Jump menu

Main content |  back to top

Najnowsze informacje prasowe

Ruszył cykl imprez plenerowych Shell V-Power Nitro+ Roadshow

Sportowe emocje, wyjątkowa rywalizacja w konkursach z nagrodami i mnóstwo radości – tego wszystkiego mogli doświadczyć uczestnicy pierszej imprezy z cyklu organizowanych przez Shell Polska.
Ferrari 150 Italia

Warszawa, 4 czerwca 2013r. – W wyjątkowych okolicznościach – w Dzień Dziecka – Shell Polska rozpoczął miesięczny cykl imprez w największych miastach Polski. Przez cały czerwiec, mieszkańcy Gdańska, Poznania, Wrocławia, Katowic i Krakowa będą mieli okazję zobaczyć model bolidu będący dokładną repliką Ferrari 150° Italia, zbudowany w całości z klocków LEGO!

Pierwsza z imprez odbyła się 1 czerwca w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym. Na najmłodszych czekała nie lada niespodzianka: pojazd składający się z ponad 200.000 klocków LEGO! Pełnowymiarowa replika bolidu była dostępna  dla wszystkich odwiedzających, którzy mogli osobiście zasiąść za kierownicą i poczuć się jak kierowca wyścigowy. Chętnych do zdjęć nie brakowało!

Prawdziwi fani motoryzacji mieli możliwość wykonania pamiątkowego malunku na twarzy z elementami motoryzacyjnymi czy rajdowymi. Ale  największym zainteresowaniem cieszył się pełen emocji konkurs ‘Wyzwanie Konstruktorów’, w którym na zwycięzców czekały zestawy LEGO przedstawiające najsłynniejsze modele samochodów Ferrari. Uczestnicy podjęli wyzwanie ułożenia jednego z modeli na czas. Przy gorącym dopingu opiekunów, dzieci z wypiekami na twarzy budowały własne auta.

Spotkanie w Warszawie to pierwsze z cyklu Shell V-Power Nitro+ Roadshow. Wszystkich fanów sportów motorowych wraz z pociechami zapraszamy do odwiedzenia nas w kolejnych lokalizacjach:

8-9.06.2013       Promenada nadmorska Gdańsk – Brzeźno, Al. gen. J. Hallera 280

12-13.06.2013    Plac Wolności w Poznaniu

15-16.06.2013    ZOO Wrocław

19-20.06.2013    Parking Centrum Handlowego Silesia City Center, Katowice

22-23.06.2013    Galeria Krakowska - Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego

 

Zainteresowanych zebraniem całej kolekcji limitowanych, kolekcjonerskich modeli samochodów Ferrari zapraszamy na stacje Shell. Po zatankowaniu minimum 20 litrów nowego paliwa Shell V-Power Nitro+ lub Shell V-Power Nitro+ Diesel, Klienci będą mieli możliwość zakupienia jednego z 6 modeli samochodów LEGO  za jedyne 4,99 zł. Po zatankowani minimum 20 litrów paliwa Shell FuelSave 95, Shell FuelSave Diesel lub Shell PowerGas (LPG) model samochodu LEGO można odebrać za 9,99 zł. Dodatkowym ułatwieniem będzie udział w programie lojalnościowym Shell ClubSmart, którego uczestnicy mają możliwość wymiany 890 zgromadzonych wcześniej punktów na zestaw LEGO Minifigures. Zestaw ten można również zakupić za 9,99 zł po wydaniu 20 zł na zakupy w sklepie (*Więcej informacji w regulaminie dostępnym na stacji Shell lub na www.shell.pl.)

Shell V-Power Nitro+ Roadshow to ogólnopolska promocja związana z wprowadzeniem na stacje limitowanych, kolekcjonerskich modeli samochodów Ferrari do zbudowania z klocków LEGO. Unikatowe modele i figurki będą dostępne dla wszystkich po zatankowaniu dowolnego paliwa Shell. Akcja łącząca trzy globalne marki jest efektem wprowadzenia na rynek nowego paliwa Shell V-Power Nitro+ oraz świętowania ponad 60 lat wspólnego, pełnego pasji działania firm Shell i Ferrari.

Shell działa w Polsce od 1992 roku. Działalność obejmuje biznes Retail (sieć stacji i sklepów Shell, łącznie blisko 400 obiektów w całym kraju, oferujące pełną gamę usług od sprzedaży paliwa po myjnie oraz fast food, karty paliwowe euroShell), oleje i smary, hurtowe dostawy paliw dla dystrybutorów, transportu i przemysłu, program lojalnościowy – Shell ClubSmart.  Z początkiem 2013 roku biznes Shell Aviation wkroczył na rozwijający się rynek lotniczy w Polsce. W Zabierzowie koło Krakowa od 2006 roku działa Shell Business Service Centre, które jest jednym z największych centrów usług dla biznesu działających w Polsce i zarazem jednostką, która wyróżnia się w kraju pod względem zaawansowania obsługiwanych zadań i kompetencji pracowników.

Kontakt dla mediów:

Marek Gawroński                                            Karolina Jamiołkowska

Rzecznik Prasowy Shell Polska                         Edelman Polska

Tel.: +48 (22) 570 01 70                                 Tel.: +48 (22) 576 35 55

                                                                    Kom.: +48 607 035 394

e-mail: marek.gawronski@shell.com                 e-mail: karolina.jamiolkowska@edelman.com

Więcej informacji o Shell: www.shell.pl