Doładuj siebie i swoje auto

Do tej pory wtorki i czwartki na stacjach Shell oznaczały możliwość tankowania paliw premium w cenie paliw podstawowych: we wtorki Shell V-Power 95, a w czwartki Shell V-Power Diesel w promocyjnej cenie. Od teraz te dwa dni tygodnia będą dla kierowców jeszcze bardziej atrakcyjne. Od 6 października klienci mogą nie tylko napełnić baki swoich samochodów wysokiej jakości paliwem Shell V-Power, ale również doładować samych siebie wyśmienitą kawą w promocyjnej cenie.

Klienci kupujący produkty deli by Shell w każdy wtorek i czwartek od 6 października do 16 listopada br. otrzymają dowolną kawę deli by Shell lub napój energetyczny V-Power za jedyne 3,00 zł. Jeszcze milsza niespodzianka czeka na uczestników programu Shell ClubSmart – we wtorki i czwartki pomiędzy 7.00 a 10.00 rano dowolną kawę deli by Shell lub napój energetyczny V-Power otrzymają gratis! Wystarczy, że wykonają transakcję za minimum 1 zł (z wyłączeniem zakupu alkoholu, wyrobów tytoniowych i produktów farmaceutycznych.

deli by Shell - gwarancja smaku i jakości

Jak wynika z badań*, Polacy poza domem najczęściej piją kawę na stacjach paliw, dlatego Shell dba o to, aby zapewnić klientom kawę najwyższej jakości. Oferowana na stacjach kawa deli by Shell to mieszanka ziaren arabiki i robusty przygotowywana w wysokiej jakości ekspresach i podawana w porcelanowych filiżankach lub papierowych kubkach w zależności od preferencji. W szerokiej ofercie miłośnicy kawy znajdą m.in. klasyczne latte, americano czy espresso. Oferta deli by Shell to nie tylko napoje, ale także przekąski – hot-dogi, tortille, kanapki przygotowywane na miejscu w różnych smakach jak śniadaniowa bagietka z jajkiem od kur z wolnego wybiegu, klasyczna wieloziarnista bagietka z szynką i serem, kajzerka z wędzonym łososiem na mniejszy głód czy wrześniowa nowość, wegetariańska kanapka Bella Ciao z mozzarelą i rukolą.

Wspomniana promocja potrwa do 16 listopada, jednak klienci mogą spodziewać się nowych atrakcyjnych okazji w ramach kolejnych działań kampanii.

Po więcej informacji na temat promocji zapraszamy na stronę https://www.shell.pl

* Badania Cafe Monitor ARC Rynek i Opinia z lipca 2019 r. [https://arc.com.pl/Stacja-paliw-ulubiona-kawiarnia-Polakow-blog-pol-1562229632.html]