miastach na całym świecie można znaleźć niesamowite trasy – jeśli wiesz, gdzie szukać.