shell fleet hub baner

Shell API - integruj usługi kart paliwowych z Twoim systemem i oszczędzaj więcej

Zarządzanie flotą to coraz bardziej złożone zadanie, a sposób, w jaki firma radzi sobie ze swoimi danymi ma bezpośredni wpływ na koszty i wydajność na nadchodzące lata.

Zapytaj o Shell API

Clock

Integracja danych kluczem do sukcesu

Chcesz efektywnie zarządzać flotą samochodową? Zależy Ci, aby mieć wszystko pod kontrolą i minimalizować kosztowne procesy i nakłady administracyjne? By to osiągnąć w dzisiejszym cyfrowym świecie niezbędne jest właściwe zarządzanie danymi. Czy wiesz, że ich efektywne wykorzystanie może zwiększyć produktywność pracowników i zredukować nadgodziny nawet o 10-15%? By tak się stało, zadbaj o integrację. Prowadzenie biznesu jest jak podróż, możesz pokonać ją pieszo lub skorzystać z nowoczesnych i ultraszybkich rozwiązań. API to technologia, która uprości i przyspieszy codzienne zadania. Dynamiczny i cyfrowy – taki jest dzisiejszy świat, dlatego postaw na integrację z API i nie pozwól, by twój biznes pozostał w tyle!

Schemat jak działa Shell API

Shell API

Czym jest Shell API?

Skrót API oznacza „Interfejs Programowania Aplikacji”. Możemy sobie wyobrazić, że jest to swoisty pomost między systemami, takimi jak: strona internetowa, program do zarządzania flotą czy aplikacja mobilna, a usługami Shell Card. API umożliwia ich połączenie i stworzenie jednego, zintegrowanego systemu. Usługa Shell API przenosi prowadzenie Twojego biznesu na wyższy poziom, umożliwia interoperacyjność i zapewnia współpracę różnych systemów w jednym miejscu.

Wykorzystaj swoje dane – zobacz, jak wiele zyskasz dzięki Shell API:

 • Kontrola

  Kontrola

  Zapobiegaj oszustwom, kontroluj wydatki, zmniejsz sumę kosztu posiadania (TCO) oraz pomagaj kierowcom trzymać się trasy i harmonogramu.

 • Automatyzacja

  Automatyzacja

  Integracja codziennych danych transakcyjnych Shell Card z Twoim systemem pomaga zredukować manualne i czasochłonne wprowadzanie danych.

 • Bezpieczeństwo

  Bezpieczeństwo

  Zwiększ swój nadzór nad wydatkami za pomocą zaawansowanych możliwości API do zarządzania kartami. Dzięki temu obniżysz ryzyko ekspozycji kredytowej.

 • Elastyczność

  Elastyczność

  Interfejsy API można łączyć, a wyznaczanie automatycznych akcji do usprawniania procesów zapewni lepszą funkcjonalność i elastyczność.

SHELL CARD I BEZPIECZEŃSTWO

Shell Card i bezpieczeństwo

Zarządzaj kartami we własnych systemach lub używaj zintegrowanych danych do zasilania procesów wewnętrznych oraz stron internetowych skierowanych do klientów.

 1. Zamawiaj, anuluj, blokuj i odblokowuj karty, kiedy tego potrzebujesz.
 2. Łatwo blokuj i odblokowuj karty klientów końcowych w celu ograniczenia własnej ekspozycji kredytowej.
 3. Zmniejszaj i zwiększaj limity wydatków w odpowiedzi na opóźnienia w płatnościach.
 4. Twórz nowe propozycje, które pomogą klientowi zachować kontrolę (np. stosowanie różnych limitów wydatków).

DANE I RAPORTOWANIE

Dane i raportowanie

Zintegruj dane transakcyjne i usługi Shell Card z własnymi systemami, co umożliwi zautomatyzowanie zadań:

 1. Uzyskaj automatyczny kanał najnowszych danych transakcyjnych do swojego systemu, aby zobaczyć skonsolidowane dane wszystkich kierowców.
 2. Korzystaj z transakcji w czasie rzeczywistym i odrzucaj dane, aby oferować swoim klientom zaawansowaną usługę.
 3. Pomóż kierowcom planować trasy w bardziej efektywny sposób, wszystko z poziomu własnej aplikacji i aplikacji kierowcy.
 4. Dzięki API Shell SmartPay możesz oferować swoim klientom płatności za paliwo za pośrednictwem swojej aplikacji i tworzyć nowe możliwości komunikacji i sprzedaży krzyżowej.

SHELL SMARTPAY

Shell SmartPay

Szybsza droga do zapłaty

 1. Zintegruj Shell SmartPay z API i stwórz własną aplikację, aby dać kierowcom kompleksowy dostęp do płatności za paliwo i planowanie tras.
 2. Zakładaj wirtualne karty paliwowe w kilka minut.
 3. Płać z wnętrza pojazdu i omiń kolejkę w sklepie.
 4. Angażuj klientów za każdym razem, gdy używają Twojej aplikacji do tankowania.

TWÓJ PRZEWODNIK PO INTEGRACJI

Przewodnik po integracji

Czas integracji może różnić się w zależności od wybranego pakietu oraz wewnętrznych procesów i zasobów. Mamy czteroetapowy, wypróbowany i przetestowany proces, który pomoże Ci rozpocząć integrację:

 1. Nasz dedykowany zespół ekspertów API doradzi, jakie elementy Shell API najlepiej wspomogą działanie Twojej firmy.
 2. Uzyskasz dostęp do technicznych specyfikacji, które pomogą Twojemy zespołowi IT oszacować czas i zakres prac związanych z integracją.
 3. Zapewnimy środowiska testowe, przykładowe dane i próbki kodu, aby szybko przetestować zintegrowane funkcjonalności.
 4. Po wdrożeniu API, możesz liczyć na wsparcie naszego dedykowanego zespołu, który pomoże Ci rozwiązać problemy i udzieli porad, jak najefektywniej wykorzystać Twoje interfejsy API.

Oferujemy również kompleksowy zestaw narzędzi i wsparcie, które pomogą Twojemu zespołowi informatycznego zintegrować nasze interfejsy API REST z istniejącymi systemami.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Opowiedz nam troche więcej o sobie, przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę.

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ TAKŻE

Shell Fleet Hub – kompleksowe zarządzanie kartami

Dzięki Shell Fleet Hub zarządzanie flotą i kartami paliwowymi jest bardziej efektywne.

Zatankuj i jedź! Shell SmartPay dla klientów biznesowych

Czy to w drodze do klienta, czy na kolejne spotkanie biznesowe – w codziennym życiu zawodowym kierowcy, czas to pieniądz.