Jeżeli na stacji paliw panuje świetna atmosfera, istnieje duże prawdopodobieństwo, że to stacja Shell, a jej kierownikiem jest Marta.

Marta

Stawiamy na to, abyśmy byli partnerami i tworzyli zespół i pracowali wspólnie – podkreśla, a uśmiechy współpracowników tylko to potwierdzają.

Największy wpływ na atmosferę na stacji Shell ma niewątpliwie Site manager. To on tworzy zespół i to on dobiera zespół tak, aby wszyscy mogli  ze sobą się dogadać, współpracować i tworzyć razem team – zauważa Marta i nie są to tylko słowa. Na stacji Shell, którą kieruje wszyscy pracownicy się znają i lubią, co z kolei przekłada się na łatwiejsze osiąganie wyników pracy zespołowej.

Zespół to właściwie słowo klucz w pracy Site Managera. Marta utożsamia się z grupą pracowników, którymi zarządza, czuje się częścią teamu. – Wspólnie dążymy do celu i wspólnie go realizujemy – podkreśla. Ten wyraźny duch zespołowy może wynikać stąd, że kierownicy stacji Shell często zaczynają jako kasjerzy i awansują w strukturach stacji. To wzmacnia poczucie przynależności i daje bezcenną wiedzę o specyfice pracy na stacji Shell.

Wśród benefitów pracy na stacji Shell Marta wylicza – karty Multisport, elastyczne godziny pracy i to, że pracujesz jak chcesz i kiedy chcesz. Jednak nie byłaby sobą gdyby zaraz z uśmiechem nie dodała – Wśród nas są pracownicy, którzy na stacji Shell znaleźli nawet swoją miłość, a to jest najlepszy dowód na to, że warto u nas pracować.

Kierowanie stacją Shell wiąże się nie tylko z zarządzaniem pracownikami, ale nawiązywaniem wielu znajomości, prywatnych i zawodowych, indywidualnych i firmowych.
Najważniejsze w mojej pracy to kontakt z ludźmi – potwierdza Marta.

Poza pracą na stacji Shell Marta poświęca się swojej pasji, jaką jest sport. Aktualnie uprawia jeździectwo, żeglarstwo i snowboarding, ale wszystko wskazuje na to, że to nie jej ostatnie słowo.

Sprawdź wymagania i korzyści dla kandydatów do pracy na stacji Shell

POZNAJ POZOSTAŁE HISTORIE

WIĘCEJ W SEKCJI KARIERA

Dostępne stanowiska

Na stacji Shell zawsze dzieje się coś ciekawego.
 Odkryj pracę, która najlepiej spełni twoje oczekiwania.