invoice phone fifty fifty image

Błyskawiczna reakcja

W przypadku podejrzenia nadużycia, zagubienia lub nieuprawnionego użycia, Shell błyskawicznie umożliwia blokadę karty przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Funkcja tymczasowej blokady umożliwia blokadę na dowolnie określony czas. Nowe karty euroShell można zamawiać w dowolnym momencie bez konieczności wykonywania połączeń telefonicznych – wystarczy zalogować się do aplikacji zarządzania kartami online i w kilku prostych krokach zamówić kartę.

Wykrywanie nadużyć w czasie rzeczywistym

Specjalny zespół ekspertów zajmuje się bieżącym monitorowaniem wszystkich transakcji, dlatego w przypadku wykrycia podejrzanej transakcji menadżer floty natychmiast dostaje powiadomienie i może podjąć działania ograniczające ryzyko strat finansowych. Komunikaty alarmowe dostępne są w formie e-mail lub SMS.

trucks in parking lot ipad fifty fifty

Wygodne zarządzanie kartami 

Większa kontrola oznacza, że można ustalać dzienne, tygodniowe lub miesięczne limity dla wszystkich kart, a także określać dodatkowe ograniczenia dla danej kategorii produktów. To menedżer floty decyduje, kiedy kierowcy mogą korzystać z karty i za jakie produkty mogą regulować należności na stacji.

Najnowsze standardy bezpieczeństwa na stacji paliw

Na większości stacji Shell całodobowo działa system kamer przemysłowych. Ponadto stacje Shell są dobrze oświetlone, dzięki czemu kierowcy mogą czuć się bezpiecznie o każdej porze, a pracownicy stacji odpowiednio przeszkoleni by reagować w przypadku niezgodności numerów rejestracyjnych pojazdu z tymi wytłoczonymi na karcie.

  1. Dostępność pełnej oferty może różnić się w zależności od kraju, zgodnie z lokalną siecią i systemami. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z Państwa doradcą Shell.
  2. Wszystkie środki bezpieczeństwa są zgodne z przepisami dotyczącymi ochrony danych.
cars on the road phone fifty fifty

Kontrola floty z dowolnego miejsca

W roku 2018 planujemy udostępnienie mobilnej wersji aplikacji Shell Card Online do zarządzania kartami. Menedżer będzie mógł kontrolować wydatki na paliwo, sprawdzać raporty transakcji oraz przeglądać faktury elektroniczne z dowolnego miejsca.

Skuteczne zabezpieczenia

Przyjmuję do wiadomości, że:

  • administratorem danych osobowych wskazanych w niniejszym wniosku jest Shell Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7A, 02-366 Warszawa). Dane osobowe zbierane są w celu zawarcia i realizacji umowy o wydanie i używanie kart euroShell.
  • przysługuje mi prawo dostępu do treści danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania,
  • podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej bez ich podania zawarcie umowy o wydanie i używanie kart euroShell nie jest możliwe.

*co oznacza zgodę na używanie przez Shell Polska sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego produktów i usług Shell Polska sp. z o.o.

Lepsza ochrona

Każda karta chroniona jest chipem* i indywidualnym numerem PIN. Dodatkowo można wytłoczyć na niej numer pojazdu lub nazwisko kierowcy, przez co stanie się jeszcze bardziej spersonalizowana i łatwiejsza w identyfikacji.

*Chip jest dostępny jedynie dla kart krajowych. Wprowadzenie chipu w kartach międzynarodowych planowane jest na pierwszy kwartał 2019 roku.

 

Więcej o kartach paliwowych Shell

Gospodarka paliwowa

Jesteśmy po to, by pomóc Ci w płynnym zarządzaniu Twoją flotą dzięki wiedzy, nowoczesnym narzędziom online oraz elastyczności.

Paliwa najwyższej jakości

Opracowujemy nasze paliwa, mając na uwadze wydajność i ekonomikę, tak aby zapewnić Twojej flocie maksymalne oszczędności oraz osiągi.