Stacja Shell 3003 SOSNOWIEC SOSNA

Nowa stacja 3003 SOSNOWIEC SOSNA

Stacja w Sosnowcu oferuje kierowcom samochodów osobowych 3 pięcioproduktowe dystrybutory z paliwami podstawowymi Shell FuelSave i paliwami premium Shell V-Power, 2 stanowiska do tankowania AdBLUE, dwustronny dystrybutor Shell AutoGas i 36 miejsc parkingowych. Dla samochodów ciężarowych przeznaczone są 3 dwustronne, wysokowydajne stanowiska tankowania TIR, dystrybutory AdBLUE oraz 12 miejsc parkingowych.

Kierowcy mogą skorzystać również z oferty sklepowej i gastronomicznej. Ci, którzy szukają czegoś na mniejszy głód na stacji znajdą przekąski deli by Shell m.in. panini, kanapki czy hot-dogi, a w Bistro Shell na podróżnych czekają zróżnicowane dania śniadaniowe i obiadowe. Odwiedzający mogą również skorzystać z bezpłatnego punktu WiFi.

Stacja SOSNA to również miejsce przyjazne rodzicom z dziećmi. Na stacji dostępny jest kącik zabaw dla dzieci oraz pokój dla rodzica z dzieckiem, dzięki czemu podróż z pociechami upłynie o wiele bardziej komfortowo. Stacja dba również o wygodę kierowców, szczególnie prowadzących samochody ciężarowe, oferując prysznice z węzłem toaletowym i pralko-suszarki.

Warto dodać, że na dachu stacji znajduje się instalacja paneli fotowoltaicznych o łącznej mocy 6 kW. Wytworzona przez nie energia pozwoli w ciągu roku kalendarzowego, osiągnąć efekt redukcji emisji CO2 do atmosfery o ok. 5 ton*.

Stacja Shell 6006 SUWAŁKI

Zmodernizowana myjnia na stacji 6006 SUWAŁKI

Na stacji 6006 SUWAŁKI została zmodernizowana myjnia, dzięki której jeszcze łatwiej będzie Państwu utrzymać flotę w optymalnym stanie. Odwiedzając stacje Shell możecie Państwo skorzystać z nowoczesnych i skutecznie czyszczących myjni samochodowych wyposażonych w profesjonalny sprzęt, bazujący na innowacyjnych rozwiązaniach oraz atestowanych preparatach wysokiej jakości, które są neutralne dla środowiska i przyjazne dla samochodu.

Dzięki zmodernizowaniu myjni na stacji 6006 SUWAŁKI możecie Państwo:

  • Umyć pojazd o wysokości 2.60 m, co pozwala na mycie m.in. busów.
  • Skorzystać z dodatkowego płynu zmiękczającego owady na karoserii.
  • Wybrać program mycia o najwyższej jakości zawierający ShineTecs®, czyli ulepszoną formułą politury nabłyszczającej, który da Ci efekt odbudowy lakieru.

W celu sprawdzenia lokalizacji zapraszamy tutaj lub poprzez zalogowanie się do Shell Fleet Hub