cars in a parking lot

Karta paliwowa dla firm z flotami dostawczymi i osobowymi

Zobacz jak Shell Card pomoże Ci zarządzać Twoją flotą dostawczą lub osobową. Oferujemy Ci usługi, dzięki którym Twoja praca będzie łatwiejsza, a Ty będziesz miał więcej czasu na swoje obowiązki

Poznaj korzyści karty paliwowej Shell Card

 • Bezkonkurencyjny zasięg

  Bezkonkurencyjny zasięg

  Karta Shell Card akceptowana jest na ponad 900 stacjach paliwowych w Polsce (w tym na stacjach LOTOS) oraz na ponad 22 tys. stacji Shell w Europie i blisko 16 tys. stacji partnerskich.

 • convenient reporting

  Wygodne raportowanie

  Wszystkie transakcje dokonane kartami Shell Card pogrupowane i widoczne w jednym miejscu. Jedna, zbiorcza faktura za paliwo. Poznaj Shell Fleet Hub – aplikację do zarządzania kartami paliwowymi Twojej firmy.

 • fuel pump icon

  Zyskaj niedostępne dla innych rabaty na paliwa najwyższej jakości

  Shell Fuel Save oraz Shell V-Power. Z kartą Shell Card posiadasz atrakcyjne rabaty na paliwa, niedostępne dla innych firm. Naszą kartą paliwową zapłacisz zarówno na stacjach Shell, jak i Lotos.

 • clubsmart

  Program lojalnościowy ClubSmart

  Zbieraj punkty, dzięki którym możesz otrzymać dodatkowe zniżki na paliwo oraz nasze usługi, bądź wymieniać je na wybrane przez Ciebie nagrody. Dzięki karcie w aplikacji Shell ClubSmart wszystkie korzyści masz zawsze pod ręką.

 • lock icon

  Bezpieczeństwo Twoich pieniędzy

  Oferujemy możliwość ustawienia limitów płatniczych, ograniczenia kategorii zakupowych oraz zdalnego dezaktywowania karty. Otrzymuj alerty, jeśli karta zostanie użyta w nieodpowiedni sposób. Przeczytaj o naszych zabezpieczeniach w Shell Card.

 • Kompensacja emisji CO2

  Kompensacja emisji CO₂

  Dzięki kompensacji CO2 i Twojemu proekologicznemu nastawieniu stajesz się bardziej atrakcyjnym partnerem biznesowym. My obliczamy emisję CO2 na podstawie zużytego przez Twoją flotę paliwa a następnie wyliczamy kwotę kompensacji – to bardzo proste rozwiązanie!

shell card

Shell fuel card

Zamów swoją kartę Shell Card już dziś!

Shell jest pionierem w zakresie mobilności i pomaga sprostać wyzwaniom związanym z codziennym zarządzaniem flotą. Niezależnie od usług, które potrzebujesz, nasze cele są takie same. Chcemy zapewnić firmom wygodę, kontrolę, bezpieczeństwo oraz oszczędności w zakresie zarządzania Waszą flotą pojazdów osobowych.

man working

Jak otrzymać kartę Shell Card ?

 • Krok 1

  Wypełniasz i wysyłasz nam formularz, dzięki któremu możemy się do Ciebie odezwać.

 • Krok 2

  Pracownik Shell oddzwania do Ciebie z pytaniem o potrzeby Twojej firmy. Dzięki rozmowie możemy zaproponować Ci usługi, których Twoja firma może potrzebować najbardziej.

 • Krok 3

  Otrzymasz od nas dopasowaną, niewiążącą ofertę karty Shell Card dla Twojej firmy.

Usługi digital i bezpieczeństwo

Poznaj nasze usługi cyfrowe, które ułatwią Ci prowadzenie firmy. Dowiedz się, jak dbamy o bezpieczeństwo Twoich pieniędzy.

Rozwiązania niskoemisyjne

Ambicją Shell jest neutralność węglowa do 2050 roku. Poznaj nasze niskoemisyjne technologie dla flot.