WYKORZYSTAJ POTENCJAŁ SWOJEJ FLOTY

Infografika integracji Shell Card

1. Integracja z kartą flotową Shell Card

Shell Card to prosty i bezpieczny sposób zakupu paliwa i monitorowania wydatków, dający dostęp do jednej z największych sieci paliwowych na świecie. Połączenie karty flotowej i danych pojazdu z urządzenia pokładowego da Ci możliwość kontrolowania jednego z najwyższych kosztów operacyjnych Twojej firmy. Pozwoli jednocześnie ograniczyć ewentualne oszustwa podczas tankowania pojazdów floty.

Infografika bezpieczeństwo danych

2. Bezpieczeństwo i analiza danych

Gromadzimy Twoje dane dotyczące transakcji, pojazdów i kierowców oraz bezpiecznie przechowujemy je w chmurze (z poszanowaniem przepisów obowiązującego prawa), dając Ci pełny wgląd w bieżącą i historyczną aktywność Twojej floty.

Infografika laptop i telefon komórkowy

3. Dane dostępne dla menedżera floty

Raporty dostępne za pomocą dedykowanej platformy ułatwią Ci podejmowanie odpowiednich działań w oparciu o kluczowe informacje pochodzące z Twojej floty. Na przykład możesz zainicjować szkolenie kierowców, aby poprawić ich bezpieczeństwo i zmniejszyć liczbę wypadków, możesz również wybrać bardziej efektywne trasy dla swoich pracowników.

Telematyka Shell – Twoje korzyści

 • Fuel card integration

  Integracja z Shell Card

  Dane z karty flotowej Shell automatycznie trafiają do systemu, dzięki czemu możesz korzystać z raportów ukazujących zużycia paliwa, czas jazdy na biegu jałowym czy też wykrywać przypadku nieuczciwych transakcji.

 • Live map and vehicle tracking

  Mapa online i śledzenie pojazdów

  Monitoruj w czasie bieżącym lokalizację swoich pojazdów za pomocą mapy satelitarnej Google Street View, otrzymuj informacje o natężeniu ruchu drogowego w czasie zbliżonym do rzeczywistego.

 • Journey history

  Historia tras

  Przeglądaj przebyte w przeszłości trasy biorąc pod uwagę konkretna datę, czas, miejsce rozpoczęcia i zakończenia podróży oraz pokonaną odległość. Porównuj planowane trasy z tymi rzeczywistymi, by poprawić ich optymalizację.

 • Driver performance

  Wydajność kierowców

  Zweryfikuj zachowania drogowe każdego kierowcy na podstawie incydentów przekraczania prędkości, jazdy na biegu jałowym czy sposobu hamowania.

 • Vehicle performance

  Wydajność pojazdów

  Generuj raporty zużycia paliwa, otrzymuj powiadomienia o wymaganym przeglądzie, konserwacji czy błędach silnika, aby wcześnie wykrywać problemy i proaktywnie planować naprawy.

 • Business/private mileage

  Przejazdy służbowe i prywatne

  Otrzymuj raporty zawierające szczegółowe informacje o wszystkich przejazdach kierowców, aby ułatwić rozliczanie kilometrów służbowych i prywatnych.

 • Geo-fencing

  Geo-fencing, czyli limity obszaru

  Wyznacz granice przejazdu dla konkretnych pojazdów i otrzymuj powiadomienia, gdy opuszczą one zaznaczony obszar.

 • Electric Vehicle (EV) ready

  Gotowość na samochody elektryczne

  Monitoruj wydajność swoich pojazdów elektrycznych dzięki raportom dedykowanym elektromobilności, infromującym o zużyciu energii czy stanie naładowania baterii w czasie zbliżonym do rzeczywistego. System jest kompatybilny z większością pojazdów elektrycznych i hybrydowych. *

  *W zależności od wieku i modelu