Accelerate to zero

Zaplanuj swoją podróż do zerowej emisji netto*

Shell Fleet Solutions przedstawia program Accelerate to Zero, który oferuje rozwiązania zaprojektowane specjalnie, by pomóc naszym Klientom w drodze do dekarbonizacji ich floty.

Każdy biznes ma swój własny sposób na osiągnięcie zerowej emisji netto

Podczas gdy łączy nas wspólny cel, każdy biznes powinien wybrać własną drogę do jego realizacji. W Shell wiemy, że zmniejszenie emisyjności Twojej floty zależy od indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Shell Fleet Solutions rozpoczął program Accelerate to Zero, aby pomóc flotom takim jak Twoja w procesie dekarbonizacji.

Accelerate to Zero to cały zestaw usług i produktów, których celem jest wsparcie naszych Klientów w ich drodze do dekarbonizacji. Wiemy, że każdy biznes jest inny, dlatego najpierw diagnozujemy Twoje potrzeby, by wybrać i wdrożyć najlepsze rozwiązania. Celem naszej wspólnej podróży jest prawdziwie zrównoważona i zeroemisyjna przyszłości Twojej floty.

Nasz 4-etapowy plan działania pomoże Ci osiągnąć cel zerowej emisji netto Twojego biznesu.

Naciśnij na zaznaczone obszary aby dowiedzieć się więcej
Visualisation of Shell’s four-phase journey to help reach your net zero emissions targets
Szczegóły 1

Etap 1 | Diagnoza

Rozpoczynamy od zrozumienia potrzeb Twojego biznesu na drodze do jego dekarbonizacji. Dokonamy analizy wydajności Twojej floty z wykorzystaniem dostępnych rozwiązań cyfrowych. Ocena zostanie przeprowadzona przez naszego eksperta, a efektem podjętych działań będą rekomendacje, które pomogą Ci osiągnąć zerową emisję netto.

Szczegóły 2

Etap 2 | Planowanie

W kolejnym kroku, w oparciu o wcześniejszą diagnozę, budujemy plan działania dostosowany do potrzeb Twojego biznesu. Pomożemy Ci zaplanować konkretne aktywności, które przyspieszą realizację celu. Nasi eksperci przeprowadzą Cię przez każdy etap wdrożenia i zapewnią bieżące wsparcie.

Szczegóły 3

Etap 3 | Wdrażanie

Nasz zespół zapewni Ci pomoc we wdrożeniu odpowiednich rozwiązań, które przyspieszą osiągnięcie celu dekarbonizacji Twojej floty: od zapewnienia rozwiązań w zakresie elektromobilności, jak ładowanie pojazdów elektrycznych, poprzez zwiększenia efektywności Twojej floty dzięki Telematyce, aż do kompensacji emisji dwutlenku węgla, której nie uda się uniknąć.

Szczegóły 4

Etap 4 | Realizacja

W ostatnim etapie będziemy monitorować realizację zaleceń oraz wyniki zaplanowanych wcześniej działań. Bieżąca analiza ich wydajności zidentyfikuje dalsze możliwości i docelowo zwiększy tempo dekarbonizacji Twojej floty.

Naciśnij na zaznaczone obszary aby dowiedzieć się więcej

Więcej usług dla flot:

Ładowanie samochodów elektrycznych z kartą Shell Card

Dzięki nowej hybrydowej karcie Shell Card możesz zarówno tankować pojazdy tradycyjne, jak i ładować pojazdy elektryczne.

Kompensacja emisji CO₂ z Shell

Osiągnij neutralność węglową Twojej firmy w banalny sposób dzięki integracji z Shell Card. Zobacz, jak to działa.

Karta paliwowa Shell

Z ponad 50-letnim doświadczeniem i jedną z największych sieci stacji paliwowych na świecie, dbamy o szczegóły, aby pomóc Twojej flocie działać lepiej.

Małe firmy

Mniej administracji, więcej kontroli

Jesteś właścicielem niewielkiej floty? Chcesz obniżyć koszty paliwa i usprawnić proces zarządzania? Skorzystaj z aplikacji Shell Fleet App - managera floty, który zmieści się Twojej w kieszeni.