Agata, Ekspert obsługi Klienta / Kasjer

Klienci wracają na stacje Shell nie tylko dlatego, że oferowane paliwa są wysokiej jakości. Bardzo duże znaczenie ma także pozytywne nastawienie pracowników. Agata, która na stacji Shell od trzech lat pracuje jako sprzedawca, doskonale zdaje sobie z tego sprawę:

Tak naprawdę w tej pracy najważniejszy jest uśmiech. Mimo że klient przyjdzie ze swoimi problemami, to potrafimy mu pomóc i wyjdzie od nas uśmiechnięty. A udaje się to nam dzięki temu, że między nami również panuje bardzo miła atmosfera, wszyscy się znamy, lubimy i zawsze ten uśmiech nam towarzyszy – mówi Agata.

Agata w pracy dużo czasu spędza obsługując klientów. Podoba jej się to, ponieważ jest otwarta na kontakty z ludźmi. Do jej obowiązków należy także uzupełnianie produktów w gablotach tak, by klienci zawsze mogli odnaleźć to, czego w danej chwili potrzebują. Agata wiele bieżących spraw konsultuje także z kierownikiem stacji.

Wcześniejsze doświadczenie zawodowe jest dużym plusem kandydatów na to stanowisko, jednak nie jest ono wymagane. Agata wie, jak ważne w jej pracy były szkolenia oferowane przez Shell:

Lubię to, jak firma inwestuje w mój rozwój. Są to bardzo ciekawe szkolenia online, które można zrobić na spokojnie w domu, a także warsztaty szkoleniowe – mówi.

Swoje wolne chwile Agata spędza na czytaniu książek. Najchętniej zagłębia się w świat przygód i romanse. Nie rezygnuje także z nauki, a elastyczne warunki zatrudnienia na stacji Shell z pewnością jej to ułatwią: – Dla mnie elastyczny czas pracy jest bardzo ważny, ponieważ zamierzam znowu iść na studia, tak więc będę mogła godzić i pracę i studia razem – dodaje Agata.

Wpływ na tworzenie grafiku pracy nie jest jedynym benefitem pracy na stacji Shell. Agata, gdy nie zagłębia się w kolejną książkę, chętnie ćwiczy i korzysta z karty MultiSport. Bierze także udział w organizowanych przez Shell konkursach, w których można wygrać między innymi zagraniczne wyjazdy.

Sprawdź wymagania i korzyści dla kandydatów do pracy na stacji Shell

POZNAJ POZOSTAŁE HISTORIE

Emil Doradca paliwowy / Pracownik podjazdu

Opis historii pracownika: Emil, Doradca paliwowy / Pracownik podjazdu.

Katarzyna Kierownik stacji

Opis historii pracownika: Katarzyna, Kierownik stacji.

Marta Kierownik stacji

Opis historii pracownika: Marta, Kierownik stacji.

Stanisław Doradca paliwowy / Pracownik podjazdu

Opis historii pracownika: Stanisław, Doradca paliwowy / Pracownik podjazdu.

WIĘCEJ W SEKCJI KARIERA

Dostępne stanowiska

Na stacji Shell zawsze dzieje się coś ciekawego.
 Odkryj pracę, która najlepiej spełni twoje oczekiwania.

Dowiedz się więcej

Oto pytania najczęściej zadawane przez kandydatów do pracy na stacji Shell.