invoice phone fifty fifty image

Błyskawiczna reakcja

W przypadku podejrzenia nadużycia, zagubienia lub nieuprawnionego użycia, Shell błyskawicznie umożliwia blokadę karty przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Funkcja tymczasowej blokady umożliwia blokadę na dowolnie określony czas. Nowe karty Shell Card można zamawiać w dowolnym momencie bez konieczności wykonywania połączeń telefonicznych – wystarczy zalogować się do aplikacji zarządzania kartami online i w kilku prostych krokach zamówić kartę.

Wykrywanie nadużyć w czasie rzeczywistym

Specjalny zespół ekspertów zajmuje się bieżącym monitorowaniem wszystkich transakcji, dlatego w przypadku wykrycia podejrzanej transakcji menadżer floty natychmiast dostaje powiadomienie i może podjąć działania ograniczające ryzyko strat finansowych. Komunikaty alarmowe dostępne są w formie e-mail lub SMS.

trucks in parking lot ipad fifty fifty

Wygodne zarządzanie kartami 

Większa kontrola oznacza, że można ustalać dzienne, tygodniowe lub miesięczne limity dla wszystkich kart, a także określać dodatkowe ograniczenia dla danej kategorii produktów. To menedżer floty decyduje, kiedy kierowcy mogą korzystać z karty i za jakie produkty mogą regulować należności na stacji.

Najnowsze standardy bezpieczeństwa na stacji paliw

Na większości stacji Shell całodobowo działa system kamer przemysłowych. Ponadto stacje Shell są dobrze oświetlone, dzięki czemu kierowcy mogą czuć się bezpiecznie o każdej porze, a pracownicy stacji odpowiednio przeszkoleni by reagować w przypadku niezgodności numerów rejestracyjnych pojazdu z tymi wytłoczonymi na karcie.

1. Dostępność pełnej oferty może różnić się w zależności od kraju, zgodnie z lokalną siecią i systemami. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z Państwa doradcą Shell.
2. Wszystkie środki bezpieczeństwa są zgodne z przepisami dotyczącymi ochrony danych.

cars on the road phone fifty fifty

Alerty dostosowane do indywidualnych potrzeb

Inteligentne alerty pozwalają Klientom samodzielnie zdecydować, jakie parametry mają być monitorowane – od maksymalnych wydatków na dzień aż po rodzaj kupowanego paliwa. Jeśli system wykryje jakiekolwiek nietypowe transakcje, Klient otrzyma wiadomość e-mail, co umożliwia mu szybką reakcję.

Zaawansowane raporty

Shell Card Online generuje przejrzyste raporty, które zapewniają przegląd transakcji kupna paliwa, co pozwala podejmować bardziej przemyślane decyzje. Klient ma łatwy dostęp do indywidualnie zdefiniowanych raportów dotyczących zużycia paliwa, zestawień wydatków na paliwo i wszystkich zakupów niepaliwowych.

Raporty pozwalają też szybko się zorientować, czy zachowania danego kierowcy lub jego transakcje nie odbiegają od typowych wzorców.

Lepsza ochrona

Każda karta chroniona jest chipem* i indywidualnym numerem PIN. Dodatkowo można wytłoczyć na niej numer pojazdu lub nazwisko kierowcy, przez co stanie się jeszcze bardziej spersonalizowana i łatwiejsza w identyfikacji.

*Karty z chipem wydawane są od sierpnia 2018 roku.

 

Dowiedz się więcej!

Opłaty drogowe i zwrot VAT

Bezpieczeństwo jest kluczowe dla kart paliwowych Shell. To po to są dogodne środki kontroli użytkowania, alerty i specjalne zespoły do zwalczania oszustw. Wszystkie wygody karty paliwowej, plus spokojna głowa.

Skuteczne zapobieganie nadużyciom

Poznaj 8 sposobów, w jakich Shell Card pomaga zapobiegać nadużyciom

Więcej o kartach paliwowych Shell