Ewidencja i kontrola kosztów floty

Z usługą Shell Card Online można konfigurować raporty do monitorowania wszystkiego, od zużycia paliwa przez flotę po transakcje i wyjątki, a nawet można to regularnie otrzymywać pocztą e-mail.

Bezpieczne fakturowanie on-line

Odbieraj, przechowuj i udostępniaj faktury w formie elektronicznej. Dzięki funkcji wyszukiwania w usłudze Shell Card Online nie musisz już tracić czasu na przeczesywanie swego archiwum dokumentów na papierowych w poszukiwaniu konkretnej faktury - co więcej, teraz jest to bardziej bezpieczne.

Pełne zarządzanie kartą

Jeśli chodzi o zarządzanie swym kontem paliwowym, usługa Shell Card Online pozwala zrobić to szybko i łatwo. Zamawianie i anulowanie kart, dodawanie nowych użytkowników, zarządzanie grupami kart, zmiana danych na karcie i wiele więcej możliwości.

Więcej o kartach paliwowych Shell

Kontrola i Bezpieczeństwo Kart Paliwowych Shell

Zależy nam na tym, aby Twoja firma była bezpieczna. Dowiedz się w jaki sposób dzięki kartom paliwowym Shell możesz monitorować wydatki swojej floty i jak na stacji nasz wyszkolony personel może zapobiec nadużyciom.

Najlepsze paliwa - Shell V-Power i Shell Fuel Save

Opracowujemy nasze paliwa, mając na uwadze wydajność i ekonomikę, tak aby zapewnić Twojej flocie maksymalne oszczędności oraz osiągi.