Ekspert Obsługi Klienta / Kasjer

To wyjątkowa obsługa stacji Shell sprawia, że Klienci tu wracają. Dlatego tak ważne u pracowników są: pozytywne nastawienie, odpowiedzialność i umiejętność pracy zespołowej. Jeśli nie brakuje Ci entuzjazmu oraz cechują Cię życzliwość i kultura osobista, to znaczy, że to praca idealna dla Ciebie.  Dotychczasowe doświadczenie zawodowe to duży atut. Nie martw się jednak, jeśli to Twoja pierwsza praca w takim charakterze.

Co oferuje Ci praca na stacji paliw należącej do jednej z największych sieci detalicznych w Polsce? Każdemu pracownikowi zapewniana jest seria szkoleń, które pomogą mu zapoznać się z nowymi obowiązkami.

Doradca Paliwowy / Pracownik podjazdu

Potrzebujesz pracy, którą łatwo dostosujesz do Twojego rytmu dnia? Chcesz łączyć obowiązki służbowe z nauką lub pasją? A może zależy Ci na dodatkowym zajęciu na emeryturze, ale nigdy nie pracowałeś na stacji? Spokojnie, czeka Cię seria wprowadzających szkoleń, a koleżanki i koledzy udzielą Ci niezbędnych informacji.

Twoim głównym zadaniem będzie obsługa Klientów na podjeździe paliwowym. Co to oznacza? Do zadań doradcy paliwowego należą przede wszystkim: pomoc w tankowaniu samochodów, oferowanie paliw premium i produktów, sprawdzanie poziomu oleju i płynów eksploatacyjnych, mycie szyb oraz prace porządkowe na stacji paliw.

To praca dla każdego, kto lubi kontakt z Klientem, jest komunikatywny, wychodzi z inicjatywą, a także chętnie udziela rad i potrafi pomóc w drobnych, podstawowych kwestiach technicznych.

W zamian otrzymasz wybrany przez Ciebie rodzaj umowy, świadczenia socjalne, elastyczny czas pracy, a najlepsi pracownicy - dodatkowe bonusy.

Kierownik stacji paliw

Masz zdolności przywódcze, a ludzie liczą się z Twoim zdaniem? Wysokie wymagania traktujesz jak wyzwanie? Wiesz, jak zadbać o dobrą i motywującą atmosferę pracy, a jednocześnie potrafisz dopingować zespół, aby osiągnął zamierzone cele? Jeśli możesz potwierdzić to swoim dotychczasowym doświadczeniem zawodowym to znak, że musisz aplikować na to stanowisko. Na stacji Shell rozwiniesz skrzydła, a praca ta stworzy Ci warunki do zdobywania nowych kompetencji.

Do najważniejszych zadań kierownika należą: zarządzanie zespołem pracowników stacji paliw, administrowanie nią oraz zapewnienie jak najlepszej obsługi Klienta. Powierzone zostaną Ci także takie zadania jak: realizacja planów sprzedażowych oraz kontakt z dostawcami.

Co musisz wiedzieć? Kandydat na to stanowisko musi posiadać lub być gotowy do założenia własnej działalności gospodarczej, mieć zdolności analityczne i umieć korzystać z pakietu MS Office.

W zamian otrzymasz stabilne zatrudnienie, świadczenia socjalne, podstawę i dodatkowe wynagrodzenie zależne od wyników sprzedażowych, elastyczny czas pracy oraz dodatkowe bonusy za wyjątkowe osiągnięcia.

Oferty znajdujące się na tej stronie nie są ofertami pracy w Shell Polska Sp. z o.o. Państwa zgłoszenia będą przekazane bezpośrednio do osób prawnych prowadzących stacje Shell w Polsce.

Więcej w sekcji Kariera

Historie pracowników

O tym, jak wygląda praca na stacji Shell najlepiej wiedzą pracownicy. Poznaj ich nieco bliżej.