Jeżeli na stacji paliw panuje świetna atmosfera, istnieje duże prawdopodobieństwo, że to stacja Shell, a jej kierownikiem jest Marta.

Marta

Stawiamy na to, abyśmy byli partnerami i tworzyli zespół i pracowali wspólnie – podkreśla, a uśmiechy współpracowników tylko to potwierdzają.

Największy wpływ na atmosferę na stacji Shell ma niewątpliwie Site manager. To on tworzy zespół i to on dobiera zespół tak, aby wszyscy mogli  ze sobą się dogadać, współpracować i tworzyć razem team – zauważa Marta i nie są to tylko słowa. Na stacji Shell, którą kieruje wszyscy pracownicy się znają i lubią, co z kolei przekłada się na łatwiejsze osiąganie wyników pracy zespołowej.

Zespół to właściwie słowo klucz w pracy Site Managera. Marta utożsamia się z grupą pracowników, którymi zarządza, czuje się częścią teamu. – Wspólnie dążymy do celu i wspólnie go realizujemy – podkreśla. Ten wyraźny duch zespołowy może wynikać stąd, że kierownicy stacji Shell często zaczynają jako kasjerzy i awansują w strukturach stacji. To wzmacnia poczucie przynależności i daje bezcenną wiedzę o specyfice pracy na stacji Shell.

Wśród benefitów pracy na stacji Shell Marta wylicza – karty Multisport, elastyczne godziny pracy i to, że pracujesz jak chcesz i kiedy chcesz. Jednak nie byłaby sobą gdyby zaraz z uśmiechem nie dodała – Wśród nas są pracownicy, którzy na stacji Shell znaleźli nawet swoją miłość, a to jest najlepszy dowód na to, że warto u nas pracować.

Kierowanie stacją Shell wiąże się nie tylko z zarządzaniem pracownikami, ale nawiązywaniem wielu znajomości, prywatnych i zawodowych, indywidualnych i firmowych.
Najważniejsze w mojej pracy to kontakt z ludźmi – potwierdza Marta.

Poza pracą na stacji Shell Marta poświęca się swojej pasji, jaką jest sport. Aktualnie uprawia jeździectwo, żeglarstwo i snowboarding, ale wszystko wskazuje na to, że to nie jej ostatnie słowo.

Sprawdź wymagania i korzyści dla kandydatów do pracy na stacji Shell

POZNAJ POZOSTAŁE HISTORIE

Agata Ekspert obsługi Klienta / Kasjer

Opis historii pracownika: Agata, Ekspert obsługi Klienta / Kasjer.

Emil Doradca paliwowy / Pracownik podjazdu

Opis historii pracownika: Emil, Doradca paliwowy / Pracownik podjazdu.

Katarzyna Kierownik stacji

Opis historii pracownika: Katarzyna, Kierownik stacji.

Stanisław Doradca paliwowy / Pracownik podjazdu

Opis historii pracownika: Stanisław, Doradca paliwowy / Pracownik podjazdu.

WIĘCEJ W SEKCJI KARIERA

Dostępne stanowiska

Na stacji Shell zawsze dzieje się coś ciekawego.
 Odkryj pracę, która najlepiej spełni twoje oczekiwania.

Dowiedz się więcej

Oto pytania najczęściej zadawane przez kandydatów do pracy na stacji Shell.