invoice phone fifty fifty image

Błyskawiczna reakcja

W przypadku podejrzenia nadużycia, zagubienia lub nieuprawnionego użycia, Shell błyskawicznie umożliwia blokadę karty przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Funkcja tymczasowej blokady umożliwia blokadę na dowolnie określony czas. Nowe karty Shell Card można zamawiać w dowolnym momencie bez konieczności wykonywania połączeń telefonicznych – wystarczy zalogować się do aplikacji zarządzania kartami online i w kilku prostych krokach zamówić kartę.

Wykrywanie nadużyć w czasie rzeczywistym

Specjalny zespół ekspertów zajmuje się bieżącym monitorowaniem wszystkich transakcji, dlatego w przypadku wykrycia podejrzanej transakcji menadżer floty natychmiast dostaje powiadomienie i może podjąć działania ograniczające ryzyko strat finansowych. Komunikaty alarmowe dostępne są w formie e-mail lub SMS.

trucks in parking lot ipad fifty fifty

Wygodne zarządzanie kartami 

Większa kontrola oznacza, że można ustalać dzienne, tygodniowe lub miesięczne limity dla wszystkich kart, a także określać dodatkowe ograniczenia dla danej kategorii produktów. To menedżer floty decyduje, kiedy kierowcy mogą korzystać z karty i za jakie produkty mogą regulować należności na stacji.

Najnowsze standardy bezpieczeństwa na stacji paliw

Na większości stacji Shell całodobowo działa system kamer przemysłowych. Ponadto stacje Shell są dobrze oświetlone, dzięki czemu kierowcy mogą czuć się bezpiecznie o każdej porze, a pracownicy stacji odpowiednio przeszkoleni by reagować w przypadku niezgodności numerów rejestracyjnych pojazdu z tymi wytłoczonymi na karcie.

  1. Dostępność pełnej oferty może różnić się w zależności od kraju, zgodnie z lokalną siecią i systemami. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z Państwa doradcą Shell.
  2. Wszystkie środki bezpieczeństwa są zgodne z przepisami dotyczącymi ochrony danych.
cars on the road phone fifty fifty

Kontrola floty z dowolnego miejsca

W roku 2018 planujemy udostępnienie mobilnej wersji aplikacji Shell Card Online do zarządzania kartami. Menedżer będzie mógł kontrolować wydatki na paliwo, sprawdzać raporty transakcji oraz przeglądać faktury elektroniczne z dowolnego miejsca.

Skuteczne zabezpieczenia

Przyjmuję do wiadomości, że:

  • administratorem danych osobowych wskazanych w niniejszym wniosku jest Shell Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7A, 02-366 Warszawa). Dane osobowe zbierane są w celu zawarcia i realizacji umowy o wydanie i używanie kart Shell Card.
  • przysługuje mi prawo dostępu do treści danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania,
  • podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej bez ich podania zawarcie umowy o wydanie i używanie kart Shell Card nie jest możliwe.

*co oznacza zgodę na używanie przez Shell Polska sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego produktów i usług Shell Polska sp. z o.o.

Lepsza ochrona

Każda karta chroniona jest chipem* i indywidualnym numerem PIN. Dodatkowo można wytłoczyć na niej numer pojazdu lub nazwisko kierowcy, przez co stanie się jeszcze bardziej spersonalizowana i łatwiejsza w identyfikacji.

*Chip jest dostępny jedynie dla kart krajowych. Wprowadzenie chipu w kartach międzynarodowych planowane jest na pierwszy kwartał 2019 roku.

 

*Administratorem Państwa danych osobowych jest Shell Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7A, 02-366 Warszawa). Dane osobowe zbierane są w celu rozpatrzenia dokonanego przez Państwa zgłoszenia. Dane osobowe mogą być przekazane innym podmiotom, z usług których Shell Polska sp. z o.o. korzysta w związku z rozpatrywaniem dokonanych zgłoszeń. Z inspektorem ochrony danych osobowych wyznaczonym przez Shell Polska sp. z o.o. wyznaczonym przez administratora można skontaktować się pod numerem telefonu: 800 080 015.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922) tekst jednolity Dz.U. z 2011, Nr 230 z późn. zm.)/art. 6 ust. 1 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu rozpatrzenia dokonanego zgłoszenia. Mają Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, przy czym w razie cofnięcia zgody rozpatrzenie dokonanego zgłoszenia nie jest możliwe. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych i prawo do przenoszenia danych osobowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa o ochronie danych osobowych. W przypadkach gdy przetwarzanie danych osobowych będzie niezgodne z przepisami prawa o ochronie danych osobowych będą Państwo uprawnieni do wniesienia skargi do organu sprawującego nadzór nad przetwarzaniem danych osobowych (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych/Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych), Państwa dane osobowe będą przetwarzanie przez administratora nie dłużej niż to będzie konieczne do należytego rozpatrzenia zgłoszenia, po upływie tego okresu Państwa dane osobowe zostaną zniszczone lub wykasowane.

Więcej o kartach paliwowych Shell

Gospodarka paliwowa

Jesteśmy po to, by pomóc Ci w płynnym zarządzaniu Twoją flotą dzięki wiedzy, nowoczesnym narzędziom online oraz elastyczności.

Paliwa najwyższej jakości

Opracowujemy nasze paliwa, mając na uwadze wydajność i ekonomikę, tak aby zapewnić Twojej flocie maksymalne oszczędności oraz osiągi.