Wszystkie wiadomości Shell Card

Włączenie Bułgarii do sieci EETS

maj 27, 2020

Od marca bieżącego roku możliwy jest przejazd transportowy przez Bułgarię z płatnością z dołu, przy pomocy urządzenia pokładowego. Dowiedz się więcej, jakie korzyści odniesie Twoja firma dzięki nowym regulacjom.

Rumunia – ważne zmiany dla zagranicznych kierowców w związku z COVID-19

kwi 10, 2020

W związku z epidemią COVID-19 Rumunia 5 kwietnia 2020 roku wprowadziła szereg ograniczeń dla osób z zagranicy prowadzących transport przez ten kraj. Dowiedz się więcej, do jakich wymogów musi dostosować się Twoja firma transportowa.

Węgry – Zmiany w wysokości opłat HU-GO od 15 marca 2020 r

mar 15, 2020

15 marca 2020 roku wszedł w życie dekret, na podstawie którego wysokość opłat drogowych za płatne odcinki na Węgrzech została podwyższona o 3.4%, według wskaźnika inflacji. Zobacz jakie są pozostałe zmiany oraz ile wynoszą aktualne stawki.

Zmiany opłat drogowych w krajach europejskich w 2020 roku

lut 01, 2020

Wraz z 1 styczniem 2020 roku w życie wszedł szereg zmian regulacji oraz podwyżek opłat drogowych na terenie wielu krajów europejskich, między innymi w Austrii, Belgii, Czechach, Francji, Rosji i Hiszpanii.

Karty Shell Card akceptowane na stacjach Shell w Kosowie

sty 08, 2020

Wraz z grudniem 2019 roku karty Shell Card obsługiwane są we wszystkich stacjach Shell w Kosowie. Ze względu na lokalne przepisy prawne prosimy o pobieranie faktur przy płatności na miejscu, ponieważ wyjątkowo niemożliwe jest ich automatyczne włączenie do zbiorczych faktur okresowych. Wszystkie stacje Shell w Kosowie znajdą państwo na naszej stronie lokalizatora.

Wejście w życie ustawy o Mechanizmie Podzielonej Płatności

gru 10, 2019

Z dniem 1 listopada 2019 zaczęły obowiązywać przepisy dotyczące Mechanizmu Podzielonej Płatności (MPP, ang. Split Payment) dla towarów i usług wymienionych w ustawie o VAT, w tym dla paliw silnikowych. Nowe przepisy dotyczą podmiotów opodatkowanych w Polsce, których faktura za transakcje (dokonane wyłącznie w Polsce) przekracza kwotę 15 tys. PLN. brutto.

Zmiany w systemie opłat drogowych w Czechach

paź 17, 2019

Od 1 grudnia 2019 roku w Czechach wejdą w życie nowe regulacje dotyczące systemu poboru opłat drogowych dla pojazdów powyżej 3.5 tony. Zobacz, jakie obowiązki powinna spełniać Twoja firma w związku z tymi zmianami!

Nowy system opłat drogowych w Słowenii – DarsGo

lut 21, 2018

Już od 1 kwietnia 2018 roku na terytorium Słowenii zacznie obowiązywać nowy elektroniczny system poboru opłat drogowych DarsGo, który zastąpi dotychczasowy DARS.

Nowy system transakcyjny do obsługi kart flotowych Shell Card

lis 29, 2017

Już od 14 listopada klienci kart flotowych Shell Card mogą korzystać z nowego systemu transakcyjnego do obsługi kart oraz z nowej platformy Shell Card Online

Nowy certyfikat jakości powietrza wymagany w Paryżu

lut 28, 2017

W lipcu 2016 roku francuskie Ministerstwo Środowiska, Energii i Gospodarki Morskiej we współpracy z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych wprowadziło nowe rozporządzenie dotyczące certyfikatu jakości powietrza (CQA), znanego także jako „Crit’air”.

Informacje na temat opłat drogowych dla pojazdów ciężarowych w Bułgarii.

gru 10, 2016

Zobacz, od czego uzależnione są opłaty drogowe w Bułgarii, w jaki sposób możesz je uiścić oraz gdzie zakupisz niezbędne winiety na naszej nowej stronie informacyjnej!

Nowość: regulowanie płatności za winiety łotewskie kartą Shell Card

lis 23, 2016

Z przyjemnością informujemy o nowej usłudze, którą jest możliwość regulowania opłat kartą Shell Card za winiety na Łotwie. Jednocześnie informujemy o zmianie opłaty prowizyjnej dotyczącej winiet litewskich.

Shell Berchem największą stacją paliw na świecie

lip 01, 2016

Shell uruchomił w Berchem największą stację paliw na świecie, która jest w pełni przystosowana do obsługi pojazdów ciężarowych. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym oraz licznym udogodnieniom dla kierowców ciężarówek jest to jeden z najnowocześniejszych obiektów na świecie.

Dzień bezpieczeństwa w Shell

kwi 13, 2016

Shell już po raz 10. obchodzi Dzień Bezpieczeństwa, którego tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Wspólnymi siłami osiągamy CEL ZERO”.

Uruchomienie nowego systemu poboru opłat w Belgii

kwi 01, 2016

1 kwietnia 2016, na terenie Belgii zaczął działać nowy system poboru opłat drogowych Viapass, który obejmuje pojazdy o masie powyżej 3,5 tony, realizujące transport towarów (transport osobowy nie jest objęty nowym systemem).

Karty flotowe akceptowane na myjniach Citronex Group

mar 01, 2016

Od grudnia 2015 roku posiadacze kart flotowych Shell Card mogą bezgotówkowo korzystać z kompleksowych usług siedmiu profesjonalnych myjni firmy Citronex dla aut ciężarowych.

900 stacji w zasięgu

lut 16, 2016

Współpraca Shell Polska i LOTOS Paliwa na rynku kart flotowych.

Oferta promocyjna dla klientów Shell Card!

lut 03, 2016

Od 1 lutego do 31 marca na wybranych stacjach Shell obowiązuje promocja dla kierowców pojazdów ciężarowych. Podczas trwania promocji kawę Costa i kanapki Deli2Go, posiadacze karty Shell Card mogą nabyć w niższej cenie!

Hiszpania - nowy proces rejestracji w sieci Abertis

sie 17, 2015

Z dniem 1 czerwca zmieniono proces rejestracji oraz wysokość rabatów przyznawanych za przejazdy autostradami sieci Abertis.

Francja: nowy schemat przyznawania zniżek na autostrady

sie 07, 2015

Sieć autostrad SANEF i SAPN zlokalizowanych w północnej Francji od 1 sierpnia wprowadza nowy schemat przyznawania rabatów regularnym użytkownikom.

Punkty Dystrybucji viaTOLL na stacjach Shell

lip 13, 2015

Od 1 lipca na wybranych stacjach Shell, kluczowych dla transportu ciężkiego uruchamiane są punkty dystrybucji viaTOLL.

Viapass – nowy podatek drogowy w Belgii

maj 05, 2015

Nowy podatek drogowy dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony!

Toll Collect - nowe taryfy od 1 stycznia 2015

lis 18, 2014

Od 1 stycznia 2015 zmieniają się taryfy opłat drogowych na terenie Niemiec dla samochodów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej ponad 12 t.

Beltoll: Wzrost opłat na Białorusi

paź 10, 2014

Z dniem 1 października zmianie uległy stawki opłat za przejazdy drogami na Białorusi. Dla najcięższych pojazdów opłaty wzrosły aż o 20%.

Nowe stawki obowiązujące we Włoszech

sty 23, 2014

Poniżej znajdują się nowe stawki obowiązujące od 1 stycznia 2014 we Włoszech:

Wybrane treści

Dlaczego karta Shell Card?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę międzynarodową, czy lokalną, znajdziesz taką kartę paliwową, która odpowiada Twoim potrzebom. Bierzemy pod uwagę każdy szczegół i oferujemy narzędzia i usługi, które pomogą zmniejszyć koszty operacyjne, dzięki czemu Twoja działa lepiej.

Zapytaj o kartę Shell Card – bez zobowiązań!

Skorzystaj z formularza aby zadać pytanie dotyczące karty Shell Card

Opłaty drogowe i zwrot VAT

Bezpieczeństwo jest kluczowe dla kart paliwowych Shell. To po to są dogodne środki kontroli użytkowania, alerty i specjalne zespoły do zwalczania oszustw. Wszystkie wygody karty paliwowej, plus spokojna głowa.